• GoHome Professional
do 51000 eura 530 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 51000 eura 530 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 51000 eura 530 m2

  • Za upit "do 51000 eura 530 m2" pronađeno 125 nekretnina - prosečna cena 49 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 500 m2 (malo manji)
    • 560 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 48000 eura (malo jeftiniji)
    • 53000 eura (malo skuplji)
    • do 43 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, ČAJETINA, 26.000 €, 527,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Čigota-Stvarna površina-527m2 , ugovorna površina-527m2, plac u građevinskom području. Odlična pozicija. Asfaltni put do placa. Blizina Ribničkog jezera i Čigote-naselje Smiljanića zakosi. Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 1000 evra Oznaka....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 44.750 €, 526,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen plac u zoni individualne gradnje. Gradsko građevinsko zemljište, dozvoljena gradnja. Pored placa je struja, voda. U blizini je okretnice autobusa 48 i 505. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća. .

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 25.000 €, 536,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u naselju Mali Bajmok, površine 536 m2 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 51000 eura 530 m2'
53.970 €
53.970 €
4.150 €
  Plac, ĆUPRIJA, 5.500 €, 531,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na lepom mestu ka Moravi, prodajemo plac pravilnog oblika, sa priključkom za vodu. Informacije: 064/8312-081 064/8312-064 Posetite nas: 13. Oktobra 5, Ćuprija ''HEROLDO'' 33 godine sa Vama! .

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 20.000 €, 532,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac pravilnog oblika na odličnoj lokaciji u Ćupriji površine 5,32a. .

 
 
 
  Plac, NIŠ, Pantelej, 30.000 €, 523,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac površine 523m2 u naselju Gornja Vrežina. Plac je po vrsti zemljišta gradsko građevinsko zemljiste. Front placa je oko 30m, ima izlaz na asfaltni put i idealan je za gradnju porodične kuće ili vikendice. U blizini placa su svi priljuci za struju i vodu. Uknjižen je....

 
 
 
  Plac, IRIG, 43.000 €, 538,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

PLAC OD 538m2 U VRDNIKU ZA 50000 EUR TEL 064 6432338 Oglašavamo ekskluzivnu prodaju placa u građevinskoj zoni u Vrdniku, u mirnoj ulici iznad stare Železničke stanice. Plac je u banjskoj građevinskoj zoni, uknjižen kao voćnjak. Ima direktan prilaz sa asfaltirane ulice i pored placa....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 4.150 €, 520,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac 520 m2 u blizini glavnog puta s pravom nužnog prolaska. Plac je poljoprivredno zemljište. Priključci za vodu i struju su u neposrednoj blizini. Širina placa je 7m. Idealan je za voćnjak i postavljanje kontejnera ili kamp prikolice. Za više informacija slobodno pozovite.....

 
 
 
  Plac, ARANĐELOVAC, 51.000 €, 520,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Gradjevinska parcela, 520 m2 ,pomoćni objekat 36 m2 u Katastru, direktni pristup saobraćajnici, širina fronta 19,6 m Prodaje se parcela na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini parka Bukulja, iznad hotela Izvor. Parcela je izuzetnog potencijala,deo je Urbanističkog plana razvoja....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 4.000 €, 541,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Jelašnici, površine 541m2. Put do parcele je makadam, plac je nepravilnog oblika, gradsko građevinsko zemljište, postoji mogućnost priključka na vodu i struju. Front u zadnjem delu oko14m. Uknjižen, čisto vlasništvo, privatna svojina. Za više informacija slobodno....

 
 
 
  Plac, JELAŠNICA, 4.000 €, 541,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 52.000 €, 544,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Građevinsko zemljište, površine 544 m2, parcela uknjižena, vlasnik 1/1. Nalazi se u naselju Denino brdo, u mirnoj ulici, nedaleko od crkve, markreta i tržnog centra. Parcela je sređivana i održavana, pripremana za izgradnju. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 39.000 €, 516,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nova Crnja - Spratna kuća izgrađena 1990.godine, površine 516m2 sa velikim potencijalom. Na odličnoj lokaciji, pored glavnog puta i u neposrednoj blizini Kikinde 25km, Zrenjanina 45km i granice sa Rumunijom (blizu Jimbolie). Kuća je čvrste gradnje, poseduje sprat i dobar raspored....

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 10.500 €, 515,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju pravilan plac površine 5,15 ari. Ukoliko imate dodatnih pitanja u vezi placa ili neke druge nekretnine iz naše ponude, možete nas kontaktirati na neke od sledećih brojeva telefona: 064/831-20-64 064/831-20-81 065/84-77-441 ili možete doći lično u agenciju Heroldo broj 1....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 25.000 € na 28.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SUBOTICA, 28.000 €, 547,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 22.000 €
29.08.2025 - 25.000 €
20.02.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prazan plac u naselju Palić površine 547m2 sa projektom i građevinskom dozvolom.U ulici postoji priključak za gradsku vodu i kanalizaciju.Nalazi se u asfaltiranoj ulici. .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 5.000 €, 512,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo plac sa starim objektima u centru sela Plana. Za više informacija, kontaktirajte nas putem brojeva telefona: 035/570-477 065/8570-477 064/8312-082 Ili nas posetite u Paraćinu u kancelariji: Kralja Petra I 53, Lokal 6 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 34.500 €, 549,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Potreban Vam je dobar plac gde bi ste gradili kuću e ovaj plac se nalazi na takvoj lokaciji. Površina placa je 5.49 ari, širina uz asfalti put je 20 metara dok je dužina 26 metara. Za više informacija pozovite na tel. 064 831 2062 064 8222 441 .

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 42.100 € na 52.630 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, Futog, 52.630 €, 511,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 42.100 €
10.05.2026 - 52.630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je građevinski plac površine 511 m², smešten u mirnom i perspektivnom delu Futoga, idealnom za izgradnju porodične kuće ili kvalitetnog stambenog objekta. Parcela pravilnog oblika, sa frontom od 21 m i dubinom od 24m, pruža odlične mogućnosti za funkcionalno projektovanje....

 
 
 
  Plac, OVČA, 36.750 €, 550,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na Ovčanskom putu nedaleko od crkve Svete Petke prodaju se formirane građevinske parcele površine 550 m2, uz kupljenu parcelu ide i deo zajedničkog puta koji nije u sklopu građevinske parcele Zauzetost parcele je 40%, dozvoljena spratnost P+1+Pk, pogodno za izgradnju porodične kuće.....

 
 
 
  Plac, PINOSAVA, 47.000 €, 550,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Plac u zoni dozvoljene porodične gradnje P+1+PK, veličine 5,5ari. Ravan, pravilnog oblika, sa svom infrastrukturom pored. Indeks zauzetosti 30% Informacija no lokaciji na uvid. Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja Agent: Smilja Stojadinović br. licence:....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 550,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na placu postoji starija kućica koja se može srušiti ili adaptirati!Objekat se sastoji od dve prostorije i terase (veličine garsonjere), ima monofaznu struju,ali nema vodu,800metara od asfalta.Može da se dokupi još 20 ari. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 22.000 €, 550,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Parcele na Miljakovcu 3, Sunčanom bregu i padini, cena od 3000/ar, uknjiženo. .

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 44.560 € na 52.430 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, Futog, 52.430 €, 509,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 44.560 €
10.05.2026 - 52.430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je građevinski plac površine 509 m², smešten u mirnom i perspektivnom delu Futoga, idealnom za izgradnju porodične kuće ili kvalitetnog stambenog objekta. Parcela pravilnog oblika, sa frontom od 24m dubinom od 21m, pruža odlične mogućnosti za funkcionalno projektovanje....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 37.500 €, 507,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac-građevinska parcela u Sokobanji, površine 507m2 idealna za gradnju stambenog objekta. Nalazi se na veoma atraktivnom mestu, pravougaonog oblika, dimenzija približno 25x20 metara. Plac je gradsko građevinsko zemljište, po kulturi građevinska parcela, postoji....

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 40.000 €, 506,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi građevinsko zemljište površine 506 m², smešteno u naselju Misa u Pančevu, jednoj od mirnijih i perspektivnih lokacija za porodično stanovanje. Plac se nalazi u uređenom okruženju sa izgrađenim porodičnim kućama, što budućem vlasniku garantuje prijatan ambijent i stabilno....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 9.000 €, 506,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan plac u Belotincu, opština Doljevac na finoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se u mirnom delu, okružen porodičnim kućama, a blizu centra naselja. U blizini su železnička stanica, OŠ, pošta, marketi, itd. Plac je ukupne površine 506m2, u građevinskom području,....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 52.600 €, 554,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Građevinsko zemljište, površine 554 m2, parcela uknjižena, vlasnik 1/1. Nalazi se u naselju Denino brdo u mirnoj ulici, nedaleko od crkve, markreta i tržnog centra. Parcela je sređivana i održavana, pripremana za izgradnju. Postoji mogućnost priključka struje, a voda je već priključena.....

 
 
 
  Plac, DOLJEVAC, 9.000 €, 506,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, SREMSKI KARLOVCI, 52.000 €, 505,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.indomio.rs

Sremski Karlovci, potes Ćušilovo. Predstavljamo poljoprivredno zemljište njiva 3.klase, veličine 505m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji sa pogledom na Dunav. Struja i voda u blizini placa. Uknjižen. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085) .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.000 €, 505,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Uvedena je voda, na placu postoji priključak na struja , prošao gas, kanalizacija je prošla pored placa. .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Opornica, 16.000 €, 505,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Opornica kod Kragujevca, na prodaju plac u mirnoj ulici. Nedaleko od magistralnog puta Kragujevac Topola, smešten je plac površine 505 m2, pogodan za svaku gradnju. Na placu je i manji objekat, a postoji i mogućnost svih priključaka. Parcela je uknjižena. Vlasnik 1/1. Za sve informacije....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 51.500 €, 555,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Građevinsko zemljište, površine 555 m2, parcela uknjižena, vlasnik 1/1. Nalazi se u naselju Denino brdo, u mirnoj ulici, nedaleko od crkve, markreta i tržnog centra. Parcela je sređivana i održavana, pripremana za izgradnju. Postoji mogućnost priključka struje i vode. Uz doplatu može....

 
 
 
  Plac, APATIN, 15.000 €, 502,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Apatinu, u blizini Nove ulice prodaje se gradjevinsko zemljište, odnosno plac za izgradnju kuće 5a. Na placu nema ni vode ni struje. Širina placa oko 15m.Uredni papiri, vlasnik 1/1. .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 13.000 € na 12.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KRUŠEVAC, 12.000 €, 558,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 13.000 €
22.03.2026 - 12.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u naselju Pakašnica u Kruševcu, udaljen svega oko 3 km od centra grada. Parcela ima veliki potencijal za izgradnju porodične kuće, a odlikuje je dobra lokacija koja pruža mir i privatnost, uz brzu povezanost sa gradom. Svi neophodni priključci (struja, voda, kanalizacija)....

 
 
 
  Plac, UB, 3.000 €, 500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU! Placevi u građevinskoj zoni Uba, Đunis Placevi površune od 3 do 5 ari Gradska infrastruktura Blizu centra grada Lep panoramski pogled na grad Moguća gradnja stambenih objekata Vlasništvo 1/1 Mogućnost realizacije ugovora u najkraćem mogućem roku CENA: 3.000 €/ar Zakažite....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 12.000 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130249, uknjižen, plac. Prodaju se dva placa jedan5.4 ara,drugi 5.7 ari,nalaze se u ulici Vasilija Oszroskog ,gde ce biti ulica koja ce izlaziti na Svetog Savu ulicu,cena ara je 12000 evra,uknjizeni 1/1. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine čija....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. Po informaciji o lokaciji zauzeće 40% (što znači max u osnovi 200m2). U ponudi u nizu još 7 istih placeva. Agencijska provizija Đure Jakšića.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. U ponudi u nizu još 8 istih placeva. Agencijska provizija Đure Jakšića.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Centar, 30.000 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na odličnom mestu nedaleko od već postojećeg obeleženog parkinga nudimo Vam 3 placa (u nizu) u građevinskoj zoni. Jedan je od 6 ari, a druga dva po 5 ari (6.000€/ar). Nalaze se na veoma dobrom mestu tako je sigurno uživanje tokom cele godine. Za ljubitelje skijanja napominjemo da....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 55.750 €, 500,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Futogu, ukupne površine 541 m², na atraktivnoj i perspektivnoj lokaciji u blizini Novog Sada. Ulica trenutno nema naziv, ali je izgradnja na okolnim placevima već započeta, što ovu nekretninu čini izuzetno pogodnom za investiciju ili izgradnju porodične kuće. Plac....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 24.500 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Sremčica,građevinski plac,ul.Moštanička,dozvoljena gradnja P+1+PK. U prilici smo da Vam ponudimo placeve namenjene za individualno stanovanje u zoni A,pod zona A 1. Indeks izgrađenosti parcele je 0,60. Indeks zauzetosti parcele je 40%. Plac se nalazi na nekih 900 metara od glavne....

 
 
 
  Plac, BUKOVAC, 27.810 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2