• GoHome Professional
do 50 m2 centralno grejanje pala cena do 330000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 50 m2 centralno grejanje pala cena do 330000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 50 m2 centralno grejanje pala cena do 330000 eura Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 50 m2 centralno grejanje pala cena do 330000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 3.032 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 205.000 € na 198.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 198.000 €, 44,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 215.000 €
05.05.2026 - 205.000 €
12.05.2026 - 198.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen stan. - Dugogodišnji vlasnik. - Čista i uredna dokumentacija. • - Merena kvadratura stana je 44 m2. - Prvi sprat. - Lift. - Centralno grejanje. - Zastakljena terasa. - Zasebna ostava na spratu koja pripada stanu. • - Izuzetna lokacija. - Savski venac, Tiršova ulica. - Preko....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 175.000 € na 150.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, 150.000 €, 48,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 175.000 €
08.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

* VENIS Nekretnine * - Prodajemo 48 m2 NOVO NASELJE – KAFIĆ sa dve bašte za koje poseduje dozvolu za rad ( jedna bašta ispred lokala a druga iza), Lokal je kompletno opremljen za rad kafića. Lokal je u radu, veliki izlog. Lokal je opremljen kuhinjom, klima uređajem, svim potrebnim....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 153.000 € na 148.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 148.000 €, 49,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 153.000 €
07.05.2026 - 148.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053688, PRODAJA STANOVA, NOVI SAD - BULEVAR OSLOBOĐENJA, DVOSOBAN STAN, 49m2 U našoj ponudi fantastičan, dvosoban stan na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji. Odlično očuvan, svetao, čist u dobro održavanom stambenom objektu. Hodnik,dnevna soba, trpezarija, kuhinja,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 50 m2 centralno grejanje pala cena do 330000 eura zadnjih 14 dana'
130.000 €
99.000 €
93.000 €
 
-3%

Promena cene sa 153.000 € na 148.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 148.000 €, 49,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 159.650 €
28.01.2026 - 155.000 €
29.04.2026 - 153.000 €
08.05.2026 - 148.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep jednoiposoban stan na Bulevaru oslobodjenja. Stan se nalazi u dobro održavanoj zgradi sa liftom i ulično je orijentisan. Stan je komforan, ima veliku sobu, trpezariju, odvojenu kuhinju i posebno spavaću sobu, kupatilo, posebno toalet, zatvorenu terasu i ostavu. Stan....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 130.000 €, 50,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.02.2026 - 140.000 €
07.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053911, PRODAJA NEKRETNINA - NOVI SAD, STARI GRAD - CENTAR, DVOIPOSOBAN STAN 50 m² Kao i dosad, mi Vam uvek nudimo NAJBOLJE I NAJATRAKTIVNIJE nekretnine. I ovog puta u našoj ponudi šarmantan, skockan i upakovan dvoiposoban duplex stan na prestižnoj lokaciji u Novom Sadu.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 60.000 € na 58.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 58.900 €, 21,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 60.000 €
13.05.2026 - 58.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se renovirana garsonjera u suturenu, smeštena na odličnoj lokaciji u Mirijevskom bulevaru. Stan ima dosta prirodne svetlosti, što ga čini prijatnim za boravak uprkos poziciji u suturenu. Okružen je zelenilom, što pruža dodatni osećaj mira i privatnosti. Nekretnina je kompletno....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 37.000 € na 34.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 34.000 €, 14,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 37.000 €
06.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižena garsonjera površine 14m2 u ulici Braće Jovanović u Pančevu. Garsonjera se sastoji od ulazne zone, kupatila i kuhinje sa dnevnim broravkom. U zgradi postoji centralno grejanje. Garosnjeru je moguće proširiti za 20m2. Pored garsonjere se nalazi prostorija koja se....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>