• GoHome Professional
do 49000 eura klima što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 49000 eura klima što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 49000 eura klima što skuplji

  • Za upit "do 49000 eura klima što skuplji" pronađeno 1 668 nekretnina - prosečna cena 865 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 46000 eura (malo jeftiniji)
    • 51000 eura (malo skuplji)
    • do 640 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 46.240 €, 27,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stanovi u izgradnji, u neposrednoj blizini Aqua Parka na Raju, i na 600m od mosta ljubavi. Zgrada se sastoji iz dve lamele, i gradice se od vrlo kvalitetnih materijala i savremene opreme: – armirano betonske temeljne trake i temeljni zidovi; – armirano betonski spoljni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 53.900 €, 77,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se troiposoban dupleks stan – Podbara, 77m², 3. sprat 🏡 U ponudi je prostran troiposoban dupleks stan površine 77m² , koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade u atraktivnom delu Podbare . Stan je prazan i odmah useljiv , što omogućava zakupcima da ga opreme prema sopstvenim....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 53.900 €, 27,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman na Kopaoniku, površine 27 m2, u potkrovlju zgrade nove gradnje. Po strukturi garsonjera koja je uknjižena na vlasnika, opremljena i nameštena. Nalazi se u vikend naselju sa odličnom pozicijom i pogledom, u blizini Maxi-a. Objekat, ima upotrebnu dozvolu, a ispred....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 49000 eura klima što skuplji'
36.000 €
36.000 €
53.600 €
  Apartman, SOKO BANJA, 53.800 €, 20,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 53.700 €, 27,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA STANOVA U VRNJAČKOJ BANJI, U MIRNOM OKRUŽENJU U NEPOSREDNOJ BLIZINI CENTRA I SVIH DRUGIH GRADSKIH ZNAMENITOSTI KAO I INSTITUCIJA. ZGRADA JE UDALJENA SVEGA 150M OD AQUA PARKA I PAR MINUTA ŠETNJE DO DRUGIH TURISTIČKIH ATRAKCIJA, PREDSTAVLJA IDEALAN IZBOR ZA RENTIRANJE APARTMANA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 53.600 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u NOVOM SADU, blizina LIPOV GAJA površine 26m2. Stan se prodaje komplet namešten. Odlična komunikacija sa glavnim saobraćajnicama. Manji objekat sa svega nekoliko stambenih jedinica. Prodaje se za gotovinsko plaćanje. Pozovite da pogledate. Internet, Telefon,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 53.560 €, 21,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju manji apartman na prvom spratu poznatog resorta Kraljevi Čardaci na Kopaoniku, sa prelepim pogledom i okruženjem. Površina apartmana je 20,57 m2, odlično je orijentisan i osvetljen, udoban i moderno opremljen. Prodaje se kompletno namešten. Pogodan je za izdavanje tokom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 53.560 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična uknjižena garsonjera sa terasom i odvojenom kuhinjom, na jednoj od najtraženijih lokacija. Klima, interfon, centralno grejanje na gas sezonsko, mali mesečni troškovi. Blizina fakulteta, tržnih centara Veoma lep raspored prostorija. Pogodno za izdavanje ali i stanovanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 53.560 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova, moderno opremljena garsonjera. Opremljena novim nameštajem i uređajima koji su pod garancijom. ~Karakteristike: - Površina: 26m2 - Uknjižen 1/1 , bez tereta i zabeležbi - Grejanje : podno (toplotne pumpe) ; klima - Novogradnja - zgrada završena 2024.godine - Niske režije - Odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.560 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju novu, moderno opremljenu garsonjeru veličine 26m2. Opremljena novim nameštajem i uređajima koji su pod garancijom. Grejanje je podno na toplotne pumpe, sa izuzetno malim računima. Garsonjera je klimatizovana. Zgrada je nova, izgrađena 2024.godine u mirnom delu na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.560 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera kompletno nameštena na prodaju. Nalazi se na Adicama. Odlična investicija ako planirate kupovinu za izdavanje, a isto tako za Vaš novi dom. Kvalitetna novogradnja i maksimalno iskorišten prostor stana. Pozovite naše agente prodaje i saznajte više informacija. KONTAKTIRAJTE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 53.560 €, 27,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nova izgradnja u centru Veternika. Pozovite nas za više detalja. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 53.520 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo nov jednosoban stan na Veterničkoj rampi. Zgrada se nalazi u mornom i dobro povezanom delu grada, u blizini svih neophodnih sadržaja. U stanu je obezbedjena inverter klima. Grejanje je podno na toplotne pumpe što pruža izuzetnu energetsku efikasnost i niže troškove potrošnje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.520 €, 34,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama, visok kvalitet gradnje i opreme. Sa rokom jun 2026.god. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. 064/8222-116 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 53.500 €, 43,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi kod mlečne pijace, 300m od gradske kuće Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 53.450 €, 36,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 37-62m2. Na desetak minuta hoda od centra u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 47m2 i par stanova većih kvadratura,grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 53.250 €, 71,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Univerzitet – 0 minuta peške TC Promenada – 0 minuta peške Štrand & Kej – 3 minuta peške Izdaje se potpuno renoviran i opremljen stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – idealan za one koji žele da budu u samom centru zbivanja, a opet u mirnom i prijatnom okruženju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 53.250 €, 71,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 3.5 stan od 71 m2 na Limanu 2, na odličnoj lokaciji – na par minuta hoda od fakulteta, Promenade, keja i Štranda. Stan se nalazi u održavanoj zgradi i raspolaže sa funkcionalnim rasporedom: prostrana dnevna soba, dve spavaće sobe, radna soba, dva toaleta i velika terasa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 53.250 €, 71,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 53.240 €, 30,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 53.220 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 53.200 €, 56,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderan, potpuno opremljen dvosoban stan površine 56 m², koji se nalazi na 16. spratu prestižne zgrade BW Metropolitan u sklopu elitnog naselja Beograd na vodi. Stan je pažljivo dizajniran kako bi pružio maksimalan komfor. Prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 53.050 €, 22,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera na potezu B.p.Pavla. Prodaje se kompletno nameštena. Idealna za izdavanje. Za više informacija pozovite. Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 53.050 €, 22,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera na potezu B.p.Pavla. Prodaje se kompletno nameštena. Idealna za izdavanje. Za više informacija pozovite . KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! 021-221-5555 064-80-333-13 / 064-80-333-12 king.nsgroup@gmail.com Naš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.050 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za dvosobnim stanom i imate ograničeni budžet, mi imamo odličnu ponudu za vas! Predstavljamo vam odličan dvosoban stan u mirnom delu grada! Stan se nalazi u prizemlju zgrade i odličan je za život, bilo da kupujete za sebe ili ulažete novac! Stan se nalazi u novoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.050 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju novog jednoiposobnog stana na Adicama. Poseduje:hodnik,dnevnu sobu sa kuhinjom,odvojenu spavaću sobu,kupatilo i terasu. Podno grejanje. Prodaje se isključivo za keš. Za više informacija pozovite. Agencijska oznaka:1012401 Kontakt:0652813132 (Biro za nekretnine d.o.o.,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 53.050 €, 29,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična nekretnina na Izlazu iz Veternika prema Futogu, ukjižena kao stan 1/1 na vlasnika. Stan je novogradnja, nalazi se u glavnoj ulici, blizu marketa, restorana i sl. Stan je udaljen 15 minuta vožnje od centra Novog Sada. Stan se prodaje delimično namešten, sve osim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.050 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO, USELJIVO! Predstavljamo Vam izuzetnu zgradu na Telepu. Stan u dva nivoa. Dole se nalazi dnevni boravak, vc, terasa. Gore 3 spavaća sobe, kupatilo, velika gratis terasa oko 17m2 i još dve manje terasae koje su u kvadraturi stana. Riječ je o investitoru koji prati trendove u izgradnji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 53.050 €, 22,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu garsonjeru na odličnoj lokaciji nadomak Temerinskog puta na Klisi. Ovaj stan se prodaje kompletno namešten i nema apsolutno nikakvih ulaganja! Bela tehnika je i dalje pod garancijom. Perfektna prilika za investiciju! Stan je uknjižen na vlasnika i nema nikakvih....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 53.050 €, 152,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam spratnu kuću na samo 500m od centra Čortanovaca. Na prizemlju je komforan dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prozorom i kupatilo, a na spratu su četiri spavaće sobe od kojih se iz jedne izlazi na terasu koja gleda ka ulici. Kuća je starija, zahteva....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 53.000 €, 129,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je renovirana prizemna kuća koja se nalazi u Doroslovu, ukupne površine 129 m², smeštena na prostranom i funkcionalnom placu od 1.158 m². Nekretnina je renovirana 2022. godine i ne zahteva dodatna ulaganja. Raspored prostorija: • tri sobe • kuhinja sa trpezarijom • zatvorena....

 
 
 
  Stan, KULA, 53.000 €, 56,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, lep dvosoban stan u centru Crvenke. Stan se nalazi u kvalitetno zidanoj zgradi, koji je lepo održavan, parket , klima. Stan ima funkcionalan raspored prostorija. Stan ima lepu dnevnu sobu koja je povezana sa kuhinjom, odvojenu spavacu sobu, kupatilo, predsoblje....

 
 
 
  Kuća, KULA, 53.000 €, 106,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća tvrde gradnje koja se nalazi u Sivcu ima 106 m2. Poseduje 4 spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, špajz, kupatilo i terasu. Po podu su patos laminat i pločice, PVC i drvena stolarija, urađena demit fasada. Trofazna struja, gradska voda, septička.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 53.000 €, 40,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan površine 40m2 u suturenu starije zgrade. Stan je potpuno renoviran, urađena hidro i toplotna izolacija. Sastoji se od dve potpuno odvojene prostorije, kupatila i hodnika. Stan se prodaje potpuno opremljen nameštajem i tehnikom. Osim stanovanja i izdavanja ovaj stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 53.000 €, 20,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120767, VI/, klima, lift, telefon, uknjižen, parking, stambena zgrada. ODLIČNA INVESTICIJA!!!Na prodaju odlična,uknjižena garsonjera na Novoj Detelinari. Odlična za studente ili mladi bračni par. Odmah useljiva. Garsonjera je na šestom spratu a lift je do petog sprata.....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Crvenka, 53.000 €, 56,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Palilula, 53.000 €, 46,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ulični lokal u neposrednoj blizini okretnice u Mokranjčevoj ulici. Uknjižena površina lokala je 46m2 i sastoji se iz prostrane prostorije u koju se ulazi sa glavnog ulaza, kuhinje i wc. Nalazi se u novijoj zgradi. U odličnom je stanju, pogodan za više delatnosti.Uknjižen,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 53.000 €, 22,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju odlične garsonjere u mirnoj ulici, neposredno Bulevara Patrijarha Pavla. Nekretnina je bez ulaganja, prodaje se sa kompletnim nameštajem. Ulično orjentisan. Stan je uknjižen na 22m2 + 4m2 tavanskog prostora koji služi kao ostava. U neposrednoj blizini se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 53.000 €, 53,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 52.850 €, 20,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo na prodaju,lokal na ulasku u pešačku zonu,pogodan za tihu delatnost (kancalariju i slično) površine 20m2. Lokal je u sklopu stambenog prostora i sklonjen je odbuke i saobračaja.Lokali na istoj poziciji u večini su pretvoreni u garsonjere za dnevni rental. Za sve informacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 52.800 €, 66,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odličan 2. 5 stan u novoj zgradi na Vračaru, u Gajevoj ulici. Stan je kompletno namesten i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavace sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa liftom. Odmah useljiv. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Episkopa Visariona. Odličan, kompletno renoviran i namešten, komforan trosoban stan nadomak šetališta keja, centra grada, Dunavskog parka, Riblje pijace Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa izlazon na terasu, trpezarija, odvojena kuhinja,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 597)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>