• GoHome Professional
do 4900 eura/m2 zadnjih 7 dana 50 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 4900 eura/m2 zadnjih 7 dana 50 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 4900 eura/m2 zadnjih 7 dana 50 m2

  • Za upit "do 4900 eura/m2 zadnjih 7 dana 50 m2" pronađeno 214 nekretnina - prosečna cena 2.749 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 4600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 5100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 260000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 250.000 €, 51,00 m2 cca 4900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 51 m2, sa terasom od 36m2, u novogradnji na odličnoj lokaciji u blizini ulice Dimitrija Tucovića. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila kao i terase, građeno od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 143.800 €, 51,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 51 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 118.000 €, 49,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Pravosnažna građevinska dozvola. - Kompletna dokumentacija. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. . - Renomiran i pouzdan investitor. - Izuzetna novogradnja! . - Investitor je pravno lice u sistemu PDV-a. - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a. - Cena po kvadratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 122.400 €, 49,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Funkcionalan, dvosoban stan u vrlo mirnom, porodičnom delu Kanarevog brda u neposrednoj blizini škola, gradskog prevoza i svih drugih neophodnih sadržaja. Stan se sastoji od - ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Zajednički parking ispred zgrade sa dovoljnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 144.000 €, 49,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U zgradi sa urednim i održavanim ulazom izvorno jednoiposoban stan, svetao, funkcionalnog rasporeda. Ulazno predsoblje sa mestom za cipelarnik, dnevna soba sa izlaskom na terasu povezana sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo. Stan je u izvornom stanju, uknjižen na ime....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 105.000 €, 49,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam prodaju dvoiposobnih stanova u izgradnji, direktno od investitora. Objekat spratnosti P+1+PK se nalazi u već infrastrukturno razvijenoj ulici i kraju, što podrazumeva asfalt, kanalizaciju, ivičnjake, atmosferske vode, itd, Visok kvalitet gradnje, energetska efikasnost,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 210.000 €, 51,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Zemunske kapije - Šumadijska; 51m2, 2.0, 3./7, cg, lift, klima, interfon, internet, garažna mesta; Ušuškan, osunčan, dvosoban stan (uknjiženih 51m2) na trećem spratu uredne, nove zgrade u Zemunskim kapijama; Sjajna struktura - iz hodnika se ulazi u sve prostorije: dnevno-trpezarijsko-kuhinjski....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi u Bresnici ( deo iznad nadvožnjaka), korisne površine 103 kvm ( 38 kvm - uknjiženo kao poslovni prostor + 64 kvm - galerija), do glavne ulice , mogućnost grejanja na gas ( postoji priključak). Sastoji se od prizemlja ( dve prostorije) i sprata (galerije ) jedna prostorija....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 94.570 €, 49,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodajemo stan od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u samom centru Kaluđerice u paralelnoj ulici sa Smederevskim putem. Stan je po strukturi dvoiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 75.000 €, 49,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća na placu od 1046m2. Novije gradnje (2020.godine), prizemna. Uknjižena na 49m2+12m2 zastakljena terasa (PVC sa komarnicima). Podno grejanje, klima. PVC stolarija. Struktura - hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, trpezarijom i izlaskom na terasu, spavća soba, ostava i kupatilo. Kontakt....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 98.124 €, 51,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo visokokvalitetne stanove u izgradnji, na odličnoj lokaciji. U pitanju je kompleks od 97 stanova različitih kvadratura i struktura u srcu naselja Kotež 1, nadomak vrtića, osnovnih i srednjih škola, igrališta, marketa i ostalih bitnih sadržaja za udoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 245.000 €, 51,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

SAVADA 3 je kompleks u mirnom delu bloka 65 i pruža savršeno okruženje za porodičan život. Moderno uređen i strateški povezan sa glavnim saobraćajnicama, školama, vrtićima i Delta City tržnim centrom. U prodaji dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji. Čine ga: open space dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BANJA, 197.000 €, 51,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, dvosoban stan u novogradnji, u novom naselju Sunnyville, sa pogledom na reku. Nalazi se na trećem spratu. Sastoji se od otvorenog koncepta dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Uz stan postoji mogućnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 124.000 €, 51,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u širem centru grada, kod velikog parka, kvadrature 51 kvm,  na drugom spratu, grejanje na gas, nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja,  dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe,  kupatila i  terase .....

 
 
 
  Stan, BRUS, 253.240 €, 51,00 m2 cca 4970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Trosobniapartmanizamišljeni su kao drugi dom za porodice koje će dolaziti često i ostajati dugo. Pored izuzetno velikih dnevnih boravaka sadrže i po dve spavaće sobe i dva kupatila, kao i terase koje se protežu celom širinom apartmana. Apartman A1 304 je 51,17m2grejne površine, sa....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVSKA PALANKA, 47.000 €, 49,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan stan u novogradnji, smešten u ulici Šulejićeva u Smederevskoj Palanci, na oko sat vremena vožnje od Beograda. Stan površine 49 m² nalazi se na drugom spratu stambene zgrade i po strukturi je jednoiposoban, idealan kako za samce, parove, tako i za manju porodicu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 250.000 €, 49,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen jednoiposoban stan na drugom spratu devetospratne zgrade sa CG, liftom, interfonom, toplom vodom 48m2 grejne površine + 4m2 terasa. Ima pripadajući podrum i zajedničku prostoriju na spratu. Odmah useljiv. Agencijska provizija 2% uknjizen 2/9 Mike Alasa -imamo slicne NEKRETNINE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 167.000 €, 51,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 106578. Cena stana je 172000e + 3% agencijsk aprovizija. Prodaje se stan u novijoj, lepoj zgradi na Novoj Detelinari. Objekat je u mirnoj ulici. Stan ima 51m2 i u funkciji je dvoiposobnog. U ceni stana ostaje kompletan nameštaj i tehnika. Nema obezbeđeno parking....

 
 
 
  Stan, ZAJEČAR, 71.000 €, 49,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

NOVOGRADNJA, ODMAH USELJIVA! Moderan dvosoban stan u potpuno novoj zgradi koja zadovoljava sve estetske kriterijume, veoma funkcionalan, odlično pozicioniran u centru Zaječara. Stan je nekorišćen. Zadovoljava sve potrebe savremenog načina života. Zgrada je izgrađena po redovnoj proceduri.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 79.000 €, 51,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Avalski put, kuća 51m2 na 7 ari placa. Montažna prizemna kuća koja se sastoji od: 2 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilo, ostava, trem ispred kuće. Kuća je kompletno renovirana, elektro i vodovodne instalacije, termo fasada, novo kupatilo, pvc stolarija. Grejanje na čvrsta....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 95.492 €, 49,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 95.000 €, 51,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102612 - Cena je 95 000eura + 3% agencijska provizija. Uknjižen jednoiposoban stan u Centru Veternika. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe i velike terase, koja je ušla u kvadraturu stana. Grejanje je etažno na gas. Postoji mogućnost povećanja....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132391, VPR/, terasa, uknjižen, ostava. U ponudi je veoma lepo organizovan stan, funkcionalnog rasporeda, pogodan kako za porodičan život, tako i za izdavanje.Strukturu stana čine komforan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom u otvorenom konceptu, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 145.000 €, 51,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalan dvosoban stan smešten u prizemlju uredno održavane četvorospratne zgrade u mirnom delu Ledina. Stan je uknjižen na 47 m² i postoji mogućnost kupovine putem stambenog kredita, dok realna korisna površina iznosi oko 51 m². ​​​​​​​Odličnog je rasporeda i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 92.052 €, 51,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

BATAJNICA, CENTAR, 2.0s, 51,14m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 140.420 €, 51,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u jednom od najkvalitetnijih objekata u naselju Medaković, u režiji proverenog i veoma iskusnog investitora. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim vlasnicima pružio maksimalan komfor, sigurnost i dozu savremenog glamura u svakodnevnom životu. Jedna od najvećih....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 82.000 €, 51,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan i funkcionalan dvosoban stan u naselju Erdoglija, jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Memorijalni park Šumarice. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade i predstavlja odličan izbor kako za porodičan život, tako i kao investicija....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 123.600 €, 51,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličnu vikendicu u srcu Nacionalnog parka Fruška gora, u blizini Glavice — idealno mesto za beg od gradske gužve i uživanje u prirodi, svežem vazduhu i prelepom panoramskom pogledu. Kuća površine 51 m² nalazi se na prostranom placu od 1000 m² ( U suvlasničkom udelu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 169.900 €, 49,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Konjarniku, u Begejskoj ulici, u mirnom i uređenom delu Zvezdare. Stan je površine 49m² i nalazi se na prvom spratu uredno održavane zgrade sa ukupno četiri sprata. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, komforne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 124.800 €, 48,14 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od okretnice autobusa 26. Odlična povezanost i brz izlaz na autoput.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 162.000 €, 48,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U jednoj od traženih i interesantnijih ulica u Zemunu, u veoma mirnom okruženju ulice, nalazi se ovaj jednoiposoban stan. Smešten je na drugom spratu uredne i lepo održavane zgrade okružene sa dosta zelenila i parkovima ispred i iza zgrade. U blizini se nalazi osnovna škola, vrtić,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je uknjižen, funkcionalan, dvoiposoban stan od 52m² plus tetrasa, u mirnom i uređenom delu Mirijeva. Stan se nalazi u novioj zgradi. Sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve odvojene spavaće sobe,kupatila i terase,odličan raspored bez suvišnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 199.000 €, 52,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju funkcionalan i svetao stan površine 57m², smešten u mirnom i lepo povezanom delu Konjarnika, u Glasinackoj ulici. Stan se nalazi na 3. spratu uredne zgrade od ukupno 5 spratova. Po strukturi je dvosoban, sa odličnim rasporedom i mogućnošću lake adaptacije u 2.5 soban stan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 140.900 €, 48,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se odličan, jednoiposoban stan 48m2 u centru grada, blizu Riblje pijace i Dunavske ulice. Nalazi se na 3. spratu bez lifta, nije poslednji sprat. Kvalitetna zgrada od fasadne cigle. Ima dve odvojene sobe, odvojenu kuhinju , veliku terasu. Centralno grejanje, uknjižen. Odličan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 48,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, kompletno namešten dvosoban stan u Zemunu – Ugrinovačka ulica Na prodaju veoma lep, svetao i funkcionalan stan površine 48m², smešten u novijoj i kvalitetno građenoj zgradi u Ugrinovačkoj ulici, na jednoj od najpraktičnijih lokacija u Zemunu. Stan se nalazi na 3. spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 110.000 €, 52,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju veoma lepo održavan i funkcionalan dvoiposoban stan u mirnom delu Krnjače, u ulici Ulica Jovana Isailovića. Nekretnina je dobro očuvana, odmah useljiva i ne zahteva dodatna ulaganja. Odlikuje je veoma dobra struktura i maksimalno iskorišćen prostor. Sama struktura sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 187.000 €, 48,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vidikovački venac Sprat: 1 Spratnost: 7 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 167.900 €, 48,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Uknjižen, južno orijentisan stan na odličnoj lokaciji, u kvalitetnoj i uredno održavanoj zgradi, smeštenoj u mirnom okruženju u neposrednoj blizini keja. Stan je veoma funkcionalan i odlikuje se dobrim rasporedom prostorija, kao i obiljem prirodne svetlosti zahvaljujući južnoj orijentaciji.....

 
 
 
  Stan, VINIK, 91.500 €, 48,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u Nišu-novogradnja(Pantelej)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja stanova u novogradnji, useljenje decembar 2026cena sa pdv-omKvalitetna gradnja,stanovi su pazljivo dizajnirani sa naglaskom na funkcionalnost.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.377 €, 48,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan površine 47.48 m2 od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u Mirijevu u ulici Teodora Mirijevskog. Stan je po strukturi dvoiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 200.000 €, 52,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

2.5, 52m2, EG, telefon, podrum, dvorište. Uknjiženo bez kvadrature. Kuća u Učiteljskom naselju sa svojim dvorištem i ulazom. Sastoji se od dve velike sobe, širokog predsobljs, kupatila, dnevnog boravka i kuhinje. Poseduje i podrum od 17.57m2 Kontakt 060/34 11 341 Broj u registru posrednika....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 74.400 €, 48,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan, površine 48m2 u prizemlju manje stambene zgrade. Zgrada je pozicionirana u mirnom delu grada, u naselju Donja Vrežina. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje u stanu je električno.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 214)

<< <1 2 3 4 5 6> >>