• GoHome Professional
do 4900 eura/m2 najnovije 50 m2 3.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 4900 eura/m2 najnovije 50 m2 3.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 4900 eura/m2 najnovije 50 m2 3.sprat

  • Za upit "do 4900 eura/m2 najnovije 50 m2 3.sprat" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 4600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 5100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 73.500 €, 50,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban, uknjižen stan na trećem spratu, sa terasom, bez lifta, grejanje etažno na gas., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053168 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 139.050 €, 50,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2023.,

www.indomio.rs

Savršen stan za udoban život u srcu Satelita! Ovaj prostrani stan od 50m² na trećem spratu nudi idealnu kombinaciju udobnosti, stila i praktičnosti. Potpuno namješten sa modernim, novim komadima, ovo je mjesto gdje se udobnost susreće sa suvremenim životnim stilom. Unutar ovog stana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 113.300 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN NA SATELITU---Agencijska šifra: 1007993. Prodaje se prostran dvosoban stan od 50 m2 na trećem spratu zgrade na Satelitu. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Stan je dobrom stanju, stavljena je PVC....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 135.960 €, 50,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan i lepo uređen dvosoban stan od 50m², smešten na odličnoj lokaciji na Grbavici, u neposrednoj blizini Medicinske škole. Terasa i ostava, što dodatno doprinosi praktičnosti i komforu prostora. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade bez lifta, a iznad njega je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 132.600 €, 47,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića 1. 5, 47m2 (lođa 3m2), gas, 3/3, telefon, interfon, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednoiposoban stan, sa odlično iskorišćenim prostorom. Nalazi se u stambenoj zgradi bez lifta, na trećem spratu od ukupno tri sprata. Grejanje je na gas što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen dvosoban stan u nadogradnji iz 2008. godine na Satelitu. FUnkcionalan raspored, u sve prostorije se ide iz hodnika. Treći sprat, terasa, ostava,IDS 70449. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi uknjižen, dvosoban stan na Bulbuderu od 50 m2 (mereno 54m2), na trećem spratu od 4.spratova, cg sa kaloritmetrima, inverter klima, internet (optika), interfon. Raspored prostorija: Ulazno predsoblje, dnevna soba odvojena šankom od kuhinje, spavaća soba sa velikim ugradnim....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 90.000 € na 92.500 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 90.000 €
12.04.2026 - 92.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 3.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Krakteristike stambenog prostora: Smart zgrada - roletne, bojler, klima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 133.000 €, 50,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen na 50m2, mereno 55m2, 2.0, eg, polunamešten, 3/3 sprat, nema lift. Grejanje - električni kotao (radijatori). Stan je u dobrom stanju, izuzetno svetao. Zgrada iz 2009. god. U zgradi nema puno stanova. Prostorije: predsoblje, spavaća soba, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.300 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan kod Čaira. Nalazi se na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra grada, na par minuta od parka Čair, tržnog centra Delta Planet. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 50m2, po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na trećem spratu,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 4900 eura/m2 50 m2 3.sprat (593)
  • do 4900 eura/m2 najnovije 50 m2 (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.