• GoHome Professional
do 4900 eura/m2 80 m2 Najnovije 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 4900 eura/m2 80 m2 Najnovije 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 4900 eura/m2 80 m2 Najnovije 2.sprat

  • Za upit "do 4900 eura/m2 80 m2 najnovije 2.sprat" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 4600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 5100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 148.320 €, 80,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan površine 80m2, kvalitetne gradnje, na drugom spratu zgrade, bez lifta, blizu Kliničkog centra, PMF-a, Čaira. Stan se sastoji iz veceg hodnika, dnevne sobe sa izlazom na terasu koja gleda na park, tri spavaće sobe, izdvojene kuhinje i kupatila. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 131.850 €, 80,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

41667, 063 547 298 Branka, Komforan trosoban stan na drugom spratu u manjoj zgradi bez lifta. Promenjena je spoljna PVC stolarija. U dnevnom boravku postoji mogućnost preuređenja, rušenja zida između kuhinje i dnevnog boravka. Ima tri terase i jedan francuski balkon. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 130.000 €, 80,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan, 80 m2 - Veternička rampa, 130.000 euraNa prodaju četvorosoban stan površine 80 m2 na odličnoj lokaciji - Veternička rampa, idealan za porodično stanovanje!Stan se nalazi u novijoj zgradi, u mirnom i porodičnom kraju sa odličnom infrastrukturom i brzim pristupom....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 204.000 €, 80,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan stan na drugom spratu. 3 sobe, kuhinja sa trpezarijom, dve terase. Kupatilo Renovirano. Uknjiženo 80m2, 78m2 grejne površine+8m2 terasa od kojih je uknjiženo 2m2 Zgrada ima 4 lifta Ostava 3m2 .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 310.000 € na 296.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 296.000 €, 77,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 310.000 €
24.04.2026 - 296.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Skadarlija - Bulevar despota Stefana 4. 0, 77m2 (terasa 2m2), 2/4, EG, telefon U ponudi salonski stan sa visinom plafona od 3m, u neposrednoj blizini Skadarlije. Renoviran je pre dve godine. Nalazi se na drugom spratu u mirnoj, dvorišnoj zgradi sa po dva stana na spratu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 319.000 €, 80,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastična lokacija! Nebojšina ulica kod Karađorđevog parka na samo par minuta hoda do Hrama. Odlična zgrada iz 2008 godine sa lepim i održavanim ulazom, obezbeđenjem, pokrivena video nadzorom spolja i unutra. Stan je dvostrano orjentisani izuzetno svetao i sunčan. Sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 250.000 €, 80,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124540, 3.8a, spratna, 2 sprata, struja, kanalizacija, klima, terasa(2), uknjizen, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, garaza, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, mogucnost prosirenja, vertikala. Stara gradska kuca u lepoj I urbanoj ulici....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 148.320 €, 80,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2025.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna Prodaja* Prodajemo u Adicama Lep Troiposoban stan 80 m2 na POGODNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Drugom spratu, dobre orijentacije, svetao i funkcionalan ima Dnevnu sobu sa Trpezarijom i kuhinjom, tri odvojene spavaće sobe, predsoblje, kupatilo i lepe dve Terase ističe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 206.000 €, 80,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Dvoiposoban salonski stan u strogom Centru grada,pešačka zona, II sprat bez lifta,terasa 13m,pogodno za život a može i za kancelarije. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 360.000 €, 80,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je izvanredan 3.5 stan smešten u jednom od najprestižnijih i najtraženijih delova Vračara – na Krunskom vencu. Pozicioniran na idealnom drugom spratu kvalitetne stambene zgrade, dvorišno je orijentisan, što budućim vlasnicima pruža retku privilegiju apsolutnog mira i privatnosti....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 4900 eura/m2 80 m2 2.sprat (747)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>