• GoHome Professional
do 4900 eura/m2 70 m2 Najnovije klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 4900 eura/m2 70 m2 Najnovije klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 4900 eura/m2 70 m2 Najnovije klima

  • Za upit "do 4900 eura/m2 70 m2 najnovije klima" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 2.628 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 4600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 5100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 240000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 160.000 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je uknjižen 3,0 dupleks u naselju Karaburma, u mirnoj ulici prepunoj zelenila i parkova. Ovaj dupleks sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom ,kupatila i terase na prvom nivou ( 40m2) i dve prostrane spavaće sobe i kupatila na drugom nivou ( 40m2). Drugi nivo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 67,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju nov trosoban stan u izgradnji, smešten na drugom spratu manje stambene zgrade sa ukupno tri sprata. Stan je funkcionalno projektovan sa odličnim rasporedom prostorija – komunikacija sa svim prostorijama ostvarena je iz ulaznog hodnika. Strukturu stana čine prostrana dnevna....

 
 
 
  Stan, BANJA, 219.000 €, 67,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Ne propustite priliku za useljenje u luksuzno opremljen, neuseljavan trosoban stan, pažljivo osmišljen za udoban i kvalitetan porodični život. Stan je kompletno opremljen novim, nekorišćenim nameštajem i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Sastoji se od dve spavaće sobe, prostranog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 4900 eura/m2 70 m2 najnovije klima'
120.900 €
250.000 €
200.000 €
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 133.500 €, 67,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan na odličnoj lokaciji na Panteleju, sa izuzetnom povezanošću sa svim delovima grada. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetnog stambeno-poslovnog objekta u izgradnji, projektovanog prema savremenim standardima stanovanja, sa posebnim akcentom na komfor, energetsku....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 129.500 €, 70,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je novogradnja koja donosi odličan raspored i maksimalno iskorišćen prostor, uz pažljivo birane materijale i savremena rešenja. U izgradnji će se koristiti klima blokovi, krov sa kvalitetnim crepom i pouzdana izolacija, što garantuje trajnost i energetsku efikasnost. Stanovi....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 89.180 €, 69,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvoiposoban stan na mirnoj lokaciji, idealan za sve koji žele privatnost, tišinu i kvalitetan život, a da su i dalje na dohvat svih važnih sadržaja. Stan je smešten u ušuškanom okruženju bogatom zelenilom, što pruža poseban osećaj mira i komfora. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 182.500 €, 73,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Medaković 3, opština Zvezdara. Stan je vrlo komforne površine od 73m2. Nalazi se na visokom prizemlju ali nivoa prvog sprata, stambene zgrade od sedam spratova. Zgrada je starije gradnje ali redovno održavana i sa liftom. Po strukturi je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 277.000 €, 66,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.teofilnekretnine.com

U izuzetno kvalitetnoj, četvorospratnoj zgradi imamo u ponudi extra luksuzan stan na prvom spratu, nov neuseljavan. EG (na struju), nečujni lift-Schindler (kojim se silazi do garaže), sigurnosni sistem, javljači dima i požara, interfon, video nadzor… Stan je po strukturi trosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.426 €, 74,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Batajnica, CENTAR, 3.0s,73.57m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 174.420 €, 74,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 235.138 €, 75,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzna novogradnja – četvorosoban porodičan stan 75m², vrhunski kvalitet! U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao četvorosoban stan u modernoj novogradnji sa urednom dokumentacijom, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Na 75m² dobijate savršeno organizovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 204.750 €, 65,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju svetao, moderan stan u mirnom kraju! Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Zgrada je izrađena od kvalitetnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.0s, 74,54 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.400 €, 64,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 3.0s, 63,56m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 360.000 €, 76,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i svetao stan površine 76 m², smešten na drugom spratu uredno održavane zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se odlikuje izuzetno dobrim rasporedom prostorija i sastoji se od ulaznog hodnika, komfornog dnevnog boravka, dve prostrane....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 13)

<< <1> >>