• GoHome Professional
do 4900 eura/m2 50 m2 3.sprat Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 4900 eura/m2 50 m2 3.sprat Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 4900 eura/m2 50 m2 3.sprat Najnovije

  • Za upit "do 4900 eura/m2 50 m2 3.sprat najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 4600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 5100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 133.000 €, 50,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen na 50m2, mereno 55m2, 2.0, eg, polunamešten, 3/3 sprat, nema lift. Grejanje - električni kotao (radijatori). Stan je u dobrom stanju, izuzetno svetao. Zgrada iz 2009. god. U zgradi nema puno stanova. Prostorije: predsoblje, spavaća soba, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa malim brojem stanova, koja pruža budućem vlasniku potpunu privatnost. Zgrada ima tri sprata. Stan se nalazi na trećem spratu. Ima kosina, kombinaciju krovnih i običnih prozora što mu daje posebnu specifičnost i odiše toplom energijom, sređen je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 94.830 €, 50,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 49.91m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 186.760 €, 53,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 2. 0, 53m2 (terasa 3m2), 3/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na izuzetnoj lokaciji, u blizini Ada mall-a, Ade Ciganlije, hipodroma, Košutnjaka, škole, vrtića Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 89.000 €, 50,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na diskretnoj i mirnoj lokaciji Zlatibora, u ulici Čaldov put, nalazi se pažljivo osmišljen dvosoban stan koji odiše smirenošću, toplinom i nenametljivim luksuzom. Ovo je prostor u kojem se tonovi ne nameću, oni umiruju. Stan je smešten na trećem spratu uredne zgrade sa liftom, građene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen dvosoban stan u nadogradnji iz 2008. godine na Satelitu. FUnkcionalan raspored, u sve prostorije se ide iz hodnika. Treći sprat, terasa, ostava,IDS 70449. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 73.500 €, 50,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban, uknjižen stan na trećem spratu, sa terasom, bez lifta, grejanje etažno na gas., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053168 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.900 €, 50,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Stan je od 50m2. Ima terasu i ostavu na terasi (4m2) koji nisu uračunati u cenu. Ulica je Đorđa Servickog.Potpunoo renoviran (odrađeno je lepljenje i hoblovanje parketa, struja poboljšana, gletovanje i krečenje). Dvorišno orijentisan, treći sprat bez lifta (iznad je potkrovlje)Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 113.300 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN NA SATELITU---Agencijska šifra: 1007993. Prodaje se prostran dvosoban stan od 50 m2 na trećem spratu zgrade na Satelitu. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Stan je dobrom stanju, stavljena je PVC....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 98.241 €, 50,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Subotica, Prozivka, prodaje se dvosoban stan u izgradnji površine 50.38m² na trećem spratu od ukupno šest u zgradi sa liftom. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u blizini škole, pijace, vrtića i na svega 1o minuta hoda od centra grada. Stan se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 4900 eura/m2 50 m2 3.sprat (592)