• GoHome Professional
do 46000 eura što manji pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 46000 eura što manji pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 46000 eura što manji pogodan

  • Za upit "do 46000 eura što manji pogodan" pronađeno 1 127 nekretnina - prosečna cena 554 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 400 m2
    • do 500 m2
    • 500 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 500 m2
    • 600 m2
  •  Po ceni
    • 43000 eura (malo jeftiniji)
    • 48000 eura (malo skuplji)
    • do 44 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MAJUR, 47.000 €, 37,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.indomio.rs

Objekat P+1 sa 4 stana (2 u prizemlju,2 na spratu) u jednoj od mirnih ulica na Petrovaradinu, punoj zelenila, a uvučena od glavne magistralne ulice. Stan je u prizemlju, grejanje na gas, parking ispred kapije. Uknjižena nekretnina. Dosta dobro održavan, pogodan kako za život, tako....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 40.000 €, 10,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se poslovni prostor u Cvićevoj ulici, u blizini OŠ"Vlada Aksentijević". Pogodan za mnoge delatnosti ag provizija 2% Poslovni prostor / Lokal, Beograd - Cvijićeva | Prodaja · 10m² · 40.000€.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 40.000 €, 10,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor u Cvićevoj ulici, u blizini OŠ"Vlada Aksentijević". Pogodan za mnoge delatnosti ag provizija 2% .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 46000 eura što manji pogodan'
48.410 €
47.000 €
28.650 €
 
-24%

Promena cene sa 21.000 € na 15.990 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Staro Sajmište, 15.990 €, 10,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 21.000 €
13.03.2026 - 15.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Bloku 22, garažno mesto, uknjiženo, površine 10m2. Garažno mesto je sa video nadzorom, kao i portirom, a nalazi se u neposrednoj blizini Sava Centra. Na parking mestu je moguće parkirati dva motora. Parking širine 2m, pogodan je za manja vozila poput punta, smarta, corsu i sl. Iznos....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Spens, 30.900 €, 11,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2022.,

www.indomio.rs

Uz garažu ide i parking mesto ispred, pogodno za dva vozila! Za više informacija pozovite nas! .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 26.530 €, 11,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi. Fantastičan lokal u prizemlju tržnog centra. Pogodan za kancelariju, mirne delatnosti, krojački salon. Odlična investicija za izdavanje. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.064/8222-116 Novogradnja.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 33.000 €, 12,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1325 NS PRO – lokal, 12m2, Novo naselje, ulica Vladike Ćirića Pogodan za razne delatnosti, uknjižen Prodajna cena nepokretnosti: 33.000e Agencijska provizija 3% od konačne dogovorene kupoprodajne cene nepokretnosti. Kontakt - 063519533 , 021557592, office@stanovi. rs ,....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Bežanija, 28.000 €, 12,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 60, Tošin bunar, 12.25m2 . Prodaje se odlično pozicionirano garažno mesto u podzemnoj garaži stambene zgrade New Minel u Bloku 60, preko puta restorana Bela....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 27.000 €, 12,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokal površine 12m² na Novom Naselju. Lokal je u dobrom stanju i poseduje sopstveni mokri čvor. Grejanje se plaća samo u toku zimske sezone i mesečni trošak iznosi približno 3.000–3.500 dinara. Trenutno je izdat, što ga čini odličnom prilikom za investitore i sve koji žele....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 35.000 €, 13,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123519, struja, uknjižen, garažno mesto. Prodaje se garažno mesto površine 13 m², u suterenu novoizgrađene zgrade Palata Komenski, na atraktivnoj lokaciji – Trg Komenskog, Grbavica. Pogodno za jedno vozilo, idealno za stanare zgrade ili kao investicija, odlična lokacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 35.000 €, 13,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123519, struja, uknjizen, garazno mesto. Prodaje se garazno mesto povrsine 13 m², u suterenu novoizgradjene zgrade Palata Komenski, na atraktivnoj lokaciji – Trg Komenskog, Grbavica. Pogodno za jedno vozilo, idealno za stanare zgrade ili kao investicija, odlicna lokacija....

 
 
 
  Garaža, BELE VODE, 25.000 €, 13,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Parking mesto u sigurnom i zatvorenom garažnom prostoru na nivou -1 u Karpoševoj ulici. Pristup garažnim mestima preko savremenog autolifta. Pogodno i za stanare okolnih zgrada. Cena je bez PDV-a. Agencijska provizija za kupca 1.000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 27.000 € na 25.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 25.000 €, 13,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 30.000 €
05.04.2026 - 27.000 €
29.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garžno mesto u prizemlju zgrade sa rolo vratima. Pogodno za sve automobile. Kontakt telefon 0600993334. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 13,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garažno mesto u zgradi novije gradnje u ulici Koste Šokice. Nalazi se u suterenu zgrade. Mogućnost zatvaranja garažnog mesta i postavljanje rolo vrata. Pogodno i za izdavanje. Agencijska provizija je uračunata u navedenu cenu. Za više informacija pozovite 066 82 92 225....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 17.000 € na 15.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 15.000 €, 13,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 17.000 €
27.03.2026 - 15.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižena garažna mesta u nivou visokog prizemlja. Pogodno za vozila svih dimenzija. Odličan manevarski prostor. Ulaz sa rampom. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 42.000 €, 14,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052532. GARSONJERA, DETELINARA, 14m2 Prodaje se garsonjera od 14 m² na atraktivnoj lokaciji u Detelinari, u mirnoj ulici sa kompletnom infrastrukturom, orijentisan prema dvorišnoj strani punoj zelenila. Stan se nalazi u održavanoj zgradi i komplet je renoviran!. Svaki kvadrat....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 28.000 €, 14,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno pozicionirano i komforno parking mesto u podzemnoj garaži kompleksa New Minel, na Novom Beogradu (Tošin bunar). Lako pristupačno i pogodno za svakodnevnu upotrebu. Postoji mogućnost kupovine više parking mesta. Jedinstvena prilika za kupovinu parking mesta na izuzetno traženoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, BELE VODE, 27.500 €, 14,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal se nalazi u TC Mondo na prvom spratu od dva. Pogodan za izdavanje. Video nadzor, obezbeđenje. Lokal se sastoji iz jednog odeljenja, dok su toaleti raspoređeni po svakoj etaži. Agencijska provizija 2%. Za više informacija kontakt telefon 063/384-428 Vladimir .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 25.500 €, 14,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto površine 14m2 na savremenoj polu-automatskoj platformi. Nije klackalica već savremeni sistem (kombi lift) za parkiranje vozila sa 11 garažnih mesta. Pozivom broja mesta vam dolazi vaše mesto sa autom. U garažu se ulazi preko rampe (nije auto lift) sa daljinskim za otvaranje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 49.500 €, 14,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

SAMO KOD NAS U PONUDI! Garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija,na svega 5 minuta hoda do centra grada ! Odlična investicija,pogodan kako za život tako i za izdavanje ! Uknjižena 1/1 na vlasnika,moguća kupovina putem kredita. Za više informacija o nekretnini kao i razgledanju....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Lekino Brdo, 21.500 €, 14,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u stambenoj zgradi u ulici Braće Kovač, na odličnoj i traženoj lokaciji. Garažno mesto se nalazi u podzemnoj garazi (donja klackalica), sa lakim i komfornim prilazom. Pogodno za parkiranje svih tipova vozila, uključujući i veće automobile. Prostor je obeležen....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 20.500 €, 14,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000441. NOVI SAD, KRALJEV PARK, GARAŽA, 14m2. Oglašavamo prodaju garažnog mesta u podzemnoj garaži modernog i izuzetno traženog kompleksa Kraljev park u Novom Sadu. Vlasnička dokumentacija uredna. Garažno mesto je pravilnog oblika, lako pristupačno i pogodno za svakodnevno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 46.350 €, 15,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam ovu odličnu garsonjeru. Vrlo pogodno za izdavanje, odlična lokacija. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 40.000 €, 16,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2022.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja lokala u starom podzemnom prolazu - ulaz u podzemni prolaz preko puta hotela Ambasador, prvi lokal sa leve strane. Površina lokala je 16 m2, sa mokrim čvorom (nema wc). Lokal je na prolaznom mestu, lako ga je naći, tako da je pogodan za više namena. Agencija Gigant lux je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Jagodin Mala, 34.000 €, 16,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokal, u prizemlju stambene zgrade, površine 16.4m2, preko puta osnovne škole Čegar. Pogodan je za advokatsku kancelariju, knjižaru, menjačnicu Lokal je upisan u katastru sa udelom svojine 1/1. Ukoliko imate dodatna pitanja u vezi ove nekretnine, ili želite da zakažete....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 32.960 €, 16,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garažno parking mesto na atraktivnoj lokaciji - Grbavica. Površina: 16 m² Uknjiženo na ime vlasnika Nalazi se u garaži stambene zgrade Lak pristup i komforno parkiranje Pogodno za veća vozila Odlična lokacija u mirnom delu naselja Parking mesto je odmah dostupno za korišćenje....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 31.000 €, 16,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar, na svega 100m od centra grada prodaje se izuzetno lepo sređena garsonjera površine 16m² koja se nalazi na visokom prizemlju. Garsonjera se prodaje kompletno nameštena, a ujedno poseduje terasu, klimu kao i parking mesto u dvorištu zgrade. Garsonjera je pogodno za....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 27.000 €, 16,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal u Novom podzemnom prolazu pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Lokal je površine 16 m2. Poseduje mokri čvor. U postupku uknjiženja. Ovo je samo deo nase ponude, za vise informacija javite se i posetite nas sajt. Poslovni prostor / Lokal, Niš - Centar | Prodaja....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 24.000 €, 16,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u centru koji se nalazi u podzemnom prolazu. Površine je 16m2, pogodan je za različite delatnosti. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 23.000 €, 16,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

39631, 063 547 298 Branka, Odlican lokal ,sređen u radu je. Uknjižen. Pogodan za frizerski,kozmetički salon ili neku drugu tihu delatnost. .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 20.000 €, 16,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2022.,

www.heroldo.com

Manji lokal pogodan za uslužnu delatnost 16 m 2 0 1 0 .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Manji lokal pogodan za uslužnu delatnost .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Manji lokal pogodan za uslužnu delatnost Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 16m² · 20.000€.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 41.200 €, 17,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal pogodan za kancelariju. Povoljno. Vredi pogledati. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 37.100 €, 17,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal pogodan za kancelariju. Povoljno. Vredi pogledati. .

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 36.000 €, 17,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 125631, PR/IV, terasa, pogodan za pp, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 36.000 €, 17,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125631, PR/IV, terasa, pogodan za pp, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Jednosoban....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 32.000 €, 17,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi je lokal P=17.37m2 u podzemnom prolazu ispod Obrenovićeve, dobro pozicioniran,baš prometno mesto... pogodan za sve delatnosti. Za više informacije pozvati:065/222 3922,065/883 3446. Libo agencija upisana u registar posrednika pod brojem 495 .

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, 28.000 €, 17,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovni prostor u samom centru grada,na atraktivnoj i prometnoj lokaciji pogodno za različite vrste delatnosti.Sastoji se od jedne prostorije koja može služiti kao kancelarija,prodajni ili uslužni prostor. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 27.000 €, 17,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u tržnom centru Gorča, odličan za izdavanje. Kompletno je renoviran bez ulaganja, višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Pogodan za razna predstavništva, advokatske kancelarije, ordinacije. Trenutno je izdat. Nalazi se na prvom....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 26.500 €, 17,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u Kragujevcu - naselje Centar Pogodan za kancelarijski prostor. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 25.000 €, 17,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u Kragujevcu - naselje Centar Pogodan za kancelarisko poslovanje .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 416)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>