• GoHome Professional
do 46000 eura što jeftiniji Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 46000 eura što jeftiniji Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 46000 eura što jeftiniji Najnovije

  • Za upit "do 46000 eura što jeftiniji najnovije" pronađeno 37 nekretnina - prosečna cena 607 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po ceni
    • 43000 eura (malo jeftiniji)
    • 48000 eura (malo skuplji)
    • do 243 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, JAGODINA, 35.000 €, 28,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je poslovni prostor površine 28 m² koji predstavlja odličnu priliku za investiciju ili pokretanje sopstvenog biznisa. Lokal je trenutno u funkciji i u njemu posluje računovodstvena agencija, što potvrđuje njegovu funkcionalnost i pogodnost za obavljanje kancelarijskih i uslužnih....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 8.000 €, 1427,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa - Mezgraja(Mezgraja)Prodaja placa u Mezgraji površine 1427 m2, sve upisano u katastar kao njiva 1 klase, zemljište u građevinskom području. Struja, voda pored placa. Plac izlazi na dve ulice. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-538-11-99.....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 11.000 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja poljoprivrednog zemljista-Banja Jošanica(Soko Banja)Na prodaja poljoprivredno zemljište-livada u selu Jošanica u neposrednoj blizini Soko banje. Udaljeno 5 km od sela,na samom zemljištu je izvor pijace vode. Pogodno za seoski turizam . Za dodatne informacije pozovite agenciju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 46000 eura što jeftiniji najnovije'
42.000 €
14.500 €
19.000 €
  Plac, DOLJEVAC, 12.000 €, 23391,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja zemljišta-Čečina(Doljevac)Na prodaju obradivo poljoprivredno zemljište u ataru sela Čečina. Sastoji se iz više parcela, ukupna površina 23391 kv.za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-1199 .

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 14.000 €, 2400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja zemljišta u okolini Rtnja,Soko banje-Vrmdza(Soko Banja)Prodaja zemljišta u okolini Rtnja,Soko banje-Vrmdza. U neposrednoj blizi sela a dovoljno izdvojeno,mirna lokacija u blizini potoka,do makadamskog puta. Place je na blagoj kosini.U blizini Devojačkog kamena,penjačke stene.....

 
 
 
  Plac, IVANČA, 17.000 €, 1300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

U opštini Sopot, u produžetku naselja Trešnja, nalazi se Mala Ivanča. Plac koji se prodaje je uknjižen i nalazi se u građevinskom području gde je dozvoljena gradnja, a voda i struja su došli do placa. Odmah do ovog placa se prodaje još jedan od 16 ari, istog vlasniika, tako da je....

 
 
 
  Plac, VINIK, 19.000 €, 1055,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja placa u Nisu-Vinik(Pantelej)Prodaja placa u Nisu-Pantelej-Podvinik. Plac se sastoji od 3 pracele u blizini puta. .

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Medijana, 19.000 €, 12,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se parking mesto u blizini crkve sv Luka. Parking se nalazi u . Hvala Vam što ste pogledali oglas. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija kontaktirajte agenta na broj telefona 0617067400. Agencija Distrikt nekretnine je upisana u Registar posrednika pod rednim brojem:....

 
 
 
  Plac, IVANČA, 21.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

U opštini Sopot, u produžetku naselja Trešnja, nalazi se Mala Ivanča. Plac koji se prodaje je uknjižen i nalazi se u građevinskom području gde je dozvoljena gradnja, a voda i struja su došli do placa. Odmah do ovog placa se prodaje još jedan od 13 ari, istog vlasniika, tako da je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 21.000 €, 18,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u Nišu-Podzemni prolaz(Centar)Prodaja lokala u centru Niša-podzemni prolaz , ispod kalce. Mokucnost kupovine i lokala pored.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Detelinara, 22.000 €, 11,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodajemo garažno mesto u ulici Branka Bajića u suterenu nove zgrade u blizini teretnog ulaza. Garažno mesto je uknjiženo, površine 11m2. Moguće je kupiti i susedno parking mesto od 10m2. Ulaz je kroz kapiju u dvorište u garažni prostor koji ima rolo vrata. Cena za jedno mesto je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 22.000 €, 17,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u strogom centru Niša(Centar)Prodaja lokala u strogom centru grada. Nalazi se u podzemnom prolazu kod TC Kalča, površine 17kvm, sa mokrim čvorom bez WC-a. Isključen sa sistema Centralnog grejanja,ODMAH USELJIV.Vredi pogledati !!! .

 
 
 
  Plac, SRBOBRAN, 23.000 €, 732,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lep plac dimenzija 16 x 46 m sa starijom kućom na placu. Kuća ima tri sobe do ulice, kuhinju, kupatilo predsoblje i ostavu. U kući su dva ulaza, te trenutno funkcionišu kao dva stana. Kuću je potrebno renovirati u zavisnosti od želje kupca.Kuća ima redovan priključak struje....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 23.000 €, 89,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća starije gradnje na lepom placu. kuća ima tri sobe do ulice, kuhinju, kupatilo predsoblje i ostavu. U kući su dva ulaza, te trenutno funkcionišu kao dva stana. Kuću je potrebno renovirati u zavisnosti od želje kupca.Kuća ima redovan priključak struje i vode. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 25.000 €, 89,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prizemna kuća u Bezdanu površine 89m2, smeštena na placu od 416m2 (4 ara). Nekretnina je odmah useljiva uz manja osveženja i renovaciju po želji budućih vlasnika. Kuća se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve sobe, kupatila i toaleta. Karakteristike: •....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 25.000 €, 1043,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Danila Bate Stojkovića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Palata Pravde, 27.000 €, 12,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Beograd na vodi - garažno mesto u garaži koju dele BW Sole, BW Scala i BW Libera. Nivo -1. Obezbeđenje 24/7, video nadzor, ulaz na rampu samo sa karticom. Na odličnoj poziciji, pored stuba, nalazi se blizu ulaza u svaku od tri zgrade koje imaju pristup garaži. Provizija koju plaća....

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 27.000 €, 3200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa u Nisu(Palilula)Prodaja placa u Nisu, iznad palilule, od asfalta 300 m , struja u placu. Gradsko gradjevinsko zemljiste.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant na tel. 018-299-229 064-538-11-99 .

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 27.000 €, 654,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinski plac ukupne površine 654 m² ,koji se sastoji iz dve parcele, u mirnom delu Inđije – savršen spoj prirode, privatnosti i potencijala! .

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 28.000 €, 32,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i delimično opremljen jednosoban stan smešten u održavanoj zgradi na veoma traženoj lokaciji, u neposrednoj blizini Lidla. Stan je odlično organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, fizički odvojenog dnevnog boravka koji se po potrebi može koristiti i kao....

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Medijana, 30.000 €, 26,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prostrana i suva garaža u blizini Bulevara dr. Zorana Djindjića i Vojne bolnice, na odličnoj i lako pristupačnoj lokaciji. Garaža poseduje zasebna rolo vrata i sopstveno brojilo za struju, a svojim dimenzijama omogućava parkiranje dva gabaritna vozila, što je prava retkost.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Medijana, 30.000 €, 8000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja placa u Beogradu-Sremčica(Centar)Prodaje se plac u Sremčici 8 a 30000 evra. Vlasnik 1/1Plac se nalazi na dobroj lokaciji 400m od autobuske stanice autobusa 511 i 200m od največeg kraškog jezera u Šumadiji. Pored placa prolazi struja, voda, gradska kanalizacija i ulica je asfaltirana.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 30.000 €, 1049,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac pored glavnog puta za Donje Vlase, površine 1049m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, po Informaciji o lokaciji dominantna namena je stanovanje i poslovanje, tako da je idealan za gradnju porodične kuće, vikendice ili poslovnog objekta. Plac je trapezastog....

 
 
 
  Plac, BANJA, 30.500 €, 1624,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa na Jelašničkom putu(Niška Banja)Prodaja placa na Jelašničkom putu površine 16,24 ara pored asfalta. Izlaz ka putu oko 8 metara a ostali deo placa ide u dubinu. .

 
 
 
  Plac, VELIKA PLANA, 30.846 €, 10282,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljišta u Lozoviku kod V. Plane(Lozovik)Prodaja udela na zemljištu u Lozoviku kod V. Plane. Prodaju se 2/3 poljoprivrednog zemljišta što iznosi 10282kvm. Vlasnik upisan u katastar nepokretnosti. Cena 3Eura/kvm. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel.....

 
 
 
  Plac, BANJA, 32.000 €, 723,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa u Niskoj banji-Ženeva(Niška Banja)Prodaja placa u Niskoj banji-Ženeva. Blizu kruznog toka.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 35.000 €, 75,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja seoskog domacinstva-Poskurica-Kragujevac(Centar)Prodaje se seosko domaćinstvo 1 km od Kragujevca u centru sela Posukurice. Imanje je površine 2,2 hektara od čega je 60 ari gradjevinsko zemljište a ostalo šumsko i poljuprivredno (1. klasa). Imanje je u jednom komadu i na njemu....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 36.000 €, 27,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u Nisu(Centar)Prodaja lokala u centu Nisa u sklopu trznog centra Gorca. Lokal je 27 kv sa sanitarnim cvorom, brzo useljiv. Za sve dodatne informacije pozovite agenciju Gigant na tel. 018-299-229 064-538-11-99. Agencija Gigant je upisana u registar posrednika pod brojem....

 
 
 
  Plac, VINIK, 37.500 €, 6200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se njiva u Gornjem Matejevcu(Gornji Matejevac)Prodaje se njiva u Gornjem Matejevcu na 1,5km od auto-puta, površine 62ara, upisano sa svojinom, vlasništvo 1/1. Put pored njive.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-538-11-99 018-299-229. Agencija Gigant....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 38.000 €, 18,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja lokala u podzemnom prolazu(Centar)Prodaja lokala u novom podzemnom prolazu. Površina lokala je 17,5 m2 ima mokri čvor.Sve dodatne informacije možete dobiti na brojeve 018/299-229 i 064/120-25-82. Agencija Gigant je upisana u registar posrednika pod brojem 352. .

 
 
 
  Kuća, KNIĆANIN, 39.000 €, 160,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.agencijapragma.com

Knićanin – dve kuće od čvrste gradnje površina 80m2 (prizemna kuća do ulice) i 80m2 (40m2 prizemlje + 40m2 potkrovlje) + tri pomoćne prostorije na placu površine 24 ara sa kolskim ulazom i garažom. Monofazno dvotarifno brojilo, dva bunara, voćnjak. Uknjižene. Agencijska provizija....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 40.000 €, 16,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja lokala - stari podzemni prolaz(Centar)Prodaja lokala u starom podzemnom prolazu - ulaz u podzemni prolaz preko puta hotela Ambasador, prvi lokal sa leve strane. Površina lokala je 16 m2, sa mokrim čvorom (nema wc). Lokal je na prolaznom mestu, lako ga je naći, tako da je pogodan....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 45.000 €, 685,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju građevinski plac u Inđiji, površine 685 m², sa izlazom na jednu od glavnih ulica. Plac se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, idealnoj kako za porodičnu gradnju, tako i za investiciju. U neposrednoj blizini se nalazi škola, dom zdravlja i svi neophodni sadržaji za....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.412 €, 23,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan i funkcionalan stan u Vrnjačkoj Banji, u centru grada, u prizemlju zgrade od ukupno 3 sprata. Stan ima površinu od 22,46 m² i predstavlja praktično rešenje za različite namene. Zahvaljujući lokaciji u centru, budući vlasnik ima sve važne sadržaje na dohvat ruke,....