• GoHome Professional
do 4600 eura/m2 zadnjih 7 dana što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 4600 eura/m2 zadnjih 7 dana što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 4600 eura/m2 zadnjih 7 dana što jeftiniji

  • Za upit "do 4600 eura/m2 zadnjih 7 dana što jeftiniji" pronađeno 2 514 nekretnina - prosečna cena 2.380 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 4300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 250000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132267, IV/VII, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 3.000 €, 800,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinsko zemljište u Kalakači – Direktno uz auto-put E-75 Lokacija: Kalakača (Beška ), direktan vizuelni kontakt sa auto-putem Novi Sad - Beograd. Ključne prednosti • Vrhunska vidljivost :Plac se nalazi tačno uz zaštitnu ogradu auto-puta. • Reklamni potencijal:Idealna pozicija....

 
 
 
  Plac, GOLUBAC, 5.000 €, 493,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac površine 4,93 ar u mirnom delu naselja Usije (Golubac), na oko 600 metara od šetalita i Dunava. Plac je prazan što daje potpunu slobodu za planiranje i izgradnju. Vodi se kao poljoprivredno zemljište (pašnjak 6. kase), uz mogućnost prenamene u građevinsko, s obzirom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 4600 eura/m2 zadnjih 7 dana što jeftiniji'
267.800 €
8.000 €
8.000 €
  Plac, TRUPALE, 8.000 €, 1427,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja placa - Mezgraja(Mezgraja)Prodaja placa u Mezgraji površine 1427 m2, sve upisano u katastar kao njiva 1 klase, zemljište u građevinskom području. Struja, voda pored placa. Plac izlazi na dve ulice. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-538-11-99.....

 
 
 
  Plac, DONJE VLASE, 8.000 €, 1857,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Donjem Vlasu površine 1857m2. Plac je poljoprivredno zemljište, pravilnog pravougaonog oblika i nalazi se u neposrednoj blizini hotela Svetlost. Vlasništvo 1 kroz 1. Za više informacija stojimo Vam na raspolaganju. Plac, Niš - Donje Vlase | Prodaja · 1857m² · 8.000€.

 
 
 
  Garaža, ĆUPRIJA, 8.200 €, 18,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garažno mesto u stambenoj zgradi u samom centru Ćuprije. Odlična lokacija, siguran i praktičan prostor za parkiranje, idealan za stanare zgrade ili kao investicija. Garažno mesto se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi sa lakim pristupom. U blizini se nalaze sve važne gradske....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Pantelej, 9.100 €, 1298,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište sa izlazom na sporedni put. Uknjižena, privatna svojina 1/1.Ovo je deo naše ponude, za sve ostale informacije možete kontaktirati našu agenciju nekretnina. Plac, Niš - Knez selo | Prodaja · 1298m² · 9.100€.

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 9.800 €, 1651,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac 16,51 ari u Rajcu- udaljenosti 5km od Slatine i 18km od Čačka. Plac se nalazi do glavnog asfaltnog puta i veoma je pogodan za izgradnju vikendice. Nadmorska visina je 540m, u neposrednoj blizini prolazi i struja koja može da se priključi. Više od polovine placa je....

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 9.800 €, 1651,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Rajac Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Plac, ŠID, 10.000 €, 965,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Moroviću, površine 9,65 ari, u ulici Šidska, 100 m od reke Bosut. Pored placa prolazi asfaltni put, struja, voda,na istom dozvoljeno građenje. Za dodatne informacije pozvati na broj telefona 065/2450- 634 Prikaži broj Živko Plac, Šid - Morović | Prodaja · 965m²....

 
 
 
  Plac, ŠID, 10.000 €, 965,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Morović Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 11.000 €, 1438,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište površine 1438m2 koje se nalazi u naselju Kalakača u Beški. Parcela je ravna, fronta širine 11 metara, i prostire se uz sam prilazni put u dužini od 112 metara, do placa se dolazi putem koji je uz sam auto-put E-75. Prilazni put je tucanik i delimično zemljani....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 11.000 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja poljoprivrednog zemljista-Banja Jošanica(Soko Banja)Na prodaja poljoprivredno zemljište-livada u selu Jošanica u neposrednoj blizini Soko banje. Udaljeno 5 km od sela,na samom zemljištu je izvor pijace vode. Pogodno za seoski turizam . Za dodatne informacije pozovite agenciju....

 
 
 
  Plac, GABROVAC, 11.000 €, 1847,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac 1847m2, nalazi se na kraju sela Gabrovac prema selu Vukmanovo. Plac je poljoprivredno zemljište, izlazi na asfaltni put. Uknjižen, vlasništvo 1/1, za dodatne informacije, stojimo vam na raspolaganju. Plac, Niš - Gabrovac | Prodaja · 1847m² · 11.000€.

 
 
 
  Plac, SIĆEVO, 11.000 €, 2305,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja zemljišta -Ostrovica(Ostrovica)Prodaja zemljišta u okolini Niša-Ostrovica.parcela se nalazi u ataru sela Ostrtrovica, oko 20 km od Niša, izmenju vikend naselja i sela na putu ka Banjici. Lep pogled na okolinu,voda na placu(prikljucak na vodovod plus bunar)Struja u blizini.Vredi....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.250 €, 750,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Namena: Pogodno za izgradnju individualnih objekata, sportskih terena, poslovnog prostora ili hale Lokacija: Pored asfaltnog puta, pristupačnost je izvrsna Cena: 1500 €/m² Mogućnosti razvoja: Ova parcela nudi širok spektar mogućnosti razvoja, uključujući, ali ne ograničavajući....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.700 €, 488,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Parcela površine 488m2, gradsko građevinsko zemljište. Parcela se nalazi u naseljenom delu, priključci se nalaze do parcele. Postoji mogućnost kupovine dve parcele. .

 
 
 
  Plac, POŽAREVAC, 13.000 €, 819,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac od 8.19 ari preko puta kanala u Kostolcu sa neuknjizenom garazom od oko 15m2 koja ima struju, vodu, i prikljucak za grejanje Garaza je idealna za čamac, pribor za pecanje, rostilj. .. Plac je duzine 99.5 metara a sirine 9m sa jedne i 8 m sa druge strane cena 17.000eur....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 14.000 €, 2400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljišta u okolini Rtnja,Soko banje-Vrmdza(Soko Banja)Prodaja zemljišta u okolini Rtnja,Soko banje-Vrmdza. U neposrednoj blizi sela a dovoljno izdvojeno,mirna lokacija u blizini potoka,do makadamskog puta. Place je na blagoj kosini.U blizini Devojačkog kamena,penjačke stene.....

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Apelovac, 14.500 €, 20,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garaža u Mokranjčevoj površine 20m2. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 15.000 €, 720,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela od 7,20 ari u naselju Grošnica. Plac je poljoprivredno zemljište, po kulturi njiva pete klase. Pogodno za gradnju kuće ili vikendice. Divan predeo sa prelepom prirodom u okruženju. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Pantelej, 15.000 €, 1978,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište, vinograd sa izlazom na sporedni put.Uknjižena, privatna svojina 1/1. Ovo je deo naše ponude, za sve ostale informacije možete kontaktirati našu agenciju nekretnina. Plac, Niš - Knez selo | Prodaja · 1978m² · 15.000€.

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 16.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera, koji je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 500 m2, nalazi se kod rukavca gde je nekada bio stari put za Knić. U neposrednoj blizini jezera. Lep pogled, pogodno za....

 
 
 
  Plac, POŽAREVAC, 16.000 €, 588,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac od 5,88ari bez prikljucaka Varosko brdo - pored Cacalice POZAREVAC cena 16000eur vise info na 065 644 97 67 .

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 16.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na međi između Palilule i D. Vlasa. Ukupna povšina placa je 16a, ulazni front placa je 35m2, pravougaonog oblika. Nije na glavnoj sobraćajnici, ali je odlično lociran u neposrednom okruženju brojnih objekata različitih namena. Prelep prirodni ambijent, izolovan od....

 
 
 
  Plac, IVANČA, 17.000 €, 1300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

U opštini Sopot, u produžetku naselja Trešnja, nalazi se Mala Ivanča. Plac koji se prodaje je uknjižen i nalazi se u građevinskom području gde je dozvoljena gradnja, a voda i struja su došli do placa. Odmah do ovog placa se prodaje još jedan od 16 ari, istog vlasniika, tako da je....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 18.000 €, 15,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalna garaža površine 15 m², smeštena u stambenoj zgradi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, između centra grada i Akva parka. Garaža se nalazi u okviru zgrade, što pruža dodatnu sigurnost i zaštitu od vremenskih uslova. Opremljena je rolo vratima, koja omogućavaju....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Podbara, 18.000 €, 17,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132270. GARAZNO MESTO - SUTEREN NOVE zgrade 17,50 m2. Za vas auto sigurna zastita od kiše, vlage ili bilo kog oštećenja. Uknjiženo. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se jednoiposoban stan na Zvezdari, u ulici Cvetanova ćuprija, u novogradnji iz 2025. godine. Stan je moderno i praktično organizovan. Dnevna zona koncipirana je po open-space principu sa kuhinjom, što prostoru daje osećaj prostranosti i udobnosti. Odvojena spavaća soba obezbeđuje....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 18.000 €, 38,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća 21m2 sa pomoćnim objektom od 17m2 i još jednom neuknjiženom kućom za renoviranje ili rušenje na parceli od 765m2(građevinsko zemljište)+279m2=10a44m2 u centru sela Ilino, prilaz sa zapadne strane makadamskim putem 50m od asfalta, pored škole i doma. Bunar na parceli.....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 18.000 €, 50,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se vikendica sa prelepim pogledom, iznad sela Orašac na magistralnom asfaltnom putu koji vodi za Zaplanjski kraj. Vikednica je površine 50m2 I ima tri prosotorije i terasu. Plac je površine 15,5 ari i ceo je ograđen. Plac se nalazi pored samog asfaltnog puta i postoji mogućnost....

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Medijana, 19.000 €, 12,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se parking mesto u blizini crkve sv Luka. Parking se nalazi u . Hvala Vam što ste pogledali oglas. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija kontaktirajte agenta na broj telefona 0617067400. Agencija Distrikt nekretnine je upisana u Registar posrednika pod rednim brojem:....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 19.000 €, 61,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća ima 61m2, i uz manja ulaganja se može u njoj živeti. Sastoji se od prizemnog dela i potkrovlja. Grejanje je na čvrsto gorivo. Asvalt je pored kuće. .

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 19.000 €, 67,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja kuce-Jošanica-Soko Banja(Soko Banja)Prodaja kuce u selu Jošanica (u blizini Soko Banje) na placu od 15,5 ari,blagi nagib kuca 67 kv, dva pomocna objekta od 46 i 32 kv. Uvedena voda, struja. Kuca je starije gradnje, potrebna adaptacija.Za dodatne informacije pozovite agenciju....

 
 
 
  Plac, VINIK, 19.000 €, 1055,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa u Nisu-Vinik(Pantelej)Prodaja placa u Nisu-Pantelej-Podvinik. Plac se sastoji od 3 pracele u blizini puta. .

 
 
 
  Plac, SMEDEREVSKA PALANKA, 19.800 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac u selu Ratari kraj Smederevske Palanke – Ravan, dobar prilaz Ovaj atraktivan plac se nalazi u mirnom i pitomom selu Ratari, u blizini Smederevske Palanke, pružajući savršen ambijent za život u prirodi, a istovremeno dovoljno blizu urbanih sadržaja. Plac je ravan i u potpunosti....

 
 
 
  Plac, VINIK, 20.000 €, 685,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Plac na prodaju - Podvinik(Vinik)Prodaje se pripadajući udeo 1/6 placa površine 685kvm od placa ukupne površine 41 ar na Podviniku.Plac je ograđen i nalazi se u Muštarskoj ulici, upisan je sa privatnom svojinom kao gradsko građevinsko zemljište u katastru nepokretnosti. Odlična lokacija....

 
 
 
  Plac, VRČIN, 20.000 €, 950,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Grocka, Vrčin - Železnička plac/građevinsko zemljište, 9.50a, front prema ulici 36m U ponudi građevinsko zemljište površine 9.50a u Železničkoj ulici, u Vrčinu. Zemljište je pravougaonog oblika sa frontom prema ulici od 36m. Nedaleko od placa su priključci za vodu i struju. Uknjižen....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 20.000 €, 1925,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac između D. Toponice i Mezgraje(Mezgraja)Prodaje se plac između D.Toponice i Mezgraje površine 19,25ari. Plac je drugi od asfalta ali postoji i ucrtan je prilazni put. Upisan sa svojinom u katastar nepokretnosti. Vredi pogledati!!!Sve informacije na tel. 0645381199 ili....

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 20.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Despotovica Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 21.000 €, 18,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u Nišu-Podzemni prolaz(Centar)Prodaja lokala u centru Niša-podzemni prolaz , ispod kalce. Mokucnost kupovine i lokala pored.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 21.000 €, 50,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u okolini Soko banje,Rtnja-Jošanica, na placu od 4 ari,gradjevinsko zemljište nalaze se kuca starije gradnje od 50 kv,i dva pomocna objekat 52 kv. Izlazi na glavni put,ima struju. Potrebno ulaganje. Vredi pogledati. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 461)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>