• GoHome Professional
do 4600 eura/m2 Zadnjih 7 dana - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 4600 eura/m2 Zadnjih 7 dana - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 4600 eura/m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 4600 eura/m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 2 055 nekretnina - prosečna cena 2.347 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 4300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 250000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • za studente
    • 4.sprat
    • podrum
    • klima
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 131.500 €, 36,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, CARA DUŠANA, JEDNOIPOSOBAN STAN, 36 m2 Nudimo vam na prodaju perfektan stančić, odlično skockan u svojih 36 m2. Iz predsoblja (u kome ima mesta za plakar) ulazi se u dnevnu sobu, kaoja ima izlaz na predivnu terasu. Kuhinja je poluodovojena, a tu je i manja spavaća soba u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 37,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na samo dvadeset minuta vožnje udaljeno od strogog centra grada, na atraktivnoj lokaciji u Mirijevu, u mirnoj ulici punoj zelenila, nalazi se ovaj jednoiposoban stan za prodaju. Smešten je u urednoj i dobro održavanoj zgradi sa liftom. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalazi....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 136.000 € na 135.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 37,00 m2 cca 3650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 136.000 €
15.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Vjekoslava Afrića, 3/5, cg-Stvarna površina-37m2 , ugovorna površina-33.00m2, Prodaje se jednoiposoban uknjižen stan na najekskluzivnijoj tački Mirijeva, na jednoj od najtraženijih lokacija, u mirnoj ulici Vjekoslava Afrića, kod pijace u Mirijevu, bez saobraćaja, sa dosta parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 135.000 €, 37,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo funkcionalan jednoiposoban stan na veoma dobroj lokaciji u Mirijevu. Neposredna blizina škole, pijace, Doma zdravlja, prevoza. Nalazi na trećem spratu. Zgrada dobro održavana, sa novom fasadom i lifrom. Stan je svetao i u solidnom stanju. Uknjižen, odmah useljiv. Preporuka.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U blizini pijace i Doma Zdravlja prodaje se lep, mali stan sa lodjom. Zgrada je stare gradnje sa liftom. Stan je očuvan (minimalna ulaganja). Uknjižen i odmah useljiv. Prostorije: predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, lođa. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 226.000 €, 62,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 62m2(lođa 11m2), CG, kift, VIII/IX, podrum, telefon, interfon. Uknjiženo 51m2. Uknjižen dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini škole, vrtića, opštine, tržnih centara kao i ostalih sadržaja neophodnih za moderno stanovanje. Po strukturi dvosoban, na više načina adaptibilan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 268.900 €, 74,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

UKNJIŽEN, RENOVIRAN, NAMEŠTEN TROSOBAN STAN U STEPE STEPANOVIĆA! Kontakt: +381668091211 Cena: 269.900 € Lokacija: Voždovac, naselje Stepa Stepanović, sprat 1 Površina: 74 m2 Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - Open space dnevnog boravka sa trpezarijom; - Kuhinje; - 2 spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Vojvode Stepe, 3.0, 90 m2 sa terasom, VI od VIII spratova, toplotne pumpe, lift, interfon, klima, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 88 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Veoma je svetao i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetan, moderan stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Voždovcu. Ovaj stan nije samo nekretnina, već prilika za život u potpunoj privatnosti i komforu. Glavne karakteristike stana: Struktura: Prostrana i svetla dnevna soba idealna za porodična okupljanja, dve udobne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 105.000 €, 29,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102557, cena nekretnine je 105.000e SA PDV OM+ 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Sajam, 29 m2, garsonjera, visoko prizemlje. Fantastična ganc nova garsonjrea na divno lokaciji. Kvalitetna gradnja, stan ušuškan i svetao. U cenu je uračunat PDV, ako imate mogućnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, PADINSKA SKELA, 379.000 €, 105,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poslovni prostor od 105m2 koji se sastoji od velike kancelarije i sale za sastanke. Poslovni prostor poseduje i toalet i dve terase. Uknjižen 1/1, može na kredit. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 169.440 €, 47,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja dvoiposobnog stana- Sajam Stan je strukturno lepo uređen, iz hodnika se ulazi u kupatilo, dnevni boravak i veću spavaću sobu, u drugu spavaću sobu se ulazi iz dnevnog boravka ali je odvojena manjim deganžmanom, takođe poseduje i funkciolanu terasu. Dvorišno je orjetisan, lokacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 40,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je potpuno renoviran stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji u mirnoj ulici na Grbavici. Stan je dvorišno orijentisan, pa pruža mir, privatnost i potpunu izolaciju od gradske buke. Nekretnina se nalazi na visokom prizemlju uredno održavane stambene zgrade. Posebnu pogodnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 155.000 €, 43,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno renoviran stan, izvorno jednosoban, adaptiran u jednoiposoban. Moderan, komforan, na odličnoj lokaciji. Dvostano orijentisan. Kompletno namešten i opremljen visoko kvalitetnim materijalima. Stan je uknjižen na 43kvm građevinske površine, mereno ima 46 kvm. Prostorije: kuhinjsko-trpezarijski....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 169.400 €, 47,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, BULEVAR OSLOBOĐENJA / FUTOŠKA PIJACA, uknjižen DVOIPOSOBAN STAN u odllično održavanoj zgradi iz 2007. godine. Dobro očuvan, funkcionalan u svojoj kvadraturi. U ceni je kompletan nameštaj. Mikrolokacija fenomenalna, na par minuta ste od svih bitnijih sadržaja, škole, vrtića,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 335.000 €, 93,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U bloku 19a, u ul. Vladimira Popovića zastupamo prodaju funkcionalnog 3.5s stana uknjiženog na 93m2 korisne površine. Nalazi se na prvom spratu uredne i održavane vojne zgrade, pozicionirane u sredini bloka, bez saobraćaja. Zgrada je okružena zelenilom, i dečjijim igralištima.Odlična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 126.000 €, 35,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Grbavica, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoiposoban stan na prodaju na Grbavici. Stan se prodaje kompletno opremljen i trenutno se izdaje kao stan na dan sa već razrađenim biznisom. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 62 - Dušana Vukasovića 2. 5, 64m2 (dve terase 4m2), 3/4, CG, interfon, podrum, parking U ponudi dvostrano orijentisan, svetao, dvoiposoban stan u zgradi novije gradnje iz 2002. godine. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dušana Vukasovića Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2002 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U Bloku 62, u blizini savskog šetališta, u ulici Dušana Vukasovića, nalazi se ovaj dvoiposoban stan. Smešten je na trećem spratu novije zgrade, uredne i održavane. Infrastruktura je kompletna, u neposrednoj blizini se nalaze škole, vrtići, marketi, TC kao i svi ostali neophodni sadržaji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 219.000 €, 61,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Kanalizacija Terasa Zemunska Sprat: 1 Spratnost: 6 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Tošin bunar - Zemunska 2. 5, 61m2 (terasa 6m2), 1/6, EG, lift Na prodaju renoviran dvoiposoban stan. Jugoistočno orijentisan. Prostorije: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (od medijapana) - open space koncept, veća spavaća soba, manja spavaća soba sa izlazom na terasu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 219.000 €, 61,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na samoj granici između urbanog jezgra Novog Beograda i mirnog, istorijskog duha Stare Bežanije, nalazi se prostor koji nudi više od pukih kvadrata – priliku za život po vašoj meri. Smešten u Zemunskoj ulici, ovaj dvoiposoban stan koristi sve prednosti transformacije ove zone u jedan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Zemunski kej - Beogradska 0. 5, 26m2, terasa 3m2, norveški radijatori, klima, 1/4, interfon, parking Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zemunskog keja, u Beogradskoj ulici, prodaje se potpuno renoviran stan od 26m2, funkcionalna garsonjera, smeštena na 1. spratu održavane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Beogradska Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 0.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renovirana garsonjera smeštena u samom srcu Zemun, na izuzetnoj lokaciji u blizini Zemunski kej i Zemunska pijaca. Stan se nalazi u trospratnoj zgradi stare gradnje koja odiše autentičnim šarmom i kvalitetnom gradnjom, dok je sama nekretnina potpuno renovirana....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Zemunski kej - Beogradska 0.5, 26m2, terasa 3m2, norveški radijatori, klima, 1/4, interfon, parking Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zemunskog keja, u Beogradskoj ulici, prodaje se potpuno renoviran stan od 26m2, funkcionalna garsonjera, smeštena na 1. spratu održavane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 146.800 €, 41,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji kod Dušanovačke pošte, idealan kako za život, tako i kao investicija. Stan ima 41 m², po strukturi je dvosoban sa odvojenom spavaćom sobom, što pruža dodatni komfor i funkcionalnost. Nalazi se na 4. spratu od 5 u zgradi bez lifta. Grejanje je centralno,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 625.000 €, 175,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi jedinstven penthouse na atraktivnoj lokaciji na Voždovcu, namenjen kupcima koji traže luksuzan životni prostor, privatnost i vrhunski komfor. Stan površine 175m² nalazi se u kvalitetnoj i moderno projektovanoj zgradi na V spratu i jedini je stan na spratu. Odlikuje se izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 357.000 €, 100,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan Saklonski stan na extra lokaciji. Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 232.000 €, 65,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izvanredan stan u kvalitetnoj zgradi, retko u ponudi. Veoma svetao i prozračan. Dvostano orijentisan. Kompletno namešten i opremljen visoko kvalitetnim materijalima (Meister parket) i belom tehnikom. Stan je uknjižen na 65kvm građevinske površine. Prostorije: kuhinjsko-trpezarijski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 99.900 €, 28,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVI SAD, BRAĆE RIBNIKAR, GARSONJERA, 25M2. Oglašavamo prodaju prelepog stana na Grbavici u izuzetno kvalittenoj zgradi. Stan je dvorišno orjentisan, Pokazao se kao dobra investicija, godinama se izdavao. Lokacija je fantastična, sve vam je na 5min.Agencijska oznaka 1008785 ( Miloš....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 360.000 €, 101,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan na raskrsnici Krunske i Prote Mateje. Sastoji se od prostranog hodnika, kuhinje koja je povezana sa devojačkom sobom, kupatila, wc-a i tri vezana salona. Sve prostorije imaju prirodnu ventilaciju. Visina plafona je 3,25 metara. Zbog lokacije i rasporeda prostorija idealan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 34, 260.000 €, 73,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan, svetao trosoban stan, na odličnoj lokaciji, u blizini Studentskog grada. Dvostrano orijentisan (istok-zapad). U stanu je zamenjena pvc stolarija, nova kuhinja, a ostatak stana može se urediti po želji kupca. Prostorije: hodnik, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 287.000 €, 81,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen stan. - Vlasništvo 1/1. - Iz upotrebne dozvole. - Uknjižena površina stana je 81 m2. - Čista i uredna dokumentacija. - Moguća kupovina putem stambenog kredita. • - Odlična lokacija. - Blizina Učiteljskog naselja, Cvetkove pijace i Olimpa. • - Stan se prodaje kompletno namešten....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 570.000 €, 161,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen četvorosoban stan na prvom spratu održavane stambene zgrade, kvalitetna gradnja 90-ih godina prošlog veka. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak iz koga se izlazi na zastakljenu terasu, trpezarija, kuhinja sa ostavom, toalet. poseban spavaći....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 205.000 €, 58,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se renoviran stan u naselju Sava Kovačević u Zemunu. Uz pomoć arhitekte, od izvorno dvosobnog, dobio se trosoban stan sa dve komotne spavaće sobe. Zamenjene su elektro i vodoinstalacije, novo kupatilo, prvoklasna keramika u kopatilu, kuhinji i lođama, sigurnosna ulazna vrata,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 205.000 €, 58,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Retko u ponudi | Kompletno renoviran arhitektonski stan | 61m² | Dvoiposoban U ponudi izuzetan, kompletno i veoma kvalitetno renoviran stan, uknjižen na građevinsku površinu od 58m², dok mereno poseduje 61m². Renoviranje je završeno pre mesec dana i izvedeno je po projektu arhitektonskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 240.000 €, 68,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan u ulici Svetog Nikole na Zvezdari, smešten na četvrtom spratu uredne zgrade novije gradnje iz 2009. godine. Stan se izdvaja funkcionalnim rasporedom, velikom terasom i otvorenim pogledom prema gradu. Nekretnina pruža veoma prijatan i praktičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 469.000 €, 133,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

4.0, 133,14m2, terasa, EG, 4/4, lift, interfon, video nadzor, mogućnost garažnog mesta. Građevinska dozvola U ponudi moderni stanovi u novoj, luksuznoj zgradi smeštenoj u mirnoj a atraktivnoj Karpoševoj ulici.Odlična povezanost sa svim delovima grada. Nalazi se na 200m od Ada moll-a....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 469.000 €, 133,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 186.760 €, 53,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Kanalizacija Terasa Interfon Karpoševa Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 487)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>