• GoHome Professional
do 440 m2 što skuplji najnovije interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 440 m2 što skuplji najnovije interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 440 m2 što skuplji najnovije interfon

  • Za upit "do 440 m2 što skuplji najnovije interfon" pronađeno 46 nekretnina - prosečna cena 3.070 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 420 m2 (malo manji)
    • 460 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • parking
    • klima
    • prizemlje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vračar, 960.000 €, 152,00 m2 cca 6320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Vardarska Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 960.000 €, 152,00 m2 cca 6320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Čubura - Vardarska 5.0, 152m2, dve terase, 5/6, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža Retka prilika na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu. Luksuzan penthouse od 152 m² koji zauzima ceo sprat zgrade, sa privatnim liftom koji ulazi direktno u stan, pružajući maksimalnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 889.000 €, 177,00 m2 cca 5020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Moderan, ultra luksuzan stambeni kompleks, u idealnom skladu sa svojim prirodnim i urbanim okruženjem. Projektovansa istančanim osećajem i izuzetnom elegancijom, fasada zgrade predstavlja besprekoran spoj luksuznih savremenih materijala kao što sukamen i keramika i visokokvalitetnih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 440 m2 što skuplji najnovije interfon'
804.545 €
730.000 €
715.000 €
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 879.000 €, 133,00 m2 cca 6610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 760.000 €, 174,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Crveni krst - Sazonova 6.0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno dizajniran penthouse, u mirnoj ulici sa puno zelenila. Stan je na dva nivoa. Na prvom nivou se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 589.500 €, 131,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo veoma kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom stilu, koji se nalazi u strogom centru grada. Realizovan je u urbanom skladu forme i gradskog života, sagrađen od najkvalitetnijih materijala koje market može da ponudi. Stanovi su veoma prostrani i glamurozni,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 549.000 €, 122,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 459.000 €, 103,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Vračar-Njegoševa-bez ulaganja 3.0, uknjižen 93m2, mereno 103m2, vpr/6, CG, KATV, internet, interfon, lift, parking prostorije: Zajednička celina dnevna soba-trpezarija-kuhinja, ostava, kupatilo, spavaća zona-hodnik, dve spavaće sobe, walk-in garderober, zastakljena terasa. Prodaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 357.000 €, 103,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Svetozara Markovića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3.5 Godina izgradnje: 1932 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 350.000 €, 106,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – Lekinom brdu, u ponudi je stan u zgradi koja već na prvi pogled ostavlja utisak vrhunske gradnje i sofisticiranog urbanog duha. Objekat je pažljivo projektovan da zadovolji visoke standarde savremenog stanovanja, a pri izgradnji su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 300.000 €, 160,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi za prodaju je prostran duplex stan na odličnoj lokaciji u Novom Beogradu, u ulici Jurija Gagarina, u Bloku 61. Stan se nalazi na 6. spratu zgrade sa dva lifta i centralnim grejanjem, a zahvaljujući otvorenom konceptu i velikim staklenim površinama odlikuje se obiljem prirodne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 280.000 €, 79,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Stari grad, centar - Bulevar despota Stefana 3.0, 79m2, 2/4, TA, interfon, podrum Salonski stan sa ogromnim potencijalom u srcu Starog grada – kod Skadarlije U jednom od najautentičnijih i najtraženijih delova centra Beograda, na uglu Bulevara despota Stefana i Džordža Vašingtona,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 278.000 €, 136,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 6.0, dupleks, 136m2 (lođa 7m2), 4/4, EG, klima, interfon, podrum Prodaje se izuzetno funkcionalan i prostran stan na Karaburmi u jednoj od lepših i mirnijih ulica, na četvrtom spratu stambene zgrade. Ima dve etaže (donja etaža 67m2 i gornja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 277.000 €, 66,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.teofilnekretnine.com

U izuzetno kvalitetnoj, četvorospratnoj zgradi imamo u ponudi extra luksuzan stan na prvom spratu, nov neuseljavan. EG (na struju), nečujni lift-Schindler (kojim se silazi do garaže), sigurnosni sistem, javljači dima i požara, interfon, video nadzor… Stan je po strukturi trosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak Vinogradi, 252.500 €, 83,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo komforan, svetao, funkcionalan, porodičan 4.0 stan sa mogucnoscu koriscenja jos 30 kvadrata tavanskog prostora. Nalazi se na odličnoj poziciji u okviru naselja Cerak Vinogradi, u jednoj od traženijih lokacija u odlično održavanoj zgradi sa liftom,interfonom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 250.000 €, 73,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana Galenika | 73m² | renoviran, kompletno namešten, lift, lođa, pogled na park Retko u ponudi – kompletno opremljen i useljiv 2.5 stan od 73m² u jednom od najtraženijih delova Galenike! Prodaje se izuzetno funkcionalan, svetao i kvalitetno renoviran stan na 3. spratu od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 250.000 €, 49,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen jednoiposoban stan na drugom spratu devetospratne zgrade sa CG, liftom, interfonom, toplom vodom 48m2 grejne površine + 4m2 terasa. Ima pripadajući podrum i zajedničku prostoriju na spratu. Odmah useljiv. Agencijska provizija 2% uknjizen 2/9 Mike Alasa -imamo slicne NEKRETNINE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 249.000 €, 72,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Brankova, 2.5, 72 m2 sa terasom i balkonom, I od V spratova, cg, lift, interfon, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen, salonac, starogradnja. Komforan dvosoban stan, dvostrano orijentisan. Svetao, okrenut prema dvoristu. Visina plafona....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 243.000 €, 69,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 3.0, 69m2 (terasa 4m2), 3/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na izuzetnoj lokaciji, u blizini Ada mall-a, Ade Ciganlije, hipodroma, Košutnjaka, škole, vrtića Prostorije: ulazni hodnik, veliki dnevni-trpezarijski-kuhinjski....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 243.000 €, 69,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 228.000 €, 59,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Mirka Lukovića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 210.000 €, 51,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Zemunske kapije - Šumadijska; 51m2, 2.0, 3./7, cg, lift, klima, interfon, internet, garažna mesta; Ušuškan, osunčan, dvosoban stan (uknjiženih 51m2) na trećem spratu uredne, nove zgrade u Zemunskim kapijama; Sjajna struktura - iz hodnika se ulazi u sve prostorije: dnevno-trpezarijsko-kuhinjski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 200.000 €, 84,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prijatan i lepo sređen penthaus na Zvezdari, smešten u mirnoj i uvučenoj ulici Ante Bogičevića, nadomak Bulevara, Dimitrija Tucovića. U neposrednoj blizini nalaze se Zvezdarska šuma, VI beogradska gimnazija, Geodetska škola i Zvezdara teatar, što ovu lokaciju čini izuzetno....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 189.000 €, 240,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Sutjeska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 182.500 €, 73,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Medaković 3, opština Zvezdara. Stan je vrlo komforne površine od 73m2. Nalazi se na visokom prizemlju ali nivoa prvog sprata, stambene zgrade od sedam spratova. Zgrada je starije gradnje ali redovno održavana i sa liftom. Po strukturi je....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 175.000 €, 104,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U Pančevu je na prodaju četvorosoban stan koji odiše modernošću i praktičnošću. Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom čini centralni deo stana, dok tri spavaće sobe pružaju dovoljno prostora za porodičan život. Kupatilo i poseban WC obezbeđuju komfor, a terasa donosi dodatnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 175.000 €, 50,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u kući površine 50 m² sa garažom od 18 m². Nalazi se na drugom spratu kuće sa ukupno pet stanova, u mirnoj ulici sa svim neophodnim sadržajima. Stan je kompletno renoviran, zamenjene elektroinstalacije, ugrađena kvalitetna Salamander PVC stolarija nemačkog porekla....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 165.000 €, 145,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Petra Drapšina Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Interfon Podrum Patrisa Lumumbe Soba: 3.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 149.000 €, 51,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Terasa Interfon Podrum Dr Nika Miljanića Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 149.000 €, 30,00 m2 cca 4970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da ponudimo odličan, jednosoban stan na Vračaru. U pitanju je mirna ulica, iznad Južnog Bulevara. Zgrada je novije gradnje, odlično održavana, sa video nadzorom, interfonom i liftom. Stan se nalazi na drugom od ukupno pet spratova. Po strukturi je jednosoban i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 122.400 €, 39,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji u naselju Medaković 2, jednom od najtraženijih delova grada za porodičan život. Stan se nalazi u mirnom i uređenom okruženju, okružen parkovima i zelenilom, sa prijatnim pogledom na zelenilo koji pruža osećaj mira i privatnosti. Uprkos odličnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 41,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Fenomenalan stan na odličnoj lokaciji, smešten u kvalitetnom objektu izgrađenom 2010. godine. Stan je uknjižen, što omogućava kupovinu putem stambenog kredita. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 110.000 €, 66,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Useljiva novogradnja, 66 m2, 110.000€ U prilici smo da vam ponudimo useljiv stan u novogradnji iz 2025. godine, u stanu do sada niko nije živeo, završen je u potpunosti i spreman za udoban život. Nalazi se veoma blizu centra grada, a u neposrednoj blizini se nalaze i osnovna škola,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 105.837 €, 65,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzni stan nove gradnje – nekoliko minuta od centra U ponudi je stan vrhunskog kvaliteta gradnje, projektovan po najvišim savremenim standardima, na izuzetnoj lokaciji – svega nekoliko minut hoda od centra grada. Savršen spoj komfora, bezbednosti i moderne tehnologije, namenjen....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 97.000 €, 64,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u mirnom i uređenom naselju okruženom zelenilom, idealnom za porodičan život i sve koji žele da pobegnu od gradske buke, a da im je centar grada i dalje na dohvat ruke. Lokacija nudi savršen balans – u neposrednoj blizini nalaze se autobuske stanice, marketi, apoteke,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 91.637 €, 56,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 90.000 €, 47,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

2.5, 47m2, TA, PSUT/II, telefon, interfon. U procesu knjiženja i prenamene. Dvoiposoban stan koji se nalazi u dobro pozicioniranoj zgradi, koja se nalazi u neposrednoj blizini škole, vrtića,lidla i drugih sadržaja za ugodan život. Stan se nalazi u polusuterenu dvospratnice, tipične....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 84.000 €, 50,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Krnjača, Jovana Đorđevića, 50.45m2 50.45m2, 2.0, PR/4, EG, lift, terasa, interfon, telefon, nov. Nov i svetao stan, lepog rasporeda i pozicije u prizemlju novogradnje.....

 
 
 
  Stan, UŽICE, 81.000 €, 54,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo dvosoban, funkcionalan stan, površine 54 m2, na 3.spratu stambene zgrade, u strogom centru grada. Stan je dvostrano orijentisan, svetao. Strukturu stana čine hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, ostava, dve spavaće sobe i terasa. Uz stan se, na korišćenje dobija i pripadajući....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 79.800 €, 42,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen stan sa parking mestom na Zlatiboru. Nalazi na odličnoj lokaciji, odmah preko puta hotela Bor. Apartman je smešten na prvom od ukupno dva sprata i po strukturi je dvosoban. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 73.134 €, 48,00 m2 cca 1520 €/m2

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 46)

<< <1 2> >>