• GoHome Professional
do 3200 eura najnovije do 800 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 3200 eura najnovije do 800 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 3200 eura najnovije do 800 m2

  • Za upit "do 3200 eura najnovije do 800 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 760 m2 (malo manji)
    • 840 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3000 eura (malo jeftiniji)
    • 3300 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, JAGODINA, 37.900 €, 456,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište u Jagodini, u naselju Solaris, predstavlja odličnu priliku za gradnju u naseljenom delu grada. Plac je pravilnog oblika i ima prilaz do puta, što omogućava lak pristup i dobru funkcionalnost parcele. Površina zemljišta iznosi 4.56 a, odnosno 456 m². Nalazi se....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Adice, 168.000 €, 437,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodajemo 2 parcele za lokaciju. Parcele su 437 m2 ukupno , 2 zgrade po tri stana + 4 gaeaže. -Infrastruktura do placa -vredi pogledati.. 065/3858-888 Dančo .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 250.000 €, 381,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Maršala Tita Soba: 7 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Novi Beograd, 340.000 €, 265,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Internet Tomasa Mana Godina izgradnje: 2008 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 245.000 €, 168,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetnu kuću u Rogači, na jednoj od najlepših lokacija na Kosmaju (opština Sopot). Kuća se nalazi na 330m nadmorske visine, što pruža nestvaran panoramski pogled i savršenu mikro-klimu. Osnovni podaci: • Kvadratura: 122 m² (korisna površina) / 168 m²....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 299.000 €, 162,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi uknjižena, kvalitetno građena porodična kuća, smeštena u mirnom naselju koje pruža sve neophodne sadržaje za udoban i kvalitetan život. Kuća je spratnosti P+1 i funkcionalnog je rasporeda. U prizemlju se nalazi prostran dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom, velika....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 300.000 €, 157,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuca bez agencijske provizije. bruto: Luksuzna kuca na Avali, oko 157 m² na 10 ari privatnog zemljišta, sa bazenom i prelepim pogledom na Avalski toranj. Idealna kao dom za svakodnevni život ili vikendica za opuštanje u prirodi samo 30 minuta od Beograda. Sta dobijate:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 600.000 €, 156,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Kosovska Sprat: 8 Spratnost: 8 Soba: 5 Godina izgradnje: 1963 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 473.800 €, 150,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma lep, svetao, osunčan, dvostrano orijentisan komforan četvorosoban stan sa prelepim pogledom na obronke Fruške gore, u mirnom delu grada na Telepu, izuzet iz gradske gužve i vreve. Ovaj stan Vam omogućuje potpuno opuštanje i relaksaciju uz maksimalnu udobnost za miran porodični....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 505.000 €, 132,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Klima Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Krunska Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • najnovije do 800 m2 (125)
  • do 3200 eura do 800 m2 (17)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.