• GoHome Professional
do 310000 eura zadnjih 7 dana kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 310000 eura zadnjih 7 dana kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura zadnjih 7 dana kablovska

  • Za upit "do 310000 eura zadnjih 7 dana kablovska" pronađeno 33 nekretnina - prosečna cena 2.754 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Altina, 250.000 €, 73,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Galenika - Jovana Stojsavljevića 2.5, 73m2 (terasa 5m2), 3/5, CG. Prodaje se odličan, funkcionalan, dvoiposoban stan u Zemunu, u naselju Nova Galenika. Nalazi se na trećem od pet spratova. Odlična lokacija, u mirnoj ulici, prepunoj zelenila, u neposrednoj blizini škole i centra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 75,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Jedinstvena prilika u srcu Vračara, Beograd. Fenomenalna pozicija. Stan sa pogledom na Hram. ID440 Agencija AURORA 369 nekretnine nudi u prodaju stan u Beogradu, Vračar. Sama pozicija ovog stana je fenomenalna i retko se pojavljuju stanovi u prodaji na ovoj lokaciji. Stan gleda na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 300.000 €, 113,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Kablovska Internet Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Mirka Milojkovića Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 4 Godina izgradnje: 2019 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 310000 eura zadnjih 7 dana kablovska'
226.500 €
226.500 €
175.600 €
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 298.700 €, 89,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu luksuzno sređenog stana na prestižnoj lokaciji Liman 3. Ova nekretnina, površine 89 m², pruža sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život u srcu grada. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Kanalizacija Terasa Interfon Topolska Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Plac, KAC, 247.200 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u blizini Auto puta Beograd-Budimpešta Veliku parcelu 5634 m2 u Građevinskom području na TOP LOKACIJI... blizina Radne zone... asfalt... struja niskonaponska i visokonaponska... mogućnost za trafostanicu... OBAVEZNO POGLEDATI... Internet Kablovska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 240.000 €, 83,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Serdara Janka Vukotica br.26 Sprat: 5 Spratnost: 8 Soba: 3.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 239.000 €, 57,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Nikole Čupića Sprat: 8 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 239.000 €, 57,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Denkova bašta - Nikole Čupića 2.0, 57m2 (terasa 6m2), 8/8, CG, klima, lift, telefon, interfon, KATV, internet, video nadzor U ponudi je izuzetan, sunačan i svetao stan na odličnoj lokaciji sa prelepim panoramskim pogledom na grad. Sastoji se od prostranog dvnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 221.450 €, 98,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se lep, svetao i moderan stan u vili sa četiri stana, u Petrovaradinu, Novi Sad. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 215.000 €, 92,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Parking Kanalizacija Podrum Kumanovska Soba: 6 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 197.000 €, 111,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Bele vode, ul. braće Vučković, stan sam na spratu dvostrano orjentisan 111 m2, funkcionalan raspored, veliki dnevni boravak, 2 spavaće sobe, 2 kupatila, velika kuhinja sa trepezarijskim delom, 2 lepe terase i galerija sa komfornom spavaćom sobom. Kompletno renoviran, namešten i odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.430 €, 83,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Četvorosoban stan 83 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvostrane orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 191.000 €, 58,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Glasinacka Sprat: 7 Spratnost: 11 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 330.000 €, 54,00 m2 cca 6110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Petrovaradinska Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 168.000 €, 146,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća na veoma atraktivnoj lokaciji, blizu auto-puta Beograd - Budimpešta. Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad Liman 3. Izdaje se dvosoban, renoviran, nenamesten stan površine 52–52,5 m2, u ulici Narodnog fronta 24, na 3. spratu od ukupno 8, u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži period. Stan je izuzetno funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 37,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Proda je se odličan stan za dvoje koji se sastoji od hodnika,dnevne sobe,lođe,kupatila,spavaća soba,kuhinje,gardarobera.Nova stolarija,stalno topla voda.Stan se nalazi u blizini pijace,Lidla .Racuni-infostan 10000,00RSD,struja po potrošnji,održavanje zgrade 1000,00 RSD,kablovska i....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 144.500 €, 128,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična lokacija, manja kuća kod stadiona Vujadin Boškov. Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 137.000 €, 128,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Sopot, Ralja-128m2, CG (na pelet) Prodaje se jako lepa porodična kuća u mirnom delu naselja veoma blizu centra. Kuća je dvospratna, prostrana i potpuno renovirana (novi krov, nove vodovodne cevi, nova septička jama, PVC sa komarnicima i roletnama) debelih zidova od 50cm. Priključena....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 124.000 €, 54,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KVALITETNA NOVOGRADNJA SA PRAVOSNAŽNOM GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM. BUDUĆI STAMBENO - POSLOVNI OBJEKAT SE NALAZI U ULICI MILOŠEV KLADENAC BROJ 18, NA SAMO 7,5 KM UDALJENOSTI OD CENTRA GRADA. OBJEKAT SE SASTOJI OD 22 STANA KOJA SU RASPOREĐENA NA ČETIRI ETAŽE ( PR+1+1+PS), SA 2 (DVA) POSLOVNA....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 117.845 €, 48,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 116.000 €, 37,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji lokal u radu 37 m2. Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Susedgradska Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2007 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.600 €, 38,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 38 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 95.000 €, 31,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan mali stan 31m2, na 3. spratu od 9. spratova u urednoj zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija, u neposrednoj blizini Ade Ciganlije, Ada Mola, blizina autobuskih stajališta. Uknjižen useljiv stan, moguć kredit za mlade, za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 39,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova - Prote Simića 2.0, 39m2 (terasa 3m2), 1/4, EG, Norveški radijatori. Dvosoban stan sa velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom. Odvojena spavaća soba. Miran kraj, u kompleksu zgrada naselja Zova. Stan je kompletno namešten i prodaje se sa svim nameštajem i ugrađenom....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 80.000 €, 44,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Novogradnja Vikend naselje Sprat: 2 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 75.000 €, 92,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Parking Podrum Karadjordjeva 90 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 70.000 €, 39,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Narodnog Fronta Sprat: 1 Spratnost: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 55.000 €, 28,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Lift Parking Novogradnja Čajetinska Česma Sprat: 3 Spratnost: 5 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 55.000 €, 28,00 m2 cca 1960 €/m2