• GoHome Professional
do 3100 eura 580 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 3100 eura 580 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 3100 eura 580 m2

  • Za upit "do 3100 eura 580 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 550 m2 (malo manji)
    • 610 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2900 eura (malo jeftiniji)
    • 3200 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOPOT, 1.900.000 €, 580,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzna vila izgrađena 2020. godine, projektovana i uređena po savremenim arhitektonskim i tehnološkim standardima. Ova impresivna nekretnina predstavlja savršen spoj modernog dizajna, komfora i privatnosti, smeštena na velikom i prostranom placu okruženom prirodom. Vila....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 400.000 € na 550.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, NIŠ, 550.000 €, 580,00 m2 cca 950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 400.000 €
15.05.2026 - 550.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju Poslovni prostor pogodan za obavljanje različitih delatnosti, magacinski prostor, proizvodna hala i sl. Nalazi se na odličnoj lokaciji, Pasi Poljana put za Gornje Međurovo. Ukupna površina prostora iznosi 580 m2, na placu od 11 ari, trofazna struja, voda, nema kanalizaciju.....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 1.900.000 €, 580,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

(SRB) Luksuzna vila izgrađena na tri nivoa, smeštena na uređenom placu od 40 ari na Kosmaju, sa otvorenim panoramskim pogledom i jednim od najlepših zalazaka sunca u ovom delu planine. Vila je projektovana u modernom Nordic stilu, sa velikim staklenim površinama i arhitekturom koja....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 800.380 €, 623,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Zrenjanin - CENTAR, pešačka zona poslovni prostor, 623m2, PR/2, CG Poslovni prostori u glavnoj pešačkoj zoni! Prvi je površine 403m2, spratnosti suteren i prizemlje, koji je u dugoročnom zakupu. Drugi je površine 220m2 u nivou prizemlja. Lokali su vraćeni iz restitucije, i sama zgrada....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 155.000 €, 580,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2017.,

www.nekretninegigant.rs

Kompletno opremljena kuca bez ulaganja i bez provizije! Kuca 500m² + gratis pomocna zgrada od 80 m², plac 10 ara, Bazen 3m x 6m x 1,5m Garaža (magacin) za min. 5 vozila + parking u dvorištu + parking ispred kuce. Više vrsta grejanja: drva, ugalj, nafta Solarna polja za vrucu....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 97.500 €, 580,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Miljakovac III, Sunčani breg, 580 m2 + 1/6 suvlasništvo puta Prodajem plac, Miljakovac III, KO Resnik, trenutni naziv ulice Rakovačkih rudara (u Geozavodu - Miljakovačke staze). U postupku ozakonjenja. Blizina VMA, BanjicePogled na Avalu, Banjicu, VMA i Kumodraž. Linije gradskog....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sremska Kamenica, 875.000 €, 580,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Bogdana Gavrilovića, Sremska Kamenica, 875000€, 580m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Bogdana Gavrilovića, Sremska....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 1.800.000 €, 580,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: K769 Ekskluzivna ponuda – Savremena vila na Kosmaju U netaknutoj prirodi Kosmaja, na mestu gde se mir i tišina spajaju sa modernim načinom života, nalazi se ova izuzetna arhitektonska vila površine 580 m² sa 40 ari placa – spoj minimalističkog dizajna, vrhunske tehnologije....

 
 
 
  Plac, BUBANJ, 400.000 €, 580,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 1.390.500 €, 580,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan poslovno-stambeni objekat. Na placu od 4304m2 prodaje se više objekata u vidu spratne stambene kuće površine 176m2 u osnovi, kancelarijskog dela, dve hale pogodne za bilo koju proizvodnu delatnost od cca 300m2 i 160m2. Uknjiženo sve. Za više informacija pozovite....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 580 m2 (960)
  • do 3100 eura (141)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.