• GoHome Professional
do 260000 eura 1.sprat najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 260000 eura 1.sprat najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 260000 eura 1.sprat najnovije

  • Za upit "do 260000 eura 1.sprat najnovije" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 2.746 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 252.000 €, 85,30 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Nekretnina na Bežanijskoj kosi Na prodaju je funkcionalan stan na Bežanijskoj kosi, idealan za porodični život ili izdavanje. Stan je troiposoban, sa ukupno četiri sobe, od kojih su tri spavaće sobe. Nalazi se na prvom spratu zgrade, što omogućava lak pristup i udoban boravak. Ukupna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 239.000 €, 56,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

U ponudi je mali, izuzetno šarmantan salonski stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – u ulici Miloša Pocerca, u neposrednoj blizini Sarajevske ulice. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane zgrade, što ga čini idealnim kako za život, tako i za različite poslovne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 222.280 €, 83,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Četvorosoban stan 83 m2 u IZGRADNJI na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, lepee orijentacije, Novogradnja U izgradnji.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 260000 eura 1.sprat najnovije'
199.500 €
179.000 €
170.000 €
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 215.000 €, 71,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Topla preporuka - komforan dvoiposoban stan, korisne površine 71 m2 + lepa prostrana lođa 10 m2 na prvom spratu zgrade od 6 spratova sa liftom + pripadajuci podrum. Funkcionalne je strukture: ulazni hodnik, kuhinja, trpezarija, prostrana dnevna soba i odvojen spavaći blok sa predsobljem,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Zemun polje, dvosoban, bez ulaganja. Odlično pozicioniran, u mirnoj ulici ovog porodičnog naselja, stan se nalazi na prvom spratu od ukupno 2, u maloj zgradi sa samo 6 stanova. Uknjižen, grejna 52 m , plus lođa 7 m2, ( građevinska 55 m2). Stan je renoviran, sređen i čine ga: predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 110.000 €, 57,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo trosoban stan 57m 2 na prvom spratu stambene zgrade u naselju Kotež na opštini Palilula. Stan gleda na dvorište zgrade punog zelenila, gde je izolovan od buke. Stan se nalazi u blizini kafića, prodavnica, autobuskih stajališta, škole Stan je uknjižen....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 94.300 €, 41,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

PRODAJA STANA – CENTAR ZLATIBORA U ponudi je uknjižen stan površine 41 m², smešten na prvom spratu kvalitetnog objekta Vip Bogić, u ulici Miladina Pećinara, u samom srcu Zlatibora. Stan se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatiboru, u neposrednoj blizini jezera, šetališta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.610 €, 30,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 65.500 €, 36,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na prodaju apartman u kompleksu Zlatiborski Konaci – Zlatibor u ulici Bele vode.. U ponudi je lepo opremljen apartman površine 36 m², smešten na prvom spratu u jednom od najtraženijih kompleksa na Zlatiboru – Zlatiborski Konaci. Idealan kako za odmor i uživanje, tako i kao investicija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>