• GoHome Professional
do 2600 eura/m2 najnovije 240 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 2600 eura/m2 najnovije 240 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 2600 eura/m2 najnovije 240 m2

  • Za upit "do 2600 eura/m2 najnovije 240 m2" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 1.398 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 120000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • klima
    • 1.sprat
    • prizemlje
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 649.000 €, 232,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Lokal u srcu Kopitareve gradine, idealan za restoransku namenu. Nalazi se u kući sa prelepom fasadom i uređenim dvorištem. Prostor je kompletno renoviran i poseduje projektnu dokumentaciju. Poseduje tri sale za goste, izdvojenu prostoriju sa šankom i komfornom kuhinjom koja je opremljena,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MLADENOVAC, Centar, 414.545 €, 230,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal 130+100 m² – najlepša lokacija, najluksuznija zgrada u gradu U ponudi je ekskluzivan lokal površine 130 m², smešten u najluksuznijoj stambeno-poslovnoj zgradi u celom gradu, na apsolutno najtraženijoj lokaciji. Ovaj prostor predstavlja izuzetnu investicionu priliku.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 530.000 €, 229,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi na placu od 5.7ari na uzvišenju sa prelepim pogledom na grad u mirnom okruženju porodičnih kuća bez stambenih zgrada. Lokacijski dobro povezana sa Bulevarom Kralja Aleksandra (10 min.peške) tik pored Zvezdarske šume (300m), do Olimpa 20min peške.Na 20 min. šetnje do....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 2600 eura/m2 najnovije 240 m2'
300.000 €
196.000 €
200.000 €
  Kuća, VRBAS, 189.000 €, 240,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Sutjeska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 380.000 €, 240,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovno - stanbeni objekat se nalazi na lokaciji nedaleko od obilaznice, naselje "Lekina bara" površine 480 kvm - poslovni prostor ( prizemlje, sprat i potkrovlje ) i kuća od 250 kvm - stanbeni deo ( prizemlje, sprat i potkrovlje ), na placu od 4,94 ara placa. Podovi su....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 100.000 €, 234,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se poljoprivredno zemljište pod zasadom, koje se nalazi u naselju Dragobraća nedaleko od glavnog magistralnog puta Kragujevac - Kraljevo, u površini od 2 ha i 34 ara . Na zemljištu se nalazi arteriski bunar dubine 127 metara, uvedena trofazna struja u pomoćnom objektu od 70....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 330.000 €, 250,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Miodraga Pavlovića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 220,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Pivara, veličine 220 kvm i 200 kvm pomoćnih prostorija, 3.89 ari placa, eg. Sastoji se od podrumskog dela, kotlarnica, i predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, toaleta u prizemlju i predsoblja, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 400.000 €, 260,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Poslovni prostor se nalazi u Centru grada u ulici Lole Ribara veličine 260 kvm ( 130 kvm prizemlje, 130 kvm sprat), TA - inventor klime. Lokal je kompletno renoviran i opremljen za noćni klub. Lokal je trenutno izdat (2.400 + komunalije). Cena 400.000 eura .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 7)

<< <1> >>