• GoHome Professional
do 260 m2 klima zadnjih 7 dana - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 260 m2 klima zadnjih 7 dana - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 260 m2 klima zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 260 m2 klima zadnjih 7 dana" pronađeno 176 nekretnina - prosečna cena 2.910 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 250 m2 (malo manji)
    • 270 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 175.600 €, 65,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvoiposoban stan od 65 m² u Novom Sadu, u naselju Sajmište, u mirnoj ulici Dr. Đorđa Joanovića 3, u neposrednoj blizini Novosadskog sajma i Nove Detelinare. Stan se nalazi na 8. spratu u zgradi sa liftom, u starijoj gradnji, i odlikuje ga izuzetno funkcionalan i logičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 198.900 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan u novoj, modernoj zgradi, useljiv. Zgrada građena kvalitetnim materijalima. Sama lokacija i pozicija zgrade i stana je poznata po dobrim uslovima za miran i organizovan porodičan život. Centar Žarkova kao i svi drugi sadržaji omogućavaju dobru komunikaciju sa snabdevanjem,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.400 €, 64,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 3.0s, 63,56m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan i funkcionalan stan na Lekinom brdu, u Kruševačkoj ulici, ukupne površine 63 m² (uknjiženo 35 m²), smešten u potkrovlju sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Stan je odlično organizovan i sastoji se od predsoblja, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 143.000 €, 63,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se renoviran dvoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića kod Zone 2. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Uknjižene je površine 56m2+7m2 terasa i lođa. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 138.210 €, 63,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, trosoban, površine 62,82m2, nalazi se na četrvtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 215.000 €, 62,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prostran i svetao stan na odličnoj lokaciji – Blok 1, Novi Beograd, kod bioskopa Fontana U ponudi je funkcionalan i veoma svetao stan smešten u jednoj od najtraženijih lokacija Novog Beograda, u ulici Pariske Komune, u neposrednoj blizini bioskopa Fontana. Stan je uknjižen, kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 175.000 €, 62,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi dvosoban stan na Banovom brdu, 62 m2 sa terasom, na petom spratu od 6.spratova, bez lifta,cg grejanje, podrum,ostava, interfon, internet, klima. Raspored prostorija : Ulazno predsoblje, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, terasa. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 138.210 €, 62,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 215.000 €, 60,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Zvezdara, Krfska ulica. Potpuno sređen dvoiposoban stan u novogradnji, na četvrtom spratu, od pet ukupno, površine 60m². Centralno grejanje, klima, lift, terasa. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Agencijska provizija iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Звездара, улица Крфска.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 215.000 €, 60,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132217, VI/, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking. **AVENIA GARDEN** LUX STAN 60 m2 + GARAŽA 17 m2, ISTOK - zaštićen od buke. Dvorišna strana. 2 spavaće sobe, LIFT, TERASA, Klima. Uknjižen. Garažno mesto, koje ulazi u cenu je u suterenu zgrade. Podovi: parket.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132322, I/, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban, namešten stan.Na traženoj lokaciji Bulevaru patrijarha Pavla.Stan poseduje dnevnu sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, ostavu i terasu. Podrumski prostor,biciklana. Više....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, Na upit, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojoglas.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA: Polovina vile sa 2 opremljena apartmana u centru Mataruške Banje Na prodaju je izuzetna nekretnina koja predstavlja savršenu investiciju ili luksuzan prostor za život i odmor. Predmet prodaje je kompletna, zasebna polovina vile u samom srcu Mataruške Banje, koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 233.000 €, 59,21 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan sa garažnim mestom po ceni od 25000, u kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi.Garažno mesto na -2 nivou.Ukupna površina stana iznosi 59 m², a raspored prostorija je logično i praktično organizovan. Ulazni hodnik povezuje sve delove stana i vodi....

 
 
 
  Stan, ŠABAC, Centar, 123.600 €, 59,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Toplo preporučujemo prijatan, komforan, svetao, dvoiposoban stan, korisne površine 59 m2 + terasa + lodja na 4. spratu dobro održavane zgrade od 9 spratova, u centru Šapca. Stan je odlične strukture, iz hodnika se ulazi u sve prostorije; komforno kupatilo, dnevnu sobu sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 210.000 €, 59,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Kanalizacija Interfon Ilirska Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 2 Godina izgradnje: 2018 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 65.000 €, 59,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo odličan stan na doborj lokaciji u novijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini Opštine, Moravskog parka i svih neophodnih sadržaja. Površina od 59 m2 i odvojana spavaća soba nude veliku funkcionalnost. Dve terase, sopstveni kotao na struju, klima uređaj. Stan prodajemo namešten.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 191.000 €, 58,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Konjarnik, Glasinacka, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 58 m2 sa lodjom, VII od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon, klima, odmah useljiv, delimicno renoviran, namesten, uknjizen na 58 m2 gradjevinske, odnosno na 52 m2 korisne povrsine, starogradnja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 234.000 €, 58,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 56m², smešten na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade u jednoj od najtraženijih ulica na Vračaru – Sindjelićevoj. Stan je trostrano orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 239.000 €, 57,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Denkova bašta - Nikole Čupića 2. 0, 57m2 (terasa 6m2), 8/8, CG, klima, lift, telefon, interfon, KATV, internet, video nadzor U ponudi je izuzetan, sunačan i svetao stan na odličnoj lokaciji sa prelepim panoramskim pogledom na grad. Sastoji se od prostranog dvnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 31.350 €, 57,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se renoviran stan na Banovom brdu, u Požeškoj ulici, u neposrednoj blizini Ade Ciganlije, Košutnjaka, DIF-a i tržnog centra Ada Mall. Lokacija pruža odličnu povezanost sa centrom grada i svim delovima Beograda, kao i neposrednu blizinu škola, vrtića, prodavnica i sadržaja potrebnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.300 €, 57,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Olimp, 0.5s, 28 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Zgrada je izrađena od kvalitetnih materijala....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.000 €, 55,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132120, II/, klima, lift, terasa, podrum. Prodaje se LUX, dvosoban kompletno renoviran stan na jednoj od najlepsih, najtrazenijih lokacija u gradu izmedju Limana 3 i 4 u Balzakovoj ulici kod Doma zdravlja. Stan je uknjizen 1/1, strukturno odlicnog rasporeda, veoma prostran.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126292, I/III, klima, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice kupcima najbolji komfor i uslove za svakodnevni zivot. Gradjevinska dozvola....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 82.500 €, 54,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Mašinske škole, Apelacionog suda, Železničke stanice. Stan je po strukturi trosoban, površine 54 m2. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, Dnevne sobe, dve odvojene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 117.800 €, 54,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 53,54m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.000 €, 53,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

Na prodaju je funkcionalan stan površine 53 m² smešten u mirnom delu naselja (kod crkve Svetog Proroka Ilije). Stan se nalazi u manjoj, održavanoj zgradi od samo 3 sprata (ukupno 12 stanova), što obezbeđuje miran komšiluk i privatnost. Stan se nalazi u samom prizemlju, odmah po ulasku....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 49.000 €, 53,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica sa prelepim placem u vikend naselju Janda, Krčedin Prodaje se uknjižena vikendica u jednom od najlepših I najmirnijih delova Srema u vikend naselju Janda u Krčedinu. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj prirode, mira i komfora, idealna za porodični odmor, beg od gradske....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 117.800 €, 53,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad Liman 3. Izdaje se dvosoban, renoviran, nenamesten stan površine 52–52,5 m2, u ulici Narodnog fronta 24, na 3. spratu od ukupno 8, u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži period. Stan je izuzetno funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, GRABOVAC, 120.000 €, 52,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju, odličan dvosoban stan novije gradnje, površine 52m² sa PARKING MESTOM. Stan se nalazi na potkrovlju stambene zgrade (visina 3.sprata) u Obrenovcu. Sastoji se iz prostranog ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i izlazom na zastakljenu terasu, spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 124.500 €, 52,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan u Centru grada u neposrednoj blizini Narodnog pozorista. Stan na 2. spratu zgrade sa liftom, po strukturi jednoiposoban povrsine 52m2, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se zasebno ide u spavacu sobu, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i terasom. Etazno grejanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 168.500 €, 51,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na traženoj lokaciji u Paviljonima, u ulici Džona Kenedija, u ponudi je dvosoban stan, uknjižen 51 m2, a stvarne površine 60 m2 sa tri terase. Stan je svetao, dvostrano orjentisan i komforan, funkcionalnog rasporeda - iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Na zapadnoj strani su: kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi uknjižen, dvosoban stan na Bulbuderu od 50 m2 (mereno 54m2), na trećem spratu od 4.spratova, cg sa kaloritmetrima, inverter klima, internet (optika), interfon. Raspored prostorija: Ulazno predsoblje, dnevna soba odvojena šankom od kuhinje, spavaća soba sa velikim ugradnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 118.450 €, 50,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Dvosoban stan u novogradnji preko puta Lipovog gaja i Fudbalskog centra Vujadin Boškov,I sprat,ulično orjentisan,kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom,spavaća soba,kupatilo,terasa . . . uknjižen.U ceni ostaje kuhinja ,klima i plakar a po dogovoru može i ostalo.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 84.700 €, 50,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u izgradnji na Delijskom visu. Stan je površine 49,81m2 i po strukturi je dvoiposoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom Sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je na struju,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 75.000 €, 49,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća na placu od 1046m2. Novije gradnje (2020.godine), prizemna. Uknjižena na 49m2+12m2 zastakljena terasa (PVC sa komarnicima). Podno grejanje, klima. PVC stolarija. Struktura - hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, trpezarijom i izlaskom na terasu, spavća soba, ostava i kupatilo. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 140.900 €, 48,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se odličan, jednoiposoban stan 48m2 u centru grada, blizu Riblje pijace i Dunavske ulice. Nalazi se na 3. spratu bez lifta, nije poslednji sprat. Kvalitetna zgrada od fasadne cigle. Ima dve odvojene sobe, odvojenu kuhinju , veliku terasu. Centralno grejanje, uknjižen. Odličan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 177.000 €, 48,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Lekino brdo, Cankareva, uknjižen, dvosoban stan, od 48m2. Na trećem je spratu od tri, odlično održavane zgrade sa liftom i interfonom iz 2012. godine. Sastoji se od hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjskim i trpezarijskim delom, spavaće sobe, lođe na koju se izlazi iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 168.070 €, 48,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lepa, kvalitetna petospratna zgrada u početnoj fazi izgradnje, sa liftom, odličnog kvaliteta, nalazi se na Opštini Zvezdara u blizini SC Olimp”, Cvetkove pijace” i Bulevara Kralja Aleksandra, u mirnom stambenom naselju u okruženju novoizgrađenih zgrada i privatnih kuća. Ulica je mirna,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 47,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo lep dvosoban stan, klasičnog rasporeda . Stan je veoma dobro očuvan a postavljena je i nova pvc stolarija. Internet Kablovska Podrum Klima Telefon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Radoja Dakića Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 1 Godina izgradnje: 1956 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 178)

<< <1 2 3 4 5> >>