• GoHome Professional
do 260 m2 klima namešten zadnjih 7 dana što skuplj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 260 m2 klima namešten zadnjih 7 dana što skuplj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 260 m2 klima namešten zadnjih 7 dana što skuplji

  • Za upit "do 260 m2 klima namešten zadnjih 7 dana što skuplji" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 2.748 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 250 m2 (malo manji)
    • 270 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vračar, 390.000 €, 82,00 m2 cca 4760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sazonova, 3.0, 82 m2 sa 2 terase, V od V spratova, cg, lift, interfon, klima, izvorno stanje, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 70 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Luksuzan stan u visokokvalitetnoj novogradnji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Vojvode Stepe, 3.0, 90 m2 sa terasom, VI od VIII spratova, toplotne pumpe, lift, interfon, klima, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 88 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Veoma je svetao i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 306.000 €, 77,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 77m2, 7/9, CG, dva lifta, klima, video nadzor, ostava, interfon, telefon, ktv. Bulevar despota Stefana je jedna od glavnih saobraćajnica grada i prostire se od Trga Republike, pored Skadarlije i Profesorske kolonije, pa sve do Pančevačkog mosta. Nepokretnost se nalazi u delu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 260 m2 klima namešten zadnjih 7 dana što skuplji'
176.700 €
164.500 €
164.500 €
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 191.000 €, 58,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Konjarnik, Glasinacka, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 58 m2 sa lodjom, VII od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon, klima, odmah useljiv, delimicno renoviran, namesten, uknjizen na 58 m2 gradjevinske, odnosno na 52 m2 korisne povrsine, starogradnja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 184.500 €, 48,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen stan. - Vlasništvo 1/1. - Uknjižena površina stana je 48 m2. - Čista i uredna dokumentacija. - Moguća kupovina putem stambenog kredita. • - Odlična lokacija. - Blizina Učiteljskog naselja, Cvetkove pijace, Olimpa i Ustaničke. • - Stan se prodaje kompletno namešten (nameštaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 153.900 €, 81,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno nov, nekorišćen namešten stan površine 81 m², na odličnoj lokaciji na Zelenom Brdu, u moderno građenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličnu priliku kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurnu investiciju. Karakteristike stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 140.000 €, 42,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132056, V/VI, klima, lift, telefon, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju u veoma kvalitetnoj zgradi potpuno namesten dvosoban stan od 42m2. Stan se nalazi na petom spratu od sest sa liftom. Veoma niski rezijski troskovi, grejanje po utrosku. Parking u dvoristu....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 140.000 €, 42,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132056, V/VI, klima, lift, telefon, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju u veoma kvalitetnoj zgradi potpuno namešten dvosoban stan od 42m2. Stan se nalazi na petom spratu od šest sa liftom. Veoma niski režijski troškovi, grejanje po utrošku. Parking u dvorištu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjizen, stambena zgrada. Ovaj sarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestiznoj lokaciji u blizini Cuburskog parka, na drugom spratu predratne zgrade bez lifta. Prodaje se namesten. Stan je stvarne povrsine 37 m², dok je uknjizeno 17 m². Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjižen, stambena zgrada. Ovaj šarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestižnoj lokaciji u blizini Čuburskog parka, na drugom spratu predratne zgrade bez lifta. Prodaje se namešten. Stan je stvarne površine 37 m², dok je uknjiženo 17 m². Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 134.000 €, 48,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se namešten i potpuno renoviran jednosoban stan u neposrednoj blizini parka Čair. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Uknjižene površine je 43m2+5m2 terasa. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
  Stan, SOPOT, 122.000 €, 62,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i kompletno opremljen stan u ekskluzivnom zatvorenom naselju na Kosmaju. Stan se nalazi na poslednjem spratu nove zgrade iz 2023. godine i pruža spektakularan pogled na prirodu i obronke Kosmaja. Idealan za odmor, život van grada ili kao premium investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 88.000 €, 31,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

14.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

1. 5, 31m2, 4/4, EG, klima, interfon, internet, ktv Ulica Roze Luksemburg proteže se od Borske do Ulice Prve šumadijske brigade u centralnom delu Kanarevog brda. Blizina Miljakovačke šume, kompletno razvijena infrastruktura, kao i dobra saobraćajna povezanost sa centrom i ostalim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Površina stana je 40m2 i plus prelepa terasa od 45m2. Kompletno namešten, bez većih ulaganja. Grejanje i hladjenje je regulisano toplotnim pumpama, ali ima i inverter klima (kupljena pre 2 meseca, još uvek u garanciji). Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 65.000 €, 59,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Prodajemo odličan stan na doborj lokaciji u novijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini Opštine, Moravskog parka i svih neophodnih sadržaja. Površina od 59 m2 i odvojana spavaća soba nude veliku funkcionalnost. Dve terase, sopstveni kotao na struju, klima uređaj. Stan prodajemo namešten.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)

<< <1> >>