• GoHome Professional
do 260 m2 klima namešten do 49000 eura što veći Na - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 260 m2 klima namešten do 49000 eura što veći Na - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 260 m2 klima namešten do 49000 eura što veći Najnovije

  • Za upit "do 260 m2 klima namešten do 49000 eura što veći najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 250 m2 (malo manji)
    • 270 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 46000 eura (malo jeftiniji)
    • 51000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 51.700 €, 94,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za izdavanje veoma prostran i svetao trosoban stan, dvostrano orijentisan, koji se nalazi na popularnoj lokaciji (ul. Đorđa Rajkovića/Gundulićeva - Podbara), nedaleko od centra, Riblje pijace i pešačke zone. Idealno za IT i druge kancelarijske/tihe delatnosti. - Velika open-space....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 51.150 €, 93,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan za poslovne delatnosti u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Prvi sprat u zgradi sa liftom. Opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 44.500 €, 89,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na Futoškom putu. Poslovni prostor je površine 89m2. Idealno za advokatske kancelarije, IT sektor, kancelarije ili druge tihe delatnosti. Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu od 100%. Za više informacija pozovite 066 82 92 100 ili 066 82 92 500,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namesten stan 85m2 na 4.spratu sa dve spavace sobe i dve terase idealan za porodicu sa decom.Cena zakupa je 500e+depozit+agencijska provizija. Za dodatne informacije pozvati na tel.:0646685341 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se trosoban namešten stan – Bulevar Kralja Petra I (okolina Sajma) 📍 Lokacija i pozicija Mirna lokacija u okolini Sajma Nalazi se na 4. spratu stambene zgrade 🛋️ Karakteristike i raspored Površina: 83 m² Prostran trosoban stan Dve terase 🌿 Stan potpuno renoviran ✨ ⚙️....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, Bulevar kralja Petra I. Kompletno namešten, komforan trosoban stan u neposrednoj blizini Mašinske škole, Novosadskog sajma, Medicinskog fakulteta, glavne autobuske i železničke stanice i Bulevara oslobođenja. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje dvoiposobnog dupleksa – 81m², 4. sprat, potpuno opremljen, Izdaje se prelep, kompletno namešten troiposoban dupleks na 4. spratu. Stan se prostire na 81m² i savršeno je opremljen za udoban život. 🏠✨ Sastoji se od dve spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Episkopa Visariona. Odličan, kompletno renoviran i namešten, komforan trosoban stan nadomak šetališta keja, centra grada, Dunavskog parka, Riblje pijace Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa izlazon na terasu, trpezarija, odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se poslovni prostor koji je bio ginekološka ordinacija,centar,I sprat,lift,dvorište sa parkingom,trosoban stan,odvojena kuhinja,ostava,toalet,2 predsoblja,2 terase,dvostrano orijentisan,klime u svakoj prostoriji,centralno grejanje, kablovska. Pogodno za ordinacije medicine,salone....

 
 
 
  Stan, DUBOKO, 42.600 €, 80,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106583, spratna, struja, klima, terasa, uknjižen, nov, fasada dobra, parking, mogućnost proširenja, vikendica. U ponudi izdvajamo splav na Savi kod restorana Duboko. Splav je na atestiranim pontonima. Prodaje se namešten. Poseduje prednju, zadnju i bočnu terasu, dnevni....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 260 m2 klima namešten do 49000 eura što veći (408)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.