• GoHome Professional
do 250000 eura 80 m2 parking - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 250000 eura 80 m2 parking - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 250000 eura 80 m2 parking

  • Za upit "do 250000 eura 80 m2 parking" pronađeno 3 738 nekretnina - prosečna cena 2.121 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 230000 eura (malo jeftiniji)
    • 260000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • uknjižen
    • 1.sprat
    • centralno grejanje
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 192.000 €, 80,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117015, IV/IV, klima, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaje se stan 80,06 m2 na Novoj Detelinari. Povrat PDV. LIFT. Ulaz: predsoblje 1,34 m2 + mali toalet 1,63 m2. Stepeniste (hrastov parket) vodi u stan: dnevna soba 17,68 m2, manja spavaca soba 10,69 m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 152.000 €, 80,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

PETROVARADIN, 80m2, ČETVOROSOBAN Prodaje se četvorsoban stan, odličnog rasporeda. Sastoji se od prostranog hodnika, dva kupatila, tri spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Iz dnevnog boravka i spavaće sobe se izlazi na terasu. Dnevni boravak je opremljen sa mestom....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 91.900 €, 80,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se svetao i funkcionalno organizovan trosoban stan u strogom centru Vrbasa, ukupne površine 80 m² (74 m² stambenog prostora + dve terase). Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade. 🏡 Raspored: Stan ima odličan raspored – iz velikog ulaznog hodnika ulazi se direktno u sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.900 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem prelep porodičan stan u Veterničkoj rampi Stan se nalazi u novoizgrađenoj zgradi na drugom spratu od tri, orijentisan je i na ulicu i na dvorište Zgrada poseduje dvorište u kom se nalazi malo igralište za decu pa je ovaj stan odličan izbor za porodicu, postoji i parking Od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 100.000 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117443, I/II, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, u izgradnji, parking, deljiv, stambena zgrada. Prodaju se tri stana,u Borci kod malog Zbega.Stan na prvom spratu je u procesu sredjivanja,ima pregrade sve uradjene.Na drugom spratu takodje imaju 2 stana,i ona su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 164.800 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep trosoban stan u mirnom delu Salajke. Stan je nov, neuseljavan i urađen sa vrhunskim materijalima, pružajući vam maksimalan komfor i funkcionalnost. Orijentisan je ka dvorištu, što garantuje tišinu i privatnost. Zgrada ima obezbeđen parking za stanare u dvorištu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se poslovni prostor koji je bio ginekološka ordinacija,centar,I sprat,lift,dvorište sa parkingom,trosoban stan,odvojena kuhinja,ostava,toalet,2 predsoblja,2 terase,dvostrano orijentisan,klime u svakoj prostoriji,centralno grejanje, kablovska. Pogodno za ordinacije medicine,salone....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 207.560 €, 80,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu luksuznu izgradnju na Telepu. Mirna i tiha lokacija namenjena porodičnom životu. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. U ponudi imamo stanove različitih struktura, dva ulično orijentisana lokala,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan komforan stan okružen zelenilom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom, ostavom, 2 spavaće sobe, 2 francuska balkona i velikom terasom. Na prvom spratu je. Izdaje vlasnik. Useljiv od 1.10. Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan od 80m2 u centru Stare Pazove. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade od pet spratova. Zgrada je u završnoj fazi pred useljenje. Po strukturi stan je četvorosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevno trpezarijskog dela, kuhinje, tri....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.000 €, 80,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u strogom centru grada, nedaleko od pešačke zone i Saborne crkve. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Nedaleko su Pravni i Ekonomski fakultet, osnovne škole, vrtići, mnogobrojni lokali i trgovniski marketi. Stan je uknjižene kvadrature 80m2, nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 195.000 €, 80,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Mirijevo 3, u neposrednoj blizini ulice Koste Nađa, predstavlja izuzetnu priliku za život u popularnom beogradskom naselju. Ovaj raskošan stan površine 80m² (uknjižen na 72m²) nalazi se na prvom spratu očaravajuće četvorospratne zgrade, izrađene od fasadne cigle i okružene bogatim....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, dvorište, da budete u mirnijem kraju a želite modernu i kvalitetnu kuću onda ste možda našli to što ste tražili. Prodaje se kuća na odličnoj lokaciji u Durlanu. Površine je 80m2, nalazi se na placu od....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ljubena Karavelova Veternik nov trosoban stan 80m2, odlican raspored dve etaze po 40m2, prva etaze, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo terasa, hodnik i ostava, druga etaza tri sobe sa kosinama, ostava i wcsa mogucnoscu kupovine i garaze sa mokrim cvorom od 17,5m2 u prizemlju. Moguca....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, Centar, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u centru Leskovca sa velikim dvorištem. Kontakt telefon: 065/8472000 Božidar Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 129.500 €, 80,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep cetvorosoban stan sa dve terase,dvoriste za decu....Uz stan ide jedno parking mesto..Srecna kupovina Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 80,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep trosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija. Stan se nalazi u samom centru grada, pored Saborne crkve, par minuta hoda do pešačke zone, osnovne škole, pijace, fakulteta Stan je po strukturi trosoban, površine 80m2 (uknjižene 74 m2). Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 145.000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo prostran stan u Kumodražu, nadomak Farmaceutskog fakulteta. Stan je površine 80m2 i nalazi se na prvom spratu manje stambene zgrade od dva sprata. Po strukturi stan je četvorosoban. Maksimalni komfor i funkcionalnost glavna odlika stana. U okviru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 64.000 €, 80,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan od 80m2 na odličnoj lokaciji na Vračaru, u Južnom bulevaru. Stan je veoma prostran, svetao i izuzetno funkcionalan, što daje mogućnost da se koristi kao stambeni ali i kao poslovni prostor. Struktura: dve spavaće sobe, dnevna soba, odvojena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 144.410 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 116.000 €, 80,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep porodičan stan u mirnoj ulici na Paliluli, savršen za sve one koji traže udoban i prijatan dom. Stan je površine 80m2, nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Trosobne je strukture i obuhvata funkcionalan raspored prostorija, uključujući ulazni hodnik, prostranu....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 130.760 €, 80,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u centru Temerina, useljivo. Fantastičan kvalitet gradnje i opreme cena sa pdv-om. Za više informacija pozovite. Kontakt: 021/221-5100 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Stan uknjizen kao garaža 43m2.može da izvrši prenamena. Miran kraj Mirijeva. Uz zgradu dostupan parking sa rampom za stanare zgrade. Prostorije: 2 spavaće sobe,dnevne sobe,trpezarija,kuhinja,kupatilo i hodnik. Posrednička naknada 2% Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 193.640 €, 80,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan stan na Grbavci U jednoj od najpoznatijih ulica prodaje se stan od 80m2 dobar raspored prostorija, četiri sobe, dva kupatila, dve terase... Takodje poseduje i parking mesto kao i podrumske prostorije.. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 237.000 €, 80,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo troiposoban stan površine 80m2 u ulici Voje Ilića, Voždovac Stan je površine 80m2 na prvom spratu od tri Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, ostave i terase Stan je osunčan sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 88.000 €, 80,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan na najpopularnijoj lokaciji u gradu, na Bulevaru Nemanjića. Površine je 80m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, odvojenog....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 149.000 €, 80,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja visokokvalitetnog i komfornog stana smešten u mirnom okruženju opštine Zvezdara, na samo 500m od autoputa Beograd – Niš. Svega 5min udaljeno od Bulevara kralja Aleksandra. U neposrednoj blizini se nalazi market, vrtić i predškolska ustanova, apoteka, kao i tržni centar Point.....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 121.540 €, 80,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Rivici, selu 5km udaljenom od Vrdnika, a 2.5km od kružnog toka koji se gradi na Fruškogorskom koridoru. Temelji od kamena, zidana ciglom, kvalitetno i potpuno renovirana. Gradska voda, bunar sa pijacom vodom u dvoristu, gas doveden do kuće. Veliko, uredjeno, popločano dvorište,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 133.390 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan četvorosoban stan od 80m2 sa sopstvenim parking mestom.Stan se nalazi na odličnoj,mirnoj lokaciji ,a na samo 7 minuta vožnje do samog Centra grada.Stan se prodaje sa svim ugradnim elementima .Grejanje je na gas i plaća se samo u sezoni.Poseduje dve terase i sama zgrada....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks stan na Panteleju, uknjižene površine 66 m2, realne oko 80 m2. Stan se nalazi na 4. i 5. spratu novije stambene zgrade bez lifta. Na donjem nivou nalazi se prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i terasa dok se na drugom nivou nalaze tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 164.800 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan stan dupleks na obroncima Fruške gore. U donjoj etaži, stan poseduje dnevni boravak sa izlaskom na prostranu terasu sa ostavom, kuhinju sa trpezarijom, toalet i jednu sobu u sivoj fazi. U gornjoj etaži poseduje spavaću sobu sa izlaskom na terasu, kupatilo i sobu u sivoj fazi.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 138.680 €, 80,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 80 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 108.000 €, 80,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo renoviran stan, na odličnoj lokaciji, u naselju Braće Jerković, u blizini TC Stadion Stan je površine 80m2 prizemlju Pogodan za stanovanje ili poslovni prostor Po strukturi se sastoji od predsoblja, tri sobe, kuhinje, kupatila i ostave Dobro je povezan....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 176.000 €, 80,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik prodaje nov stan od 80m2 na Alibegovcu, Hollywood hill, prvi sprat, tri spavace sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, wc, spajz, terase dve, podno grejanje, toplotne pumpe, klime dve, parking, autobuska stanica na 100m, mikromarket 100m Terasa, Parking, garaža, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s507 Prodaje se odličan funkcionalan i prostran stan površine 82 m², smešten na 2. spratu zgrade u mirnom i porodičnom naselju 25. maj, nadomak centra grada. Stan se nalazi na idealnoj poziciji – udaljen je svega 5 minuta hoda od centra, u blizini parkova, poligona, sportskih....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 120.660 €, 80,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 80,44m2 i po strukturi je trosoban. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2022.,

www.oglasi.rs

Čerević kuća sa halom stambena zgrada sa radionicom površina kuće 160m2 PR + 1 2 sobe, 2 kupatila površina hale 330m2 površina placa 642m2 struja / voda / gas vlasništvo 1/1 privatna svojina ###bez tereta### agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) šifra agencije: 1338....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 87011, PR/VIII, izlog, uknjižen, renoviran, parking, dvorište/bašta. Odlican poslovni prostor, potpuno renoviran i funkcionalan, sa dva odvojena ulaza, jedan toalet, cekaonica i dve prostorije. Gleda na Bulevar kralja Aleksandra i Slobodanke Danke Savic,tako da je dvostrano....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Altina, 105.000 €, 80,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

ALTINA POCETAK, ZEMUN. Prodajem dve stambene jedinice na placu od 4,3 ara i to: Useljiv stan 50 m2, koji je deo starije prizemne kuce (kuca je sa tri stana svaki po 50 m2, pod istim suvlasnickim krovom), moj stan od 50 m2 je u sredini izmedju dva stana, kuca je zdrava, solidna sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.000 €, 80,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118247, VI/VI, klima, lift, telefon, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, deljiv, stambena zgrada. Na prodaju veoma funkcionalan četverosoban stan 80m2na Grbavici u blizini Limanske pijace na šestom spratu sa liftom.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lokal u okviru zgrade. Novogradnja iz 2024 godine. Lokal je funkcionalan za razne namene. Cena je prikazana bez PDV. Posrednička naknada 2% Vojvode Stepe, Novogradnja, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Kuća, ŽITORAĐA, 28.000 €, 80,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa okućnicom u Starom Momčilovu, okolina Žitorađe, 80m2 na 39 ari placa. Kuća je novije, kvalitetne gradnje i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila, velike kuhinje, terase, dok je potkrovlje u sivoj fazi i moguće ga je urediti po sopstvenoj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 462)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>