• GoHome Professional
do 250 m2 klima namešten zadnjih 7 dana pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 250 m2 klima namešten zadnjih 7 dana pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 250 m2 klima namešten zadnjih 7 dana pala cena što manji

  • Za upit "do 250 m2 klima namešten zadnjih 7 dana pala cena što manji" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 3.110 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 129.700 € na 127.700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 127.700 €, 36,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 129.700 €
15.05.2026 - 127.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131366, IV/VI, klima, lift, terasa, uknjizen, parking. CARA DUSANA, 36 m2, namesten, uknjizen. 2 lifta u zgradi. KLIMA. TERASA. Kvalitetan stan. Kvalitetan investitor, odlicna gradnja. Grejanje: GAS. Moze kredit. U okviru zgrade se moze iznajmiti parking. Pozicija:....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 129.700 € na 127.700 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 127.700 €, 36,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 129.700 €
13.05.2026 - 127.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131366, IV/VI, klima, lift, terasa, uknjižen, parking. CARA DUŠANA, 36 m2, namešten, uknjižen. 2 lifta u zgradi. KLIMA. TERASA. Kvalitetan stan. Kvalitetan investitor, odlična gradnja. Grejanje: GAS. Može kredit. U okviru zgrade se moze iznajmiti parking. Pozicija:....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 119.900 € na 114.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 114.000 €, 43,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 119.900 €
15.05.2026 - 114.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Atraktivni duplex u centru Zemuna;Gradski park;43m2; U autentičnom okruženju starog jezgra Zemun, u tihoj ulici nadomak svih gradskih sadržaja, u ponudi je šarmantan duplex ukupne površine 43 m² (prema merenju), sa dodatnim galerijskim delom koji prostoru daje poseban komfor. Nekretnina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 250 m2 klima namešten zadnjih 7 dana pala cena što manji'
155.000 €
132.000 €
448.950 €
 
-7%

Promena cene sa 167.000 € na 155.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.000 €, 51,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 182.000 €
13.05.2026 - 167.000 €
15.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132030, VPR/, klima, lift, terasa. Prodaje se kompletno namesten stan sa dve odvojene spavaće sobe, dnevnom, izdvojenom kuhinjom, prostranim kupatilom terasom. Pogodan za porodicu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 455.000 € na 380.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 380.000 €, 114,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 455.000 €
15.05.2026 - 380.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan površine 114 m² nalazi se u prestižnom stambenom kompleksu „Zemunske kapije“, poznatom po uređenom ambijentu, dodatnim sadržajima i visokom kvalitetu života. Prostrana terasa površine 12 m² sa pogledom na Dunav predstavlja zaštitni znak stana i pruža najlepše poglede na zalaske....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>