• GoHome Professional
do 250 m2 klima Oglasi objavljeni od poslednjeg pu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 250 m2 klima Oglasi objavljeni od poslednjeg pu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 250 m2 klima Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 250 m2 klima oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 1.200.000 €, 250,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 101571, 4a, spratna, sut+pr+i sprat, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, terasa(2), uknjižen, parking, dvorište/bašta, podrum, cela. Veoma lepa porodična kuća (SUT+PR+I SPRAT) na super lokaciji, u neposrednoj blizini SC Vračar. Ušuškana, tiha, zaklonjena....

 
 
 
  Kuća, BOR, 299.000 €, 250,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 93959, I/I, 17a, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, može zamena(), mogućnost proširenja, deljiv, stambeno-poslovna. Na prodaju apartmani na Borskom jezeru. Sam kompleks ima izlaz na....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 198.000 €, 250,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 97664, 6a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, deljiv. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMSKI KARLOVCI, 270.000 €, 250,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.01.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 102327, II/II, video nadzor, pomoćni objekti(1), klima, telefon, terasa(4), uknjižen, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta. Prodaje se ugostiteljski objekat sa razradjenim poslom. Resort sadrzi Vilu sa 4 lux opremljena kategorizovana apartmana....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 250.000 €, 240,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Ada Ciganlija - Radnička splav, 3. 0, 240m2 (terasa 50m2), tri inverter klime U ponudi splav-kuća na Adi Ciganliji, lociran na idealnom mestu u visini golf kluba, a preko reke prema Bloku 70. Izgrađen kao visokokvalitetna konstrukcija, vrlo modernog dizajna, osiguran sa....

 
 
 
  Kuća, BELI POTOK, 500.000 €, 250,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 73923, 2a, spratna, sut+pr+i+2+ptk, klima, terasa(4), uknjižen, renoviran, fasada dobra, garaza, parking, može zamena(), vertikala. Vertikala kuće u jednoj od najmirnijih delova Voždovca,tzv.diplomatskom delu,kompletno renovirana i veoma funkcionalna kuća koja može....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 240.000 €, 250,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Terasa Kneza Viseslava Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 485.000 €, 250,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Kuća od 250kvm, PR+I+PTK, cg, telefon, ktv, internet, klima, četiri kupatila, dve terase, parking. Mirna i tiha ulica, u blizini TC „Stadion“, odlična, održavana, za svaku preporuku, UKNJIŽENA… Milovana Jankovića.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 490.000 €, 250,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Milovana Jankovica, 6.0 kuca od 250 m2 sa 3 terase, PR + VPR + I + II + PTK, cg, interfon, ktv, 5 klima, useljiva po dogovoru, renovirana, uknjizena na 250 m2, podrum, garaza, starogradnja iz 1984. godine. Kuca u nizu, funkcionalna,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Karaburma, 420.000 €, 250,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 121494, 4a, spratna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, garaza, podrum, stambeno-poslovna. Na prodaju porodična kuća smeštena u tihoj i zelenilom okruženoj ulici.Na prodaju kuća sa 3 stambene jedinice i dodatnim objektom u....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 250 m2 klima (26453)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>