• GoHome Professional
do 250 m2 klima Najnovije luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 250 m2 klima Najnovije luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 250 m2 klima Najnovije luksuzan

  • Za upit "do 250 m2 klima najnovije luksuzan" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SUBOTICA, 380.000 €, 240,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2023.,

www.indomio.rs

LUKSUZNA KUĆA U CENTRU SUBOTICE Materijal: Čvrst Dvorište: DA, samostalno sabazenom Nus prostorija: DA Izolacija: DA Sprat: 1+ Potkrovlje Kamere i Alarm: DA Klima: DA Grejanje: Podno Struja: Trofazna Voda: Gradska Kanalizacija: Gradska PTT: DA | CATV: DA Terasa: DA, velika Pod: Laminat,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 885.800 €, 240,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzno opremljen, kompletno završen duplex stan na odličnoj lokaciji. Stan ne zahteva nikakva dodatna ulaganja – prodaje se po principu „ključ i daljinski u ruke“. Izgrađen sa posebnom pažnjom i posvećenošću, prvobitno kao porodični dom, ovaj duplex sada se prodaje....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 750.000 €, 234,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125276, VPR/, klima, lift, telefon, uknjižen, garaza, parking. Na prodaju ekskluzivan šestosoban dupleks stan ukupne površine 236 m²(194 m² stambenog prostora + 42 m² garaža uvezana direktno sa stanom),na prestižnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grada, Futoške....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMSKI KARLOVCI, 270.000 €, 250,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.01.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 102327, II/II, video nadzor, pomoćni objekti(1), klima, telefon, terasa(4), uknjižen, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta. Prodaje se ugostiteljski objekat sa razradjenim poslom. Resort sadrzi Vilu sa 4 lux opremljena kategorizovana apartmana....

 
 
 
  Poslovni prostor, FRUSKA GORA, 270.000 €, 250,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 102327, II/II, video nadzor, pomocni objekti(1), klima, telefon, terasa(4), uknjizen, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta. Prodaje se ugostiteljski objekat sa razradjenim poslom. Resort sadrzi Vilu sa 4 lux opremljena kategorizovana apartmana....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 797.000 €, 250,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Hotel na prodaju "Dama Apartmani" Novi Sad Bačka ulica Cena: 797.000,00 EUR Lokacija: Sajam (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Namena prostora: Više namena Kvadratura: 250m2 Nivo u zgradi: Visoko prizemlje Dodatne informacije Bačka, Novogradnja, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Donja Vrežina, 237.000 €, 250,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux porodična kuća u nizu, u naselju Donja Vrežina, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se blizu autobuskog stajališta, u delu grada prepunom moderno izgrađenih objekata, izgrađenih u prethodnih dvadesetak godina. Ukoliko želite da se sklonite od gradske....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 300.000 €, 250,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna porodična kuća u mirnom delu Borče – 250 m² + uređeno dvorište! Na prodaju prostrana, luksuzna kuća u Borči, udaljena svega 1 km od Zrenjaninskog puta – dovoljno blizu svim sadržajima, a izdvojena od gradske buke i gužve. ???? Plac: 5,5 ari ???? Stambena površina: 250 m²....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 575.000 €, 250,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE IZUZETAN PROSTOR – SURČIN, 300 m², 5 SOBA – STAMBENI ILI POSLOVNI Iznajmljuje se luksuzno opremljen prostor od 300 m² u Surčinu, sa 5 svetlih i prostranih soba. Prostor je savršeno prilagođen za stambene ili poslovne potrebe i dolazi sa kompletno opremljenim stilskim nameštajem,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 980.000 €, 250,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja. Kuća rađena najkvalitetnijim materijalima. Odraz ekstremnog kvaliteta je vidan u svakom segmentu. Kompletno završena i uređena. Kuća za uživanje. Centralni deo ima dve etaže. Prizemlje - dnevni boravak sa kuhinjom , toaletom, i zatvorenom terasom koja ima odokativno 40m2,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 250 m2 klima luksuzan (2537)
  • do 250 m2 klima najnovije (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>