• GoHome Professional
do 250 m2 klima Najnovije 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 250 m2 klima Najnovije 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 250 m2 klima Najnovije 2.sprat

  • Za upit "do 250 m2 klima najnovije 2.sprat" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LEŠTANE, 220.000 €, 204,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

Grocka - Vinča 5.0, 204m2, PR+I+PTK, TA, klima, KATV, garaža, parking, dvorište Prodaje se polovina kvalitetne prostrane kuće, dobra pozicija, na gradskoj opštini Grocka. Objekat se nalazi u Vinči, na 14km od Beograda. Dobra mikrolokacija, neposredna blizina crkve i gradskog prevoza.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 290.000 € na 278.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MALI MOKRI LUG, 278.000 €, 190,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 295.000 €
03.05.2026 - 290.000 €
15.05.2026 - 278.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća kvalitetne gradnje, pikovana kamena fasada, izgrađena na 5,5 ari placa, uređeno i ograđeno dvorište. U prizemlju su dve garaže, letnja kuhinja i toalet. Unutrašnjim stepeništem se ulazi na prvi i drugi sprat, na obe etaže je po jedan trosoban stan. Na prvom spratu se iz dnevne....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 510.000 €, 187,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor na drugom spratu tržnog centra, potpuno renoviran, pored Hrama Svetog Vasilija Ostroškog! Ovaj kancelarijski i studijski prostor od 205 kvadratna metra, koji se nalazi u poslovnoj zgradi sa velikim prometom, nudi velike pogodnosti, odličnu poslovnu okolinu i parking.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 490.000 €, 250,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Milovana Jankovica, 6.0 kuca od 250 m2 sa 3 terase, PR + VPR + I + II + PTK, cg, interfon, ktv, 5 klima, useljiva po dogovoru, renovirana, uknjizena na 250 m2, podrum, garaza, starogradnja iz 1984. godine. Kuca u nizu, funkcionalna,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 875.000 €, 250,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalna kuća u blizini Američke ambasade. U prizemlju se nalazi garaža i stan sa zasebnim ulazom, namenjen gostima ili kućnom osoblju. Na prvom spratu je organizovan prostor za dnevni boravak - dnevna soba sa kaminom, kuhinja, kupatilo i terasa. Na drugom spratu su dve spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 843.750 €, 250,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan poslovno-kancelarijski prostor koji se nalazi na drugom spratu poslovne zgrade na Tošinom Bunaru. Charge service je 1.5 eur/m2 koji obuhvata fizičko obezbeđenje, održavanje parkinga leti i zimi, održavanje zajedničkog stepeništa i ulaza u objekat.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 750.000 €, 250,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, neuseljavan poslovni prostor u Veterniku, uz najprometniju saobraćajnicu, Novosadski put. Prostor je formiran po principu open space, površine 250m2, veoma svetao i prostran. Poseduje odvojen deo za toalete (muški i ženski), kao i kuhinju koja će biti opremljena. Poseduje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Lion, 456.000 €, 240,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kuća od 240 m2 sa dva zasebna ulaza. Kuća je prostrana, funkcionalna i pogodna za porodično stanovanje ili poslovne namene. Struktura kuće: Prvi sprat: 3 sobe, 2 kupatila, dnevna soba sa kaminom, kuhinja i trpezarija. Drugi sprat: 2 spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 380.000 €, 252,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u mirnom delu Mirijeva, funkcioniše kao kuća u nizu. Nalazi se u mirnom delu u blizini okretnice, škola, vrtića. Na prvom nivou se nalazi prostrana dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu i dvorište. Prvi sprat se sastoji od prostrane sobe koja izlazi na terasu,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 437.000 €, 230,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE VEĆI VIŠENAMENSKI POSLOVNI PROSTOR IDEALAN ZA NEKE VECE IT SEKTORE, PRIVATNE KLINIKE IMA VISE OD 5 PROSTORIJA SA OSTAVAMA, SANITARNIM CVOROVIMA, KUPATILIMA, KUHINJAMA. IMA VISE TERASA, TRI PARKING MESTA. JAKO POGODAN PRILAZ POSLOVNOJ ZGRADI. PROSTOR SE NALAZI NA DRUGOM....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 250 m2 klima 2.sprat (1438)
  • do 250 m2 klima najnovije (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>