• GoHome Professional
do 240000 eura novogradnja barem 100 m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 240000 eura novogradnja barem 100 m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 240000 eura novogradnja barem 100 m2

  • Za upit "do 240000 eura novogradnja barem 100 m2" pronađeno 1 223 nekretnina - prosečna cena 1.518 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 203.320 €, 94,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Temerinska ulica - Nov, neuseljavan, komforan, veoma svetao, troiposoban stan. Na samo par minuta vožnje strogog centra grada, u blizini doma zdravlja, škole, kao i kompletnog sadržaja za normalno svakodnevno funkcionisanje. Odlična povezanost gradskim autobuskim linijama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.550 €, 94,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, neuseljavan duplex u kvalitetnoj i urednoj zgradi, idealan za porodični život. Na donjoj etaži nalazi se prostran dnevni boravak sa kuhinjom, toalet i terasa ulične orijentacije. Gornji nivo sadrži tri spavaće sobe, kupatilo i dve terase, što pruža dodatni komfor i....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 165.000 €, 94,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi porodična stambena zgrada - kuća spratnosti prizemlja ukupne bruto površine 111 m2, ukupne korisne neto površine 94 m2 u naselju Borča potes Ovčanski put.Garaža 25 m2 Plac ukupne površine 4 ara 1/1 Uknjižena i Kuća i PLac..Novogradnja,sve novo.Prodaje se nameštena sa svim....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 178.000 €, 94,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u Novom Sadu, SREMSKA KAMENICA, površine 92 m², Stan je nov i odmah useljiv. Manji objekat sa svega nekoliko stambenih jedinica. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Miran koncept stanovanja daleko od gradske buke i saobračaja. Odlično je....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 125.000 €, 94,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 3 minuta kolima od centra grada, a izdvojena od gradske buke, nalazi se novogradnja i useljiv stan na drugom spratu. Stan je u vlasništvu fizičkog lica a zgrada nije uknjižena, te je kupovina moguća samo za keš i nema PDV-a, već se plaćaju apsolutna prava. Stan ima dve spavaće....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 191.000 €, 137,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaju se dva nivoa porodične kuće u Duvaništu. Jedan nivo je na prvom spratu i u funkciji je trosobnog stana. Ulazi se u prostrano predsoblje koje je pregradjeno od trpezarije šankom, u nastavku je kuhinja na čijem kraju je ostava. U ostale prostorije se ulazi iz predsoblja, tu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 137.000 €, 137,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra:9104592 Izdaje se nov, polunamešten petosoban poslovni prostor (137m2) na petom spratu zgrade sa liftom, na Grbavici. Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Visina zakupnine za stanovanje je 1000.-EUR, dok je za poslovnu delatnost....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 155.000 €, 138,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

VRČIN LUX KUĆALux kuća na 20 min od Beograda,TC Ikea, VrčinOdlična ponuda, Lux - moderna kuća (vikendica) zastanovanje I odmor, novogradnja, površine 112 m2 + 20 m2 + 16 m2, koja pruža priliku za uživanje u idiličnoj oazi mira nadomak Beograda u naselju Vrčini spod Avale.Kuća poseduje....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 130.000 €, 138,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastična ponuda Prelepa kuća u ponudi u centru nedaleko od hotela Omorika površine 138m2 na placu od 8 ari sa mogućnošću nadogradnje još 290m2 površine odnosno dogradnje još pet apartmana zašta je izdata građevinska dozvola. Sve takse i naknade po izdatoj dozvoli su plaćene. Kompletna....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 87.550 €, 138,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130307, 10.77a, spratna, jedan sprat i porkro, struja, klima, terasa(3), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, podrum, ostava, mogucnost prosirenja. Odlicna, spratna, funkcionalna kuca od cca.138m2 rasporedjenih na tri etaze, u....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 85.000 € na 87.550 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 87.550 €, 138,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 85.000 €
27.03.2026 - 87.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130307, 10.77a, spratna, jedan sprat i porkro, struja, klima, terasa(3), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja. Odlična, spratna, funkcionalna kuća od cca.138m2 rasporedjenih na tri etaže, u....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 207.000 €, 138,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA - ROK ZAVRŠETKA KRAJ 2024, GODINE Objekat se nalazi u mirnom i tihom delu grada na samo 300 m od strogog centra grada u blizini svih značajnijih javnih objekata, parkova i magistaralnih puteva. U neposrednoj blizini se nalazi Prva kragujevačka gimnazija,Srednja stručna....

 
 
 
  Stan, SOPOT, 159.000 €, 138,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109281, 11a, spratna, pr+1, struja, klima, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, ostava, cela. Kuća se nalazi u Popoviću,opština Sopot,oko 3.5 km od naplatne rampe Mali Požarevac. Uknjiženo iz ozakonjenja,na 138 kvm neto i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-475 (od ukupno 476)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>