• GoHome Professional
do 240000 eura 80 m2 parking - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 240000 eura 80 m2 parking - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 240000 eura 80 m2 parking

  • Za upit "do 240000 eura 80 m2 parking" pronađeno 3 682 nekretnina - prosečna cena 2.090 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.000 €, 81,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116019, V/V, dupleks, lift, terasa, uknjižen, parking. AKCIJA! SPUŠTENA CENA!Prodaje se odličan trosoban 81m2 dupleks stan na Grbavici u Miše Dimitrijevića ulici na petom spratu sa liftom. Stan se sastoji od predsoblja,toaleta, dnevne sobe sa kuhinjom i terasom u donjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 152.000 €, 79,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uskoro useljiv dupleks na veoma atraktivnoj lokaciji. Donji nivo se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i terase. Gornja etaža je delom pod visokim lučnim krovom sa balkonskim vratima i izlazom na terasu od 10m2 koja nije u kvadraturi stana. Na spratu su još kupatilo,....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 65.000 €, 79,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen, trosoban komforan stan u lepoj zgradi od fasadne cigle na prvom spratu od četiri do koje se dolazi betonskom pešačkom stazom. Stan se nalazi na samo 3,4 minuta od autobuskog stajališta linije 106. Svetao i dvostran sa dve terase, etažnim grejanjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 220.180 €, 79,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan na lepoj lokaciji na Telepu. Sastoji se od dnevne, trpezarije i kuhinje, tri odvojene spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, toaleta, hodnika i terase. Stan je prilagođen potrebama savremenog čoveka, opremljen u skladu sa najnovijim i najmodernijim standardima.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji u kompleksu Delta Residence. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najlepših i najatraktivnijih delova grada. Po strukturi je komforan trosoban, uknjižene površine 81m2, sa odličnim rasporedom prostorija. Nalazi....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 199.990 €, 79,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Specijalna ponuda . Nova porodična kuća 79m trosobns na Fruškoj gori na Popovici, moderno gradjena, trosobna , veliki dnevni boravak kupatilo, velika terasa, sa kaminom +2 spavace sobe, kupatilo. Plac 920m u zelenilu, veliki parking, ogradjen plac. Odmaj useljivo, uknjizeno, prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 210.000 €, 81,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 81m2 (terasa 6m2), 11/17, 3 lifta, CG, telefon, interfon, podrum, parking. Uknjižen na 75m2. Na samoj granici 62 i 63 bloka kod Poštanske štedionice i Univerexporta. Sama zgrada je čista i održavana kao i prostor oko zgrade. Zgrada ima 3 lifta i Ugovor o održavanju liftova. Porodičan....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 99.000 €, 81,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan lepe strukture, dvoiposoban, površine 81m2, na idealnom prvom spratu, uredne i održavane zgrade, u ulici Crkvena. Veoma je svetao, dvostrano orjentisan, ušuškan i vrlo očuvan. Grejanje je na etažno na GAS, te su zimi režijski troškovi oko 100e, a leti dosta manje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 154.500 €, 81,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odlican duplex na mirnoj lokaciji. Stan je odlican , sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarja, parket. Lokacija 5 minuta od centra,blizu svih bitnih objekata ! Terasa, U potkrovlju, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 81,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam sjajan četvorosoban duplex od 81m², smešten u novijoj, izuzetno održavanoj zgradi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Evrope! Stan je dvorišno orijentisan, što garantuje mir i tišinu, bez gradske buke, a njegova funkcionalna organizacija prostora....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne površine 79 m2 i 5,24 ari. Uknjižena. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 230.000 €, 79,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Čalijama na Matejevačkom putu, podrum, prizemlje i dva sprata, površine u osnovi 79m2 u sivoj fazi gradnje. Kuća je sa unutrašnjim stepeništem. U prizemlju kuće nalazi se lokal sa portalom do ulice, koji predstavlja jedinstven prostor sa mokrim čvorom i podrumskim....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 152.600 €, 81,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja visokokvalitetnog i komfornog stana smešten u mirnom okruženju opštine Zvezdara, na samo 500m od autoputa Beograd – Niš. Svega 5min udaljeno od Bulevara kralja Aleksandra. U neposrednoj blizini se nalazi market, vrtić i predškolska ustanova, apoteka, kao i tržni centar Point.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 122.000 €, 79,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini Petrovaradinske tvrđave, na lokaciji Stari Majur prodaje se uknjižena dvosobna kuća, sa svojom garažom i tavanskim prostorom. Stambeni deo se sastoji od dve prostrane sobe, ulaznog dela sa trpezarijom, kuhinje i kupatila. Pored toga, kući pripadaju i pomoćni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.300 €, 81,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 81m2. Stan je Duplex. Dva kupatila.Ostaje kuhinja po meri..Mirna ulica u blizini glavne saobraćajnice Heroja Pinkija. Izuzetno funkcionalan. Novija gradnja. Parking u dvorištu. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 263.250 €, 81,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude na prestižnoj lokaciji, nadomak Keja i starog jezgra Zemuna, savremeno dizajnirane stanove u zgradi visokog standarda i privatnosti. Stan na prvom spratu sadrži tri spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa kuhinjom, moderno kupatilo i dodatni toalet. Ekskluzivna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 189.999 €, 81,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

NOVA DETELINARA, 81m2, TROIPOSOBAN Predstavljamo Vam stan koji je uknjižene površine 81m2, izmereno 100m2, dvorišno je orijentisan, bez saobraćajne buke. Dupleks - nalazi se na 6. spratu u zgradi sa liftom. Izuzetno svetao, poseduje dve zastakljene terase, veliki dnevni boravak,odvojenu....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 150.380 €, 79,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan stan u Petrovaradinu. U pitanju je kompletno renoviran dvorišni stan, sa svojom ostavom, podrumskim i tavanskim prostorom. Stan poseduje dnevni boravak, dve komforne sobe, kuhinju sa trpezarijom i kupatilo. Grejanje je na gas. Nekretnini pripada i određen....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 219.440 €, 81,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Poštovani klijenti, sa zadovoljstvom Vam predstavljamo nov objekat sa 8 stambenih jedinica u izgradnji u prelepom delu Sremske Kamenica sa rokom završetka maj 2026. godine + 60 dana. Ono što je karakteristično i izdvaja ovu ponudu od drugih jeste izrazito visok kvalitet gradnje i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 191.220 €, 79,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*NOVO U PONUDI*Stanovi svih struktura u novom objektu na Bulevaru Evrope kod Sheratona.Kvalitetni materijali i oprema, grejanje centralno po utrošku.Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Za kupce prvog stana povrat PDV-a.Moguća kupovina parking i garažnih mesta.Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 136.000 €, 81,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan na traženoj lokaciji, na osmom spratu kvalitetne zgrade, sa odličnim rasporedom i orijentacijom. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, izdvojene trpezarije, kuhinje i ostave, veće lođe, toaleta, tri spavaće sobe, kupatila i manje lođe. Na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 89.100 €, 81,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, namešten stan na elitnoj lokaciji u blizini Pinka. Dvostrano orjentisan sa puno svetlosti. Veliki dnevni boravak sa izlazom na dve terase. Centralno grejanje i inverter klima. Blizina svih sadržaja potrebnih za život. Stan je odmah useljiv, pogodan za predstavnike stranih....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 96.469 €, 79,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom i urbanistički uređenom delu Mladenovca, nadomak gradskog jezgra i tržnog centra, nalazi se kvalitetna novogradnja iza koje stoji renomirani investitor sa bogatim iskustvom i desetinama uspešno realizovanih objekata. U pitanju je stan pažljivo projektovan da pruži maksimalnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 124.370 €, 81,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan četvorosoban stan u izgradnji sa dva mokra čvora. U ceni su dve terase po oko 12m2 koje nisu u kvadraturi, kao i parking mesto. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Podno grejanje je na gas. Ne propustite ovu priliku. Pozovite nas za više informacija. 021/2100690....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je trosoban stan koji se nalazi u novom stambeno-poslovnom kompleksu na najtraženijoj lokaciji u gradu. Površine je 81m2, nalazi se na V spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijskim delom i moderno opremljenom kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 210.000 €, 81,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep 2.5 stan na samom početku Kumodraža (bliže Trošarini), uređen, svetao, dvostrano orijentisan okružen zelenilom, na l. spratu, mirno i tiho za udoban gradski život! Prostorije: predsoblje, dnevni boravak sa velikom terasom, spavaća soba sa terasom, druga manja spavaća, radna soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 196.060 €, 81,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan na Grbavici, duplex, u ulici Miše Dimitrijevića. Stan je dvorišno orjentisan, nalazi se na petom spratu zgrade sa liftom. Na donjoj etaži stan sadrži predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i ostavom, toalet i terasu. Na gornjoj etaži ima hodnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 164.800 €, 81,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlčan troiposoban stan kod Veterničke rampe u novoj, relativno skoro useljenoj zgradi. Stan je odlicno pozicioniran i zaklonjen od buke.Stanu pripadaju 2 parking mesta i deo dvorista. Odlican za miran porodicni zivot. Za vise detalja i razgledanje stana, pozovite nase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 210.400 €, 81,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju novi stanovi razlicitih struktura struktura, na odlicnoj lokaciji, nalaze se u blizini osnovne skole "Jozef Atila",vrtica i Doma zdravlja.Uz kupovinu stana postoji mogucnost kupovine,garaznog i parking mesta.Za vise informacija pozovite! Ag.sifra:1009676 Kontakt:065/281-3132,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 219.000 €, 79,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Save Kovačevića, Gornjogradska, 79.33m2 . 79.33m2, 3.0, 1/2, CG, terasa, podrum, interfon Dokumentacija: uknjižen. Stanje: izvorno. Izuzetno svetao, funkcionalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 211.150 €, 79,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo zadovoljstvo da Vam predstavimo strukturno odličan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu - Liman 3. Ovaj stan zahteva kompletno ulaganje, ali ističe se svojim dobrim rasporedom prostorija i izvanrednom lokacijom, okruženom zelenilom, mirom, tišinom i dostupnim....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 257.500 €, 81,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu kuću u Bockama. U prirodi ima 272m2! Nadomak glavnog puta, uvučena ulica, kuća na odličnoj poziciji. U blizini mosta koji se trenutno gradi, biće jako blizu svih gradskih aktuelnih dešavanja. Kuća ne zahteva veća ulaganja, osim određenih higijenskih.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kući kvalitetne gradnje kod Šojke. Nalazi se na finom mestu za porodični život, u blizini su osnovna škola, vrtić, brojni marketi. Površina stana je 79m2, nalazi se na visokom prizemlju. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od ulaznog degažmana, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 121.500 €, 81,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan i moderan stambeno-poslovni kompleks u srcu Nove Pazove. Sam kompleks postavlja nove standarde udobnosti, luksuza i funkcionalnosti pa je samim tim prilagođen savremenom načinu života. Svaki stan je pažljivo osmišljen kako bi pružio savršenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 136.000 €, 79,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i funkcionalan stan u novoj zgradi, idealan za porodični život! Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji i odlikuje se izuzetnom ostvetljenošću zahvaljujući velikim prozorima i dobroj orijentaciji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 3 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, u cenu uracunat ugradni namestaj (kuhinja i plakari), postoji mogiucnost kupovine kompletnog namestaja. Prostorije dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, 3 spavace sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.700 €, 79,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 74, stvarne 79 m2. Stan se nalazi u polu-suturenu zgrade sa malim brojem stanova. Sastoji se od ulaznog hodinka, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe koja izlazi na terasu, dve spavaće sobe i kupatila. Stan ima ugrađeno etažno grejanje sa kotlom i....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 126.400 €, 79,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109217, NPR/IV, terasa, novogradnja, parking. U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji, sa prelepim panorama pogledom i zajednickim parkingom za sve stanare. Rok zavrsetka radova 01.jun 2024 godine. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 97.850 €, 81,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

**POVOLJNO** Nudimo vam stan od 81m2 (podno 100m2) u mirnom delu grada. Na samo par minuta od BIG-a. U blizini se nalaze pošta i market kao i osnovna i srednja škola. Lokacija dobro povezana sa gradskim linijama. Grejanje na gas. Potrebna su manja ulaganja. Ispred zgrade ima dosta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 192.270 €, 81,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Objekat koji Vam predstavljamo prevazilazi sve standarde i pripada premium klasi urbanih vila. Namenjena porodicama koje zahtevaju najviši nivo komfora, kvaliteta, sigurnosti i luksuza. Nalazi na izuzetnom gradskom lokalitetu u srcu Telepa, na kojem je predviđena izgradnja isključivo....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Novi Grad, 70.000 €, 81,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan blizu Gentlmens paba se prodaje. Kuhinja i trpezarija su odvojene od ostalih prostorija. Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.400 €, 81,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u NOVOM SADU, GRBAVICA, površine 81 m2.Stan je Duplex.Dvorišno orijentisan u novijoj zgradi i adaptibilan je u četvorosoban.U osnovi se nalazi predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,ostava i toalet, doke je na gornjem nivou hodnik sa dve spavaće sobe....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 461)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>