• GoHome Professional
do 2400 eura/m2 do 30 m2 3.sprat što jeftiniji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 2400 eura/m2 do 30 m2 3.sprat što jeftiniji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 2400 eura/m2 do 30 m2 3.sprat što jeftiniji

  • Za upit "do 2400 eura/m2 do 30 m2 3.sprat što jeftiniji" pronađeno 64 nekretnina - prosečna cena 2.005 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2 (malo manji)
    • 30 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 200000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Klisa, 65.000 €, 32,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051524 <span lang="EN-US" style="font-size:12.0pt;line-height:115%; font-family:" times="" new="" roman",serif"=""> .. KLISA, JEDNOIPOSOBAN, 35 M2 <span lang="EN-US" style="font-size:12.0pt;line-height:115%; font-family:" times="" new="" roman",serif"="">Prodaje se nov svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 66.000 €, 31,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ova 1/1 uknjižena nekretnina nalazi se u mirnom delu Novog Sada, na lokaciji odličnoj kako za stanovanje tako i za investiciju. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, zatvorene terase od oko 10m2(+ ostava) i spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, SENTA, 66.280 €, 33,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji. Dvorišno orijentisan, mirnija strana. Novija zgrada, lepo održavana, treći sprat, ima lift. Nameštaj može da ostane ako kupac želi. Odmah useljiv. Za više informacija pozvati! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.950 €, 32,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Jednoiposoban stan na Klisi,blizu Auto-puta i Roda marketa, III sprat bez lifta,uknjižen 32m,podne ima 37m,zgrada ima svoje dvorište tako da ima parkinga . . . odmah je useljiv. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 69.500 €, 32,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderno opremljen jednoiposoban apartman u Vili Elza – Zlatibor Prodaje se funkcionalan i potpuno opremljen jednoiposoban apartman površine 32.18 m², smešten u prestižnoj Vili Elza, na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatiboru. Apartman se nalazi na 3. spratu (ima lift),....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 70.000 €, 32,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju je prelep, kompletno opremljen stan na Zlatiboru, smešten u jednom od najlepših delova naselja 25. maj. Prostran i funkcionalan, ovaj jednoiposoban stan pruža idealan spoj udobnosti, modernog dizajna i praktičnosti za svakodnevni boravak ili turističko izdavanje. Stan se....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.000 €, 32,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 70.702 €, 30,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 30,74m2, u izgradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na trećem spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhnjom, spavaće sobe,hodnika, kupatila i terase. Apart hotel je postavljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 71.070 €, 31,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

GARSONJERA U IZGRADNJI NA MIŠELUKU, BRZO USELJIV---Agencijska šifra: 1007941.Prodaje se garsonjera površine 30,24 m² sa terasom, smeštena na trećem spratu stambene zgrade. Stan je funkcionalno organizovan i idealan za samce, studente ili kao investicija za izdavanje. Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.100 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nova garsonjera na trećem spratu, dvorišno orijentisana, na 200m od Kovid bolnice. Grejanje je na gas Prostorije: soba, kupatilo, terasa Pogled na: dvorište Mogućnost povrata PDV do određenog iznosa. Ima jako lep pogled na Frušku Goru i neće biti zatvoren drugom zgradom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.100 €, 33,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan kompletno namešten komforan jednosoban stan na trećem spratu.Sastoji se od predsoblja(ugradni plakar),lepim komotnim kupatilom,velikom dnevnim boravkom te odvojenom kuhinjom sa prirodnom ventilacijom i terasom.Zgrada zidana,održavana.U dvorištu parking za stanare!Za više informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 72.900 €, 30,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je moderan jednosoban stan površine 30 m² na atraktivnoj i sve traženijoj lokaciji na Mišeluku, u neposrednoj blizini nove Kovid bolnice. Stan se nalazi na trećem spratu novije zgrade sa liftom i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje tako i za investiciju. Stan je....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 73.000 €, 31,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

APARTMAN ZA 4 OSOBE, 31m2 NA 3 SPRATU SA POGLEDOM PREMA PLANINI! KOMPLETNO OPREMLJEN, NOV NE KORIŠTEN. POVEZAN JE TOPLOM VEZOM SA SPA CENTAR I RESTORANOM A SVE U SKLOPU KRALJEVIH ČARDAKA NA KOPAONIKU. ISPOD SE NALAZI MAKSI, BANKOMAT, SUVENIRNICA, I U PRIPREMI JE OTVARANJE JOŠ NEKOLIKO....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 65.000 € na 73.150 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 73.150 €, 30,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 65.000 €
20.02.2026 - 73.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Severni Telep. JEDNOIPOSOBAN SA DVORIŠTEM - NOVO, POVOLJNO NA TOP LOKACIJI!!! U izgradnji - rok do kraja 2026.godine. Jednoiposoban stan površine 30m2, koji se knjiži kao garaža. Stan se nalazi u stambenoj zgradi na 0/3 spratu i sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 73.400 €, 31,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u samom centru grada, na samo 3 minuta od pešačke zone. Stan se sastoji iz jedne odvojene spavaće sobe i dnevne sobe sa kuhinjom. Nalazi se na trećem spratu zgrade novije gradnje.Veoma je komforan i subjektivni utisak je da poseduje i veću kvadraturu....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 74.990 €, 31,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju, komforna garsonjera u izgradnji od 31m2, pravilnog oblika i odličnih dimenzija. Lokacija - Mišeluk, fenomenalna kako za život tako i za izdavanje. Rok useljenja Mart 2026. godine. Garsonjera se nalazi na 3. spratu, i ima terasu. Zgrada poseduje lift. Način plaćanja-keš.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 74.990 €, 31,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 75.000 €, 31,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 76.600 €, 31,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 78.000 €, 33,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je kompletno opremljen stan u kompleksu Prestige Forest Resort na Zlatiboru. Po strukturi je jednoiposoban i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se na trećem spratu od ukupno šest. Moderno je opremljen.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 79.000 €, 31,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo prelep i namešten stan na TOP lokaciji na Zlatiboru. Stan je površine 31m2, u neposrednoj blizini pijace i Gold gondole. Nalazi se u modernoj zgradi izgrađenoj 2020e godine sa vrhunskim kvalitetom gradnje na trećem spratu od šest. Ispred zgrade se nalazi....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 85.000 €, 33,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119235, III/V, terasa, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, ostava, stambena zgrada. U ponudi je jednoiposoban stan na trećem spratu zgrade u ulici Leposave Vujošević u Žarkovu. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici koja je u neposrednoj blizini škole, vrtića, prodavnica,....