• GoHome Professional
do 2400 eura/m2 do 30 m2 3.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 2400 eura/m2 do 30 m2 3.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 2400 eura/m2 do 30 m2 3.sprat

  • Za upit "do 2400 eura/m2 do 30 m2 3.sprat" pronađeno 64 nekretnina - prosečna cena 2.005 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2 (malo manji)
    • 30 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 200000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ZRENJANIN, Centar, 45.000 €, 23,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2024.,

www.agencijapragma.com

Centar – dvosoban duplex stan površine 23m2 u donjoj etaži + soba u gornjoj etaži na trećem spratu (potkrovlje). Renoviran, grejanje i hlađenje na klimu, laminat, uknjiženo, jedan vlasnik. Stan se prodaje sa svim nameštajem. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 45.000 €, 23,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban dvoetažni stan površine 23 m2u donjoj etaži + soba u gornjoj etaži na trećem spratu (potkrovlje). renoviran, grejanje i glađenje na klimu, laminat. Režijski troškovi izuzetno mali, idealna nekretnina kako za rentiranje tako i za zivot. Lokaciju odlična. Nije moguća....

 
 
 
  Stan, BRUS, 44.000 €, 22,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman u sklopu hotela na trećem spratu bez lifta. Hotel poseduje recepciju i restoran. Apartman se sastoji se od jedne prostorije, kuhinje i kupatila. Prodaje se nenamešten. Nalazi se na 15-ak km od hotela Grand na Kopaoniku. Prikaz na mapi je informativnog karaktera....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 70.000 €, 32,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju je prelep, kompletno opremljen stan na Zlatiboru, smešten u jednom od najlepših delova naselja 25. maj. Prostran i funkcionalan, ovaj jednoiposoban stan pruža idealan spoj udobnosti, modernog dizajna i praktičnosti za svakodnevni boravak ili turističko izdavanje. Stan se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 65.000 €, 32,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051524 <span lang="EN-US" style="font-size:12.0pt;line-height:115%; font-family:" times="" new="" roman",serif"=""> .. KLISA, JEDNOIPOSOBAN, 35 M2 <span lang="EN-US" style="font-size:12.0pt;line-height:115%; font-family:" times="" new="" roman",serif"="">Prodaje se nov svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.950 €, 32,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

062518545 Prodajemo Jednoiposoban stan na Klisi,blizu Auto-puta i Roda marketa, III sprat bez lifta,uknjižen 32m,podne ima 37m,zgrada ima svoje dvorište tako da ima parkinga . . . odmah je useljiv. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.000 €, 32,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 27.000 €, 32,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednoiposoban stan u Baćkoj Palanci .Stan je površine 32m2 i nalazi se u sirem centru gradau ulici Branka Radičevića na trećem spratu bez lifta. Isti je renoviran, ugrađena PVC stolarija i delimično namešten (kuhinja) Ima klimu i peć na gas. Pogodan i za izdavanje. Cena 27000....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 62.000 €, 32,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GARSONJERA 32 M2 III SPRAT,MANSARDA ODMAH USELJIV STAN UKNJIŽEN PRELEP POGLED NA FRUŠKU GORU KOMFORNA TERASA REDOVNI PROZORI ZA VISE INFORMACIJA POZOVITE 065 47 220408 MIROSLAV NESKOVIC LICENCAbr.4477 .

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 48.000 €, 32,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru površine 32m2 u novogradnji u Novoj Pazovi. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade od pet spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, perionice i kupatila. Garsonjera je na odličnoj lokaciji u....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 45.000 €, 32,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera, Novogradnja 32m2 Nova Pazova, Svetosavska bb, Novo Naselje. U okviru kompleksa "Sky City Residence". Treći sprat, zgrada poseduje Lift itd... Useljenje kraj 2024. Cena 45.000eur. Za više informacija na tel. 062421515 .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 69.500 €, 32,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderno opremljen jednoiposoban apartman u Vili Elza – Zlatibor Prodaje se funkcionalan i potpuno opremljen jednoiposoban apartman površine 32.18 m², smešten u prestižnoj Vili Elza, na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatiboru. Apartman se nalazi na 3. spratu (ima lift),....

 
 
 
  Stan, SENTA, 66.280 €, 33,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji. Dvorišno orijentisan, mirnija strana. Novija zgrada, lepo održavana, treći sprat, ima lift. Nameštaj može da ostane ako kupac želi. Odmah useljiv. Za više informacija pozvati! .

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 61.050 €, 33,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052980. VRDNIK, CENTAR, GARSONJERA, 33 m2. Investirajte pametno! Na prodaju komforna garsonjera u izgradnji, sa rokom izgradnje decembar 2025. Garsonjera je pozicionirana na trećem spratu zgrade sa liftom, dvorišne orjentacije. Moderan dizajn i kvalitet gradnje ovog investitora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.100 €, 33,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.06.2022.,

www.indomio.rs

Odličan kompletno namešten komforan jednosoban stan na trećem spratu.Sastoji se od predsoblja(ugradni plakar),lepim komotnim kupatilom,velikom dnevnim boravkom te odvojenom kuhinjom sa prirodnom ventilacijom i terasom.Zgrada zidana,održavana.U dvorištu parking za stanare!Za više informacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 56.000 €, 33,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlično organizovan 2.0 stan u centru Koteža. Nalazi se u stambenoj zgradi, na trećem spratu, sa urednim ulazom i hodnicima. Ima parking mesto ispred zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda (2.0), sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, trpezarijom i dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 57.800 €, 33,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju opremljen apartman na Kopaoniku. Struktura apartmana garsonjera: hodnik, kupatilo, kuhinja, soba sa izlazom na terasu. Apartman se nalazi u okviru popularnog resorta Milmari, na trećem spratu. Dodatne pogodnosti su spa centar u okvirru kompleksa, koji je budućem vlasniku....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 78.000 €, 33,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je kompletno opremljen stan u kompleksu Prestige Forest Resort na Zlatiboru. Po strukturi je jednoiposoban i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se na trećem spratu od ukupno šest. Moderno je opremljen.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 62.000 €, 33,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zlatiborski konaci NOV stan 33m Lokacija: Zlatibor (Srbija, Čajetina) Ulica i broj: Zlatiborski konaci Sobnost: Jednosoban Kvadratura: 33m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Na struju Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Klima Tekst oglasa 062518545 , 063518546....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 60.000 €, 33,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

062518545 , 063518546 Prodajemo NOV stan 33m na Zlatiboru u Apartmanskom naselju Zlatiborski konaci koje je smešteno na oko 1.200m od Centra Zlatibora.U ponudi imamao stanove različitih struktura i kvadratura 26m,33m,40m,46m,53m prazne ili komplet opremljene spremne za korišćenje....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 85.000 €, 33,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119235, III/V, terasa, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, ostava, stambena zgrada. U ponudi je jednoiposoban stan na trećem spratu zgrade u ulici Leposave Vujošević u Žarkovu. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici koja je u neposrednoj blizini škole, vrtića, prodavnica,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 10.000 € na 9.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, NOVI SAD, Bulevar, 9.000 €, 11,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 10.000 €
05.05.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000449. NOVI SAD, BULEVAR OSLOBOĐENJA, GARAŽNO MESTO, 11m2, EKSKLUZIVNO POSREDOVANJE. Oglašavamo prodaju uknjiženog garažnog mesta pozicioniranog na trećem spratu, od ukupno pet spratova, u garaži na Bulevaru oslobođenja. Nalazi se u blizini Promenade i Merkatora i, obzirom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-64 (od ukupno 64)

<< <1 2> >>