• GoHome Professional
do 240 m2 opremljen 4.sprat do 2300 eura/m2 oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 240 m2 opremljen 4.sprat do 2300 eura/m2 oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 240 m2 opremljen 4.sprat do 2300 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji

  • Za upit "do 240 m2 opremljen 4.sprat do 2300 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2400 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 361.200 €, 154,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nov, neuseljavan petosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar Nemanjića. Stan se nalazi na 4. spratu moderne zgrade sa dva lifta (ukupno 6 spratova), što pruža idealan balans između visine i dostupnosti. Struktura stana je izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 350.000 €, 149,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Svaki kupac na poklon dobija osiguranje nepokretnosti i stvari domaćinstva u trajanju od 1 godine! 5.0, 149m2( terasa 17m2), EG, inverter klima, lift, IV/IV, telefon, interfon, podrum, garaža, parking. Građevinska dozvola na 94m2 ( u postupku uknjižba stana ). Luksuzan duplex od ukupno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 340.000 €, 170,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji u Žarkovu, prodaje se prostran četvorosoban stan u novogradnji na 4. spratu, koji pruža vrhunski komfor i spektakularan pogled. Grejna površina stana iznosi 110m², dok dodatni adut ove nekretnine predstavlja impozantna terasa od 60m², savršena za uživanje, druženje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 285.000 €, 139,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i svetao duplex stan, površine 139 m², smešten na četvrtom spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad. Karakteristike stana: • Površina: 139 m² • Spratnost: Četvrti sprat (dvospratni stan), bez niskih i velikih kosina –....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 279.000 €, 133,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Živka Davidovića - Prostran, potpuno opremljen stan sa predivnim terasama Na prodaju je izuzetno komforan i svetao stan površine 133 m2 (uknjiženo) , smešten na četvrtom spratu zgrade novije gradnje iz 2004. godine , u mirnoj i prijatnoj ulici na Zvezdari. Stan je potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 278.000 €, 110,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se šestosoban stan na dva nivoa u Dr Nika Miljanića na Karaburmi, na četvrtom spratu. Uknjižen je na 110 kvm, a stvarna površina je 136 kvm (66,7 kvm donja etaža, 68,9 kvm donja). Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijskim delom i opremljenom kuhinjom, dve sobe,....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 269.000 € na 235.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 235.000 €, 102,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 269.000 €
27.02.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Grbavica, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju na Grbavici, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Doma zdravlja "Novi Sad". Ovaj duplex se nalazi u zgradi standardne gradnje, veoma kvalitetnoj, koja poseduje i video....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 185.000 € na 220.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 151,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.02.2025 - 185.000 €
22.02.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

VAŠARIŠTE - u neposrednoj blizini Velikog Parka - u neposrednoj blizini Restorana Neptun - u blizini Gradskih bazena (otvorenih i zatvorenih) - u blizini Mašinkog Fakulteta, PMF-a, Osnovnih i Srednih škola Površina stana: 151m2 (Duplex) - uknjižena celokupna kvadratura Etaža 1>....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 210.000 €, 199,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i opremljen tehnikom. U pitanju je dupleks od 199m2, nalazi se na četvrtom i petom spratu novije zgrade bez lifta. Prva etaža (četvrti sprat) ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 206.000 €, 103,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u jednoj od najlepših ulica iza Banovine. Kej istrogi centar kao i Dunavski park na 1 minut hoda. Agencijska oznaka stana 1099168, Novi Sad, Centar, 103 m2, četvorosoban ( i još soba garderober), četvrti sprat. Dupleks stan sa tri spvaće sobe, 2 velika kupatila, i dve polusobe.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 240 m2 opremljen 4.sprat do 2300 eura/m2 što skuplji (129)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>