• GoHome Professional
do 240 m2 novogradnja parking do 260000 eura poras - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 240 m2 novogradnja parking do 260000 eura poras - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 240 m2 novogradnja parking do 260000 eura porasla cena zadnjih 7 dana što jeftiniji

  • Za upit "do 240 m2 novogradnja parking do 260000 eura porasla cena zadnjih 7 dana što jeftiniji" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 2.094 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+9%

Promena cene sa 59.900 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, JAGODINA, 65.000 €, 75,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 63.750 €
10.04.2026 - 59.900 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal je nov, uz glavnu ulicu gde je velika frekventnost ljudi.MOGUĆA ZAMENA ZA STAN!!! 42m2 u nivou (to je uknjižena kvadratura) + 33m2 magacina Ugrađen gasni kotao + vodomer – ekonomsko grejanje i minimalni troškovi Sopstveni otvoreni prostor direktno ispred lokala (idealno za izlog,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 72.530 € na 77.930 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 77.930 €, 39,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 70.570 €
22.04.2026 - 72.530 €
10.05.2026 - 77.930 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u prizemlju novogradnje u blizini niške pivare, projektovane površine 39.20 m2 sa pripadajućim delom dvorišta. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 77.000 € na 80.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 80.000 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 77.000 €
08.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja sa građevinsko dozvolom, useljiva u julu mesecu 2026. godine. Stan se nalazi na VPR vodi se kao poslovni apartman. Mogućnost kupovine parking mesta 5000 evra. Kupovina samo za keš. Kupac plaća agencijsku proviziju. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 240 m2 novogradnja parking do 260000 eura porasla cena zadnjih 7 dana što jeftiniji'
200.000 €
200.000 €
83.287 €
 
+2%

Promena cene sa 80.980 € na 82.800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 82.800 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 74.000 €
07.12.2025 - 76.350 €
11.02.2026 - 80.980 €
10.05.2026 - 82.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je kvalitetna i mopderno dizajnirana novogradnja u mirnom i porodičnom kraju u Donjoj Vrežini. Prodaje se jednoiposoban stan površine 46,27m2, koji se nalazi u zgradi spratnosti Sut+P+3 sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 89.408 € na 91.963 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 91.963 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 89.408 €
06.05.2026 - 91.963 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 51.09m2, nalazi se na trećem spratu (po projektu) u odličnoj novogradnji. Po strukturi je jednoiposoban....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 121.118 € na 124.578 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 124.578 €, 69,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 121.118 €
06.05.2026 - 124.578 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 69.21m2, nalazi se na trećem spratu (po projektu) u odličnoj novogradnji. Po strukturi je trosoban....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 150.000 € na 155.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 150.000 €
08.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U novogradnji, kompleksu zgrada, nov, suncan, funkcionalan, lux stan sa dosta parking mesta oko zgrada Stan ima lep raspored, iz predsoblja se ulazi u sve prostorije u stanu, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom iz koga se izlazi na terasu, spavacu sobu i kupatilo. Stan je opremljen....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 205.000 € na 225.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 100,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 205.000 €
09.05.2026 - 225.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Četvorosoban stan na odličnoj lokaciji, otvorenog pogleda. Autobusi i tramvaji povezuju ovu lokaciju sa svim delovima grada. Blizina Košutnjaka i Ade Ciganlije su dodatne pogodnosti. Stan poseduje odvojen dnevni deo od zone za spavanje koja se nalazi na spratu. Nisu neophodna nikakava....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>