• GoHome Professional
do 240 m2 klima zadnjih 7 dana interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 240 m2 klima zadnjih 7 dana interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 240 m2 klima zadnjih 7 dana interfon

  • Za upit "do 240 m2 klima zadnjih 7 dana interfon" pronađeno 49 nekretnina - prosečna cena 3.414 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosečna cena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VRBAS, 189.000 €, 240,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Sutjeska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 690.000 €, 171,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Savski venac, Beograđanka - Dobrinjska apartmani, 171m2 + 60m2 pomoćne prostorije, PR/7, CG, klima, internet, KATV, interfon, video nadzor U samom centru grada, prodaje se pet renoviranih i luksuzno opremljenih apartmana. Apartmani funkcionišu kao "stan na dan" sa odličnim mesečnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 278.000 €, 136,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Nika Miljanića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 6 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 240 m2 klima zadnjih 7 dana interfon'
395.000 €
459.000 €
170.000 €
  Kuća, KAMENICA, 398.000 €, 134,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na veoma lepom ravnom placu od 795 m2, nalazi se kuća od 134 m2, ( SU+Pr+Pk) sa pomoćnim objektom od 19 m2. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 505.000 €, 132,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Klima Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Krunska Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 334.500 €, 116,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

U ponudi je moderan četvorosoban stan na Grbavici, u jednom od najtraženijih delova Novog Sada. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim važnim sadržajima, što ovu nekretninu čini pogodnom kako za porodičan život, tako i za svakodnevno funkcionalno korišćenje. Internet Kablovska....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 280.000 €, 110,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odličnoj lokaciji na Telepu, mirna ulica, (slepa) porodično stanovanje. (nije za investitore) Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 485.000 €, 107,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da ponudimo odličan salonski stan u samom srcu Vračara. Lokacija idealna, blizina Cvetnog trga, Tašmajdana, Crkve Svetog Marka, Parka Manjež, JDP-a Zgrada je jako lepa, sa renoviranom fasadom, interfonom i video nadzorom. Zgrada poseduje poluprivatni lift, koji ide....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 419.000 €, 105,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Beogradska Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 3 Godina izgradnje: 1968 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 430.000 €, 104,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Šantićeva Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2000 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 160.000 €, 104,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Terasa Interfon Bertranda Rasela Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 520.000 €, 103,00 m2 cca 5050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Jove Ilića Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 221.450 €, 98,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se lep, svetao i moderan stan u vili sa četiri stana, u Petrovaradinu, Novi Sad. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 417.000 €, 95,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 95m2, 2/6, lift, CG, lux, salonac, interfon, internet, klima, ktv Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog Grada, jednosmerna je i samim tim je manje prometna, zbog čega je negativan uticaj saobraćaja sveden na minimum. Retko koja ulica u gradu može se pohvaliti da....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Vojvode Stepe, 3.0, 90 m2 sa terasom, VI od VIII spratova, toplotne pumpe, lift, interfon, klima, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 88 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Veoma je svetao i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 240.000 €, 83,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Serdara Janka Vukotica br.26 Sprat: 5 Spratnost: 8 Soba: 3.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 330.000 €, 83,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u mirnom delu Savskog venca, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i temeljno renoviran stan koji spaja salonski karakter sa modernim enterijerom i savremenim načinom života. Retkost za centralnu gradsku zonu je upravo mir koji ovaj stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 399.000 €, 83,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Sumatovacka, 3.0, 83 m2 sa terasom, V od V spratova, eg, lift, interfon, video nadzor, internet, klima, useljiv po dogovoru, uknjizen na 83 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja iz 2017. godine. Luksuzan stan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Kanalizacija Terasa Interfon Topolska Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 390.000 €, 82,00 m2 cca 4760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sazonova, 3.0, 82 m2 sa 2 terase, V od V spratova, cg, lift, interfon, klima, izvorno stanje, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 70 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Luksuzan stan u visokokvalitetnoj novogradnji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 306.000 €, 77,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, 77m2, 7/9, CG, dva lifta, klima, video nadzor, ostava, interfon, telefon, ktv. Bulevar despota Stefana je jedna od glavnih saobraćajnica grada i prostire se od Trga Republike, pored Skadarlije i Profesorske kolonije, pa sve do Pančevačkog mosta. Nepokretnost se nalazi u delu....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 75.600 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Terasa Interfon Albanske spomenice Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2021 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 239.000 €, 72,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, novogradnja iz 2013g, odmah useljiv, mogućnost garaže .. / nedaleko od ul. Dimitrija Tucovića, u ul. Dimitrija Katića, novogradnja iz 2013g, termo fasada, uredan ulaz, interfon, funkcionalan, svetao stan, pvc stolarija, roletne, hrast parket, sigurnosna vrata, klima, CG,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 265.000 €, 71,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Autokomanda, Partizanov stadion, 3.0, 71 m2 sa 2 terase, VPR od III sprata, eg, lift, interfon, klima, odmah useljiv, izvorno stanje, prazan, uknjizen na 61 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Luksuzan stan u modernoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 220.000 €, 66,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan za prodaju Crveni krst Na Crvenom krstu, u ulici Tome Maksimovića za prodaju stan uknjižene površine 66m2. Stan se sastoji od: na donjem nivou kuhinje - trpezarijsko dnevnog boravka sa terasom i kupatila a na dornjem nivou je velika spavaća soba sa WC-om i ugradnim plakarima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Strahinjića Bana Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 280.000 €, 65,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Mileševska Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 175.000 €, 62,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi dvosoban stan na Banovom brdu, 62 m2 sa terasom, na petom spratu od 6.spratova, bez lifta,cg grejanje, podrum,ostava, interfon, internet, klima. Raspored prostorija : Ulazno predsoblje, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, terasa. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, ŠABAC, Centar, 123.600 €, 59,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Toplo preporučujemo prijatan, komforan, svetao, dvoiposoban stan, korisne površine 59 m2 + terasa + lodja na 4. spratu dobro održavane zgrade od 9 spratova, u centru Šapca. Stan je odlične strukture, iz hodnika se ulazi u sve prostorije; komforno kupatilo, dnevnu sobu sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 210.000 €, 59,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Kanalizacija Interfon Ilirska Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 2 Godina izgradnje: 2018 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 191.000 €, 58,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Konjarnik, Glasinacka, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 58 m2 sa lodjom, VII od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon, klima, odmah useljiv, delimicno renoviran, namesten, uknjizen na 58 m2 gradjevinske, odnosno na 52 m2 korisne povrsine, starogradnja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 234.000 €, 58,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 56m², smešten na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade u jednoj od najtraženijih ulica na Vračaru – Sindjelićevoj. Stan je trostrano orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 239.000 €, 57,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Denkova bašta - Nikole Čupića 2. 0, 57m2 (terasa 6m2), 8/8, CG, klima, lift, telefon, interfon, KATV, internet, video nadzor U ponudi je izuzetan, sunačan i svetao stan na odličnoj lokaciji sa prelepim panoramskim pogledom na grad. Sastoji se od prostranog dvnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 168.500 €, 51,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na traženoj lokaciji u Paviljonima, u ulici Džona Kenedija, u ponudi je dvosoban stan, uknjižen 51 m2, a stvarne površine 60 m2 sa tri terase. Stan je svetao, dvostrano orjentisan i komforan, funkcionalnog rasporeda - iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Na zapadnoj strani su: kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi uknjižen, dvosoban stan na Bulbuderu od 50 m2 (mereno 54m2), na trećem spratu od 4.spratova, cg sa kaloritmetrima, inverter klima, internet (optika), interfon. Raspored prostorija: Ulazno predsoblje, dnevna soba odvojena šankom od kuhinje, spavaća soba sa velikim ugradnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 177.000 €, 48,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Lekino brdo, Cankareva, uknjižen, dvosoban stan, od 48m2. Na trećem je spratu od tri, odlično održavane zgrade sa liftom i interfonom iz 2012. godine. Sastoji se od hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjskim i trpezarijskim delom, spavaće sobe, lođe na koju se izlazi iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Radoja Dakića Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 1 Godina izgradnje: 1956 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Nikole Altomanovića Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 79.800 €, 33,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Lep, mali jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u ulici punoj zelenila, u blizini Železničke stanice. Stan se nalazi na 6. spratu zgrade od ukupno 6 spratova. Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.600 €, 32,14 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI – VRNJAČKA BANJA U ponudi jednosoban stan u luksuznom stambenom objektu, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji, na svega 200 metara od Pegaz resorta, Aqua parka, hotela Tonanti i centralnog šetališta. Ova nekretnina....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 49)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.