• GoHome Professional
do 240 m2 klima do 1600 eura/m2 što veći Oglasi ob - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 240 m2 klima do 1600 eura/m2 što veći Oglasi ob - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 240 m2 klima do 1600 eura/m2 što veći Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 240 m2 klima do 1600 eura/m2 što veći oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MAJUR, 72.100 €, 58,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2022.,

www.indomio.rs

Nekretnina je uknjižena Terasa Parking Interfon Telefon Kablovska Internet Klima .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 330.000 €, 264,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzna vila na Viniku, projektovana i građena po najvišim standardima. Ukupna povšina placa je 958m2, kompletno ograđen sa panoramskim pogledom na grad. Objekat ima 267m2, prizemlje i sprat,151m2 u osnovi, pomoćni objekat sa garažama oko 150m2, prizemlje i sprat, 54m2....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 299.000 €, 264,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2024.,

www.status-nekretnine.com

Kuća u Petrovaradinu na odličnoj lokaciji na samo nekoliko minuta od centra Novog sada. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća u Petrovaradinu na odličnoj lokaciji na samo nekoliko minuta od centra Novog sada. kuća je koncipirana za jedan veoma lep i miran porodični život, veoma je pogodna za višečlanu porodicu. Suteren ili tidonje prizemlje smeštena je garaža i kancelarijski poslovni prostor(4 Kancelarije)....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Julino Brdo, 410.000 €, 263,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca na prodaju, bez posrednika. JULINO brdo, Porucnika Spasica i masere. U blizini skola, prevoz, tereni, parkic za decu, prodavnice, zanatlije, mala pijaca, Maxi i Vero (Trgovacka). Miran kraj. "SUTUREN" tj NISKO PRIZEMLJE, sadrzi sobu sa kupatilom/tus kabinom/ sa IZLAZOM NA DVORISTE,....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 225.000 € na 257.500 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 257.500 €, 263,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2024 - 225.000 €
21.04.2026 - 257.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2024.,

www.status-nekretnine.com

Suteren+prizemlje+potkrovlje. Novogradnja Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 195.700 €, 261,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Čortanovci-Odlična porodična kuća na veoma lepom mestu u samoma selu. Kuća je na placu od 1400 m2 sa pomočnim objektom u dvorištu, nalazi se na uglu dve ulice. Sa jedne strane poseduje i manji lokal koji se može iskoristiti za razne delatnosti.. Kuća je veoma dobra za rentiranje kao....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 125.000 €, 261,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Kalac Brdu povrsine 261 m2, parcele 315 m2. Kuca se sastoji od tri etaze. Sve etaze su istog rasporeda,ulazni hodnik iz koga se ulazi u dnevnu sobu, spavacu,kuhinju sa trpezarijom I kupatila sa wc-om. U kuci se nalaze unutrasnje stepenice koje povezuju tri etaze.....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 89.000 €, 261,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u Niškoj banji, 261m2 stambene površine, sa pomoćnim objektom od 23 m2 I drugim pomoćnim objektom od 16 m2, na placu od 3,63 ara. Kuća se sastoji od prizemlja koje čini ulazni hodnik, dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo, prvog....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 370.800 €, 260,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2022.,

www.oglasi.rs

FANTASTIČNA PONUDA, Kuća na Kamenjaru. Potpuno opremljena za život i za uživanje. Prvi red do Dunava, obezbeđeno od poplava, prelep plac i pogled na Dunav! Uknjižena na 51m/2 u prirodi ima više. Sve u svemu nekretnina za svaku preporuku! Za više informacija pozovite! https://max-nekretnine.rs/property/473118....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 240 m2 klima do 1600 eura/m2 što veći (6976)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.