• GoHome Professional
do 240 m2 što skuplji parking do 32000 eura namešt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 240 m2 što skuplji parking do 32000 eura namešt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 240 m2 što skuplji parking do 32000 eura namešten

  • Za upit "do 240 m2 što skuplji parking do 32000 eura namešten" pronađeno 114 nekretnina - prosečna cena 571 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 30000 eura (malo jeftiniji)
    • 33000 eura (malo skuplji)
    • do 550 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvoiposoban stan – Grbavica ✨ U ponudi je kompletno namešten dvoiposoban stan površine 54m² , koji se nalazi na 10. spratu stambene zgrade. Stan je moderan, funkcionalan i idealan za udoban život. 📅 Useljiv od 05.09.2025. 🛋️ Karakteristike stana: Površina: 54m² Sprat:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 35.000 €, 35,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se LUX 1. 0 stan u kompleksu Beograd na vodi u zgradi Aria. Stan je luksuzno i kompletno namesten novim modernim namestajem i opremom. Stan ima terasu sa pogledom na reku. Uzstan ide i parking mesto u garazi zgrade koja je uracunato u cenu zakupa. Novogradnja Internet Kablovska....

 
 
 
  Stan, BEGEC, 35.000 €, 29,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednosoban stan 29m2 kompletno namešten u Centru Begeča. Mesto je mirno,okruženo zelenilom u blizini doma zdravlja,škole,autobuske stanice tj.gradskog prevoza,kupališta Jame Idealno za osobe sa niskim primanjima jer je informatika u letnjem periodu 250,00a zimi koliko....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 240 m2 što skuplji parking do 32000 eura namešten'
35.000 €
34.850 €
34.100 €
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 2.0 soban stan, potpuno renoviran i namešten. Izdaje se na duže, mesečno plaćanje + depozit 1 kirija. Prednost stana: Centralno grejanje sa TOPLOM VODOM (infostan 9.800 din.; el.energija 2.000 din; TV 2.000 din.). Dodatna prostorija pored stana idealna za odlaganje 2-3 bicikla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov ne useljavan stan u mirnoj ulici, luksuzno namešten sa parking mestom sredjen i opremljen novom belom tehnikom, nameštajem, video nadzor, interfon, internet, lift, cg, tv, blind vrata, izuzetno svetao i sunčan sa terasom, na odličnoj lokaciji između dve pijace i Vukovog spomenika.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110178.Izdaje se kompletno namešten, jednoiposoban stan (45m2), na trećem spratu stambene zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini centra grada. Postoji mogućnost iznajmljivanja parking mesta uz dodatnih 50e. Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Dvosoban LUX namešten stan u ulici Kraljevića Marka, komleksu ''Kraljev park''.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo i terasu. Uz stan se dobija i korišćenje parkinga.Grejanje gradsko sa kalorimetrima, Komleks je obezbeđen sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 33.500 €, 67,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na Telepu. Stan se izdaje kompletno namešten, ali postoji i opcija rentiranja i praznog. Nekretnina se nalazi u mirnom delu ovog gradskog naselja. Izuzetni niski računi, garaža od 17m2 i parking mesto, samo su neke od prednosti ovog funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 33.150 €, 51,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno komforan stan u vrlo lepom kraju. Stan se nalazi u Ravaničkoj ulici i površine je 51m2. Nalazi se na šestom spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom. Po strukturi je dvosoban stan. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*****Izdajem dvosoban smeštaj kompletno namešten kapaciteta do 6 ljudi i pogodan je za terenske radnike.**** ---Ima klimu, wi fi, kablovsku televiziju.--- ***Restoran sa kuvanom hranom, prodavnice,pekara, mesara- sve je na 150 do 200 metar od smeštaja.*** ***Obezbeđena posteljina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 33.000 €, 44,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux 1.0 stan , namešten, lux opremljen, terasa – dvorište, sa parking mestom i ostavom. Prostorije: dnevno – kuhinjsko – trepezarijski prostor koji se koristi i kao prostor za spavanje, kupatilo . Stanu pripadaju i natkrivena 2 parking mesta koja se dodatno doplaćuju. U mirnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno, moderno namešten dvosoban stan u ulici Vase Pelagića, Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (mašina za sudove), spavaća soba, kupatilo, terasa. Grejanje sa kalorimetrima, niski mesečni troškovi. Mogućnost zakupa garažnog parking mesta uz doplatu. Odmah useljivo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Pelagića. Odličan, nov, kompletno namešten jednoiposoban stan koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini Futoške pijace, strogog centra grada, Spensa i Bulevara oslobođenja. Ovaj enterijerski moderno uređen stambeni prostor je pozicioniran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kondor nekretnine su u prilici da Vam ponude, nov, renoviran dvosoban stan u Neznanog junaka, pored zgrade RTV Pink. Izdaje se namešten, svi uredjaji su novi. Sastoji se od odvojene kuhinje koja je opremljena svim uredjajima, dnevna soba koja izlazi na veliku lodju, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109036.Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na Grbavici, sa svojim parking mestom u dvorištu zgrade. Stan je useljiv od 01.10.2024. Potreban depozit u visini jedne mesečne kirije.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten ili prazan - polunamešten dvosoban stan 64m2 na odličnoj lokaciji u centru grada, Maksima Gorkog ulica, blizu Suda i Spensa. Nalazi se na 1. spratu, nema lift u zgradi. Stan ima terasu, dve sobe, odvojenu kuhinju sa trpezarijom. Biće okrečen po želji zakujpca. Odličan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 31.900 €, 58,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija, mirna ulica, dobra povezanost sa gradom. Dvosoban, kompletno namešten i opremljen stan. Parking mesto. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Za više informacija posetite naš sajt https://www.beostilnekretnine.rs / ili nas posetite - Beograd, Knez Mihailova....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 31.800 €, 53,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvosoban stan – Bulevar Oslobođenja, Novi Sad 🏙️✨ Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Bulevaru Oslobođenja, izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 53m² . Stan se nalazi na 2. spratu uredne stambene zgrade i odmah je useljiv. Ovaj stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun,Kalvarija,kompletno renoviran i namešten salonac sa parking mestom u ograđenom dvorištu zgrade.Elitni kraj,blizina svih sadržaja,Poljoprivrednog fakulteta,Zemunskog parka,odlična povezanost sa svim delovima grada.Gejanje TA,klima,kablovska,internet.Prednost zaposleni parovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 31.200 €, 48,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Alekse Šantića. Izdvajamo iz ponude nov, kompletno namešten, komforan dvosoban stan na atraktivnoj i lepoj lokaciji. Neposredna blizina TC Promenada i Merkator, Limanske pijace, Bulevara cara Lazara, nekoliko obrazovnih ustanova. Ovaj lep stambeni prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lepo namešten, trosoban stan u Karađorđevoj ulici. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade bez lifta, sastoji se iz hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene dve spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Stan je pet friendly (isključivo jedan mali ljubimac).....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 31.000 €, 62,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se na duži vremenski period dvosoban,kompletno namešten stan, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u neposrednoj blizini osnovne škole, više vrtića, prodavnica, tržni centar BEO. Odlična saobraćajna veza sa ostalim delovima grada. Stan je na osunčanoj strani zgrade, svetao i prostranih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 30.500 €, 61,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u Podgoričkoj ulici, iza NIS-ove zgrade. Blizina Promenade, Merkatora, Limanske pijace, fakulteta, centra kao i svega potrebnog za život. Stan se izdaje kompletno namešten. Useljiv od oktobra. Za više informacija pozvati. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namesten dvoiposoban stan sa PARKING MESTOM na Grbavici blizu Promenade.Stan je veoma svetao,cist i uredan.Cena 550e+depozit+agencijska provizija. Tel:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9108141. Izdaje se lepo namešten dvoiposoban stan na prvom spratu zgrade sa liftom na Grbavici. Parking mesto obezbeđeno. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Vojvode Vlahovića. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od pet spratova. Visinski je pozicioniran na nivou prvog sprata. Po strukturi je dvoiposoban. Izdaje se kompletno namešten. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 30.100 €, 43,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo retku priliku, lux novogradnja u Kapetan Mišinoj ulici, na Dorćolu. Ima odličan raspored prostorija,dnevni boravak, kuhinju, komfornu spavaću sobu, kupatilo. Stan se izdaje namešten ili prazan, po dogovoru sa budućim zakupcem. Stan je svetao i osunčan tokom celog dana,a....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban, sa garažnim mestom (lift iz garaže), potpuno nov u novoj zgradi. Namešten novim nameštajem i tehnikom. Velika spavaća soba (ima mesta za radni sto ili još ormana). Velika terasa sa pogledom na Frušku goru. Blizu kružnog toka Bul. Evrope i Bul. p. Pavla. Zaposlenima, na minimum....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Svetojovanska. Predstavljamo kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Osnovne škole ´Ivo Lola Ribar ´, centra gradaOvaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 70, Jurija Gagarina, 60m2 60m2, 2.0, 8/13, CG, lift, terasa, parking, interfon, uknjiženo, izvorno. Izdaje se dvosoban namešten stan u bloku 70. Stan se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv moderan i kompletno namesten dupleks Nova Detelinara,Hadzi Ruvimova. Poseduje dnevnu sobu,terasu,odvojenu kompletno namestenu kuhinju,toalet za goste,ostavu,spavacu sobu,kupatilo sa kadom i manju sobu sa plakarima u koju moze stati i mala fotelja na razvlacenje. Parking,klime,lift,video....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u NOVOJ zgradi u CENTRU GRADA kod PEŠAČKE ZONE, na samo 1min.od GIMNAZIJE, PODBARE, KEJ-a.. Nalazi se u mirnoj ulici u blizini restorani, kafići, park,pijaca. Uredan i moderno opremljen dvosoban stan bez terase, dvorišno orijentisan. Stan je opremljen NOVIM nameštajem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV DVOSOBAN STAN SA PARKINGOM, PETROVARADIN---Agencijska šifra 9100128. Kompletno namešten i opremljen novim stvarima pod garancijom, dvosoban stan koji se nalazi u suterenu novije zgrade na lepoj lokaciji u Preradovićevoj ulici u blizini crkve, radnji, i odmah je useljiv. Ima dovoljno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 29.500 €, 50,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi jednoj od najlepših zgrada u Novom Sadu, na samo nekoliko minuta od centra grada i železničke stanice, u blizini svih atraktivnih delova grada, izdaje se kompletno namešten stan u jednoj od najkvalitetnijih i najbolje održavanih zgrada u ovom delu grada. Fenomenalna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 29.400 €, 42,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik!!! Luksuzno opremnjen nov prostran dvosoban stan u Novom Sadu Izdaje se na duzi period GARAZNO MESTO opticki internet 2. sprat, lift Gradsko grejanje Inverter klima Vrhunska tehnika u celom stanu, sve je sa mogucnoscu povezivanja na WIFI Komplet namesten Prostrana terasa s....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122086, III/, klima, terasa, parking. Izdaje se jednoiposoban stan u jednom od najlepših i najmirnijih delova grada (Adamovićevo naselje). Idealan za one koji žele kvalitetan životni prostor i potpunu udobnost. Stan je potpuno opremljen, moderno uređen i spreman za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 29.000 €, 58,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u pasažu u Jevrejskoj ulici. Izuzetno mirna lokacija iako je u centru grada. U blizini svi sadržaji neophodni za svakodnevni život: pijaca, prodavnice, gradski prevoz, centar grada i pešačka zona Ima kuhinju, klimu, kupatilo sa veš mašinom i veliku terasu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 29.000 €, 58,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119939, PSUT/I, stara gradnja, parking, dvorište/bašta, ostava. Na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici nadomak Autokomande, izdaje se funkcionalan stan površine 58m2. Sastoji se od prostrane dnevna soba, odvojene i kompletno opremljene kuhinje (frižider, šporet, mikrotalasna,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 28.600 €, 44,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Bulevar Evrope, Novi Sad - 1.5 stan od 44m2 sa garažnim parking mestom - dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, terasa - stan je kompletno opremljen i namešten (klima,tv,sudomašina..) - uz stan ide i garažno mesto u suterenu zgrade - useljivo odmah Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 46m2, DVOSOBAN Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan na samo nekoliko minuta hoda od centra grada, poslovno sportskog centra SPENS, šoping centra Promenade. Stan je dvorišno orijentisan, bezbedan, udoban, tih. Nalazi se na prvom spratu zgrade novije gradnje. Sadrži sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 28.000 €, 40,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Đorđa Markovića Kodera. Nov, kompletno i kvalitetno namešten, svetao jednoiposoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i strogog centra grada. Ovaj lep i moderno dizajniran stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijskim delom i savremeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na idealnoj lokaciji porodičan stan, lux, kompletno namešten. Mirno okruženje, blizina svih sadražaja neophodnih za svakodnevne aktivnosti. Sastoji se od dnevog boravka, kuhinje sa tpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Parking je obezbeđen. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 114)

<< <1 2 3> >>