• GoHome Professional
do 230000 eura pogodan 50 m2 interfon Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 230000 eura pogodan 50 m2 interfon Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 230000 eura pogodan 50 m2 interfon Najnovije

  • Za upit "do 230000 eura pogodan 50 m2 interfon najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 225.000 € na 238.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 238.000 €, 50,00 m2 cca 4760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 225.000 €
15.03.2026 - 238.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Savski venac, Zeleni venac, Pop Lukina, 47m2+3m2T . 47m2+3m2T, 1.5, 5/7, TA, lift, terasa, podrum, interfon, telefon, renoviran, uknjižen. Jednoiposoban stan....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.500 € na 119.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 119.500 €, 50,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 127.500 €
01.05.2026 - 119.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 50m2, terasa, 2/3,EG, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Luksuzna novogradnja u Jajincima. - Lokacija: Na samom ulazu u Jajince (4 autobuske staniceod T.C Banjica) zgrada povučena 200m od glavne ulice Bulevar JNA. - Zona novih trospratnih zgrada i porodičnih kuća. - Teren:....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 125.000 € na 122.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 132.000 €
08.02.2026 - 129.000 €
20.03.2026 - 125.000 €
19.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Cerak - Stojana Matića 2.0, 50m2, 4/4, CG-GAS, telefon, interfon, podrum Odličan stan u stambenoj zgradi, na mirnoj lokaciji. Izuzetno je svetao i u dobrom stanju, adaptibilan u dvoiposoban. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi. Pogodan i kao investicija, kao i za život.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 179.900 € na 183.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 183.000 €, 52,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.06.2025 - 187.700 €
11.07.2025 - 185.000 €
24.10.2025 - 179.900 €
20.02.2026 - 183.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Lekino brdo - Rada Neimara 3. 0, 52m2 (terasa 2m2), PR/4, CG sa kalorimetrima, telefon, interfon U ponudi trosoban stan na odličnoj lokaciji, na Lekinom brdu, u blizini Šumica, na 10 minuta od Hrama Sv. Save i izlaska na auto-put za Novi Beograd. Nalazi se u zgradi novije....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 114409, PR/III, klima, telefon, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. Radjeno je etaziranje starog porodičnog objekta i kompletna rekonstrukcija i renovacija. Sada u zgradi ima tri sprata i 8 stanova.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114409, PR/III, klima, telefon, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp, stambena zgrada. Radjeno je etaziranje starog porodicnog objekta i kompletna rekonstrukcija i renovacija. Sada u zgradi ima tri sprata i 8 stanova.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.000 €, 51,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1320 Za sve informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0633255742. Na prodaju renoviran dvosoban stan od 51 m² u Mirijevu, u blizini ulice Matice srpske. Stan se nalazi u suterenu uredne stambene zgrade sa ukupno 12 spratova i liftom. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 192.000 €, 51,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 51m2, terasa, dva lifta, IV/V, telefon, interfon. Građevinska dozvola. U ponudi, dvosoban stan u novogradnji na Zvezdari. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici u blizini Gradske bolnice. Stan se nalazi na četvrtom spratu, istočno orijentisan. Grejanje je centralno sa kalorimetrima.....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 118.512 €, 48,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Jagodina - Đure Jakšića lokal, 48m2, prizemlje, TA, interfon, video nadzor Na 10m od Doma zdravlja Jagodina, u ponudi је lokal u TC „Most“. Sastoji se od velike prostorije i mokrog čvora. Lokal poseduje električno brojilo snage 11kw i svoj vodomer. Pogodan je za razne delatnosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 169.000 €, 48,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Karaburma, Danteova, 48m2 . 48m2, 2.0, 3/5, EG, klima, terasa, lođa, parking, podrum, interfon, telefon Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Prodaje se funkcionalan dvosoban stan....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 230000 eura pogodan 50 m2 interfon (56)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>