• GoHome Professional
do 230000 eura opremljen za studente do 2800 eura/ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 230000 eura opremljen za studente do 2800 eura/ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 230000 eura opremljen za studente do 2800 eura/m2

  • Za upit "do 230000 eura opremljen za studente do 2800 eura/m2" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 1.736 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 50.464 €, 26,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanovi u izgradnji na atraktivnoj lokaciji, smešteni u ravnom delu Vrnjačke Banje, u blizini kružnog toka. Ova lokacija pruža savršen spoj praktičnosti i udobnosti – u neposrednoj blizini se nalaze prodavnice, autobuska stanica, vrtić i fakultet, dok je šetalište udaljeno....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 87.000 €, 45,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je stan na odličnoj lokaciji na Bubnju, idealan kako za izdavanje studentima, tako i za porodičan život.Stan je nedavno renoviran, sa novim parketom u sobama i novim pločicama u predsoblju i kuhinji.Uz stan dolaze PVC prozori, roletne sa komarnicima i klima uređaj, pružajući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.900 €, 49,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je jednosoban stan površine 49 m², koji je izvorno bio dvoiposoban, na četvrtom spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji u naselju Grbavica, u blizini svih potrebnih sadržaja. Stan je kompletno opremljen i useljiv bez potrebe za....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 230000 eura opremljen za studente do 2800 eura/m2'
63.061 €
63.061 €
130.000 €
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 184.888 €, 70,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Milovana Marinkovića, u kraju poznatom kao Autokomanda, na Opštini Vozdovac, MAGNAT prodaje moderan 2.0 soban stan od 70 m2, u PSUT (radjen 2017 godine) u okviru vile (od ukupno 4 stana), sa sopstvenim ulazom, iz 1954.god.izgradnje. PROSTORIJE: ulazni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.264 €, 41,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Moderan i funkcionalan jednosoban stan na poslednjem, povučenom spratu zgrade. Idealan izbor za samce, studente, digitalne nomade ili kao investicija za rentiranje. Ističe se odličnim rasporedom i terasom od čak 6 m. Struktura stana (41.64m2): Ulazni hodnik 4.36 m Kupatilo 4.13 m....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 84.990 €, 34,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.menadzer.biz

Prodaja funkcionalnog jednosobnog stana u centralnom delu Rakovice u najtrazenijim zgradama-fasdna cigla. U neposrednoj blizini se nalaze svi moguci infrastrukturni objekti, neophodni za kvalitetan zivot. Skole, vrtići, veliki broj trgovinskih radnji, širokog spektra delatnosti, maxi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bistrica, 46.350 €, 22,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera površine 22 m², smeštena na petom spratu zgrade bez lifta u mirnom delu Novog Naselja. Stan je svetao i funkcionalan; u jednoj prostoriji spojeni su dnevni boravak i kuhinjski kutak, koji je opremljen keramikom i belom tehnikom. Zgrada je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 50.000 €, 28,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Otvoren za ponude, sa ili bez posrednika! Prodajem uknjižen stan (garsonjeru) u širem centru Novog Sada (socijalno), 28m2 (27,79), suteren, delimično opremljen - vidi slike, na bukvalno 1000 koraka od Miletićevog spomenika (gradsko jezgro). Pogodno za učenike, studente, kancelariju,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 164.300 € na 159.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 159.000 €, 53,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 164.300 €
22.03.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju- Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Bulevaru Oslobođenja, Novi Sad. Prodaje se prostran, svetao i kompletno opremljen dvosoban stan, idealan za one koji žele da žive u srcu grada na prestižnoj lokaciji. Stan se nalazi na Bulevaru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 216.000 €, 135,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 5. 0 stan, u neposrednoj blizini Vukovog spomenika i Tasmajdana. Stan se nalazi u predratnoj zgradi na petom spratu, u pitanju je veliki konforni duplex. Stan raspolaze sa komfornim dnevnim boravkom, tri spavace i jednom gostinskom sobom, dva kupatila, u jednom ima đakuzi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 70m² u blizini Skupštine u Starom Gradu. Ima dnevnu, spavacu sobu i malu sobu-gardarober. Stan se nalazi na drugom spratu petospratne zgrade sa alarmom. Stan je kompletno namešten i opremljen - internet, TV, klima uređaj, veš mašina, sudo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 43.300 €, 30,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban stan kompletno opremljen, odlično stanje, odmah useljiv, za porodice, studente, stan na dan(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052870 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 159.650 €, 52,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan dvoiposoban stan na Grbavici! U cenu su uključene kompletno opremljena kuhinja sa svim kuhinjskim aparatima i klima uređaj, a deo nameštaja može ostati u stanu po dogovoru. Stan ima funkcionalan raspored koji omogućava udoban svakodnevni život: kuhinja je šankom odvojena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 69.600 €, 80,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran trosoban stan od 80 m², na 5. spratu zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini 10. Beogradske gimnazije. Stan se nalazi u srcu Bloka 21 – jedne od najuređenijih i najtraženijih lokacija na Novom Beogradu. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i funkcionalan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 68.800 €, 86,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje kompletno opremljen stan od 86 m2 (uključujući 2 terase) + mogućnost iznajmljivanja garažnog mesta (uz stan il odvojeno). Stan se nalazi u prizemlju nove zgrade, u ograđenom kompleksu koji se još uvek radi (uskoro bazen, spa, park, kafić). 3 spavaće sobe 2 kupatila Dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komplet renoviran namešten trosoban stan opremljen novijim stvarima na na odličnoj lokaciji na Limanu III u blizini limanske ambulante,izdaje se za ne pušače,bez kućnih ljubimaca,pogodno za porodice i studente,useljivo odmah. Cena 750 evra,plus depozit. Vesna 0643281911....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 36.400 €, 56,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na Voždovcu, u ulici Vojvode Stepe – Preko puta bioskopa Površina: 56 m² Stan se sastoji od: Prostornog hodnika Odvojene kuhinje Dnevne sobe sa trpezarijom Dve udobne spavaće sobe Modernog kupatila Dve prostrane terase Stan je kompletno opremljen i u odličnom stanju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 45.500 €, 70,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Liman 4-trosoban 70m2, odmah useljiv, kompletno namešten za normalan porodičan život. Stan je tehnički opremljen, mogućnost povezivanja kablovske i interneta na ime zakupca. U blizini škole, hipermarketa autobuskih stanica ka studentsko gradu, centru na jednu stranu, odnosno medicinsko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan na najlepšem mestu u Učiteljskom naselju, u neposrednoj blizini Beo Shopping mall-a i Aviva, sve u stanu novo, kvalitetno i najvaźnije, izabrano s merom i ukusom, ukoliko zaista želite da se brzo uselite bez ikakvih dodatnih briga. Zgrada izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan – Južni Telep, Jerneja Kopitara ✨ 📍 Lokacija Ulica Jerneja Kopitara, Južni Telep, Novi Sad Mirno i atraktivno okruženje u blizini Dunava Iza zgrade dečije igralište 👶 Odlična povezanost – autobuska linija 12 🚍 📐 Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje stanova Beograd – dvosoban moderan stan na Vračaru, odlična lokacija, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, Hrama Svetog Save i više fakulteta (Građevinski, Pravni, ETF, Mašinski). Stan je kompletno opremljen, svetao i funkcionalan. Nalazi se u mirnom kraju, idealan je za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao renoviran jednoiposoban stan od 35m² u ulici Mitropolita Stratimirovića na Autokomandi. Stan se nalazi na prvom spratu trospratne zgrade. Stan je kompletno namešten i opremljen - TV, klima uređaj, veš mašina, kompletno opremljena kuhinja sa frižiderom, šporetom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan JIS stan na početku Ćirpanove ulice, blizu svih gradskih autobusa, pijace, i centra grada. Odličan kako za studente tako i za poslovne ljude. Miran stančić, dvorišno je orijentisan, lepo namešten i komplet opremljen. kontakt:065/3858-888 ili na:www.status-nekrtnine.com 21993....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 14.000 €, 28,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimao jednosoban stan u strogom centru grada, u Makedonskoj ulici u neposrednoj blizini Doma omladine. Stan je kompletno renoviran i moderno opremljen. Dvorišno je orijentisan tako da je izolovan od buke. Svetao sunčan. Stan je dobro koncipiran bez gubitka....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 23)

<< <1> >>