• GoHome Professional
do 230000 eura novogradnja barem 100 m2 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 230000 eura novogradnja barem 100 m2 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 230000 eura novogradnja barem 100 m2 4.sprat

  • Za upit "do 230000 eura novogradnja barem 100 m2 4.sprat" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 1.809 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LOZNICA, 156.000 €, 109,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.indomio.rs

U centru grada Loznica (Zapadna Srbija) se prodaje nov četvorosoban stan površine 109 m2. Stan se nalazi na četvrtom spratu moderne petospratne zgrade izgrađene 2024. godine. Ima lift. Stan se sastoji od velike dnevne sobe sa kuhinjom, tri izolovane spavaće sobe, hodnika, dva kupatila....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 205.000 €, 97,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzan komforan trosoban stan na povučenom četvrtom spratu zgrade površine 97m2. Novogradnja, velika terasa ukupne površine 18m2 + 20m2 koji ne ulaze u površinu stana. Lokacija je izdvojena od gužve i buke a nadomak gradskih dešavanja. Savršeno uklopljen arhitektonski koncept ostavlja....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 220.000 €, 97,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

4. juli - Ive Vojnovića - Luksuzan komforan trosoban stan na povučenom četvrtom spratu zgrade površine 97m2. Novogradnja, velika terasa ukupne površine 18m2 + 20m2 koji ne ulaze u površinu stana. Stambeni objekat nalazi se u ulici Ive Vojnovića u Zrenjaninu. Ova ulica je svojevremeno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 230000 eura novogradnja barem 100 m2 4.sprat'
227.000 €
227.000 €
47.000 €
  Stan, ZRENJANIN, 163.920 €, 109,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lesnina - Rade Končara - petosoban stan u novogradnji u izgradnji površine 109m2 sa dve terase na 4. spratu u zgradi sa liftom. Podno grejanje sa ugradjenjim kalorimetrima, trofazna struja, interfon. Cena nekretnine je 163.920 + PDV. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 135.000 €, 100,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja 4.0 stan 100m2 pored Aviv Parka , na 4 spratu od 6 , 2 lifta , cg , 2 terase , kupatilo , toalet , 3 spavaće sobe , dnevna soba , kuhinja i trpezarija , dvostrano orjentisan . Cena 1350 e + pdv . Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta . Opšte karakteristike: -Keramika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 227.000 €, 97,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1128 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 069 3322 626. U blizini Bulevara Kralja Aleksandra u novogradnji na četvrtom spratu prodajemo pravu nekretninu za porodični dom. Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji, na svega desetak minuta hoda od Lidl hipermarketa....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 225.500 €, 122,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN 3.5 STAN SA PROSTRANOM TERASOM – NOVOGRADNJA PANČEVO U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao stan površine 122 m², od čega je čak 35,38 m² terasa – idealna za uživanje, odmor i druženje. Stan se nalazi na 4. spratu od 4, što garantuje mir, privatnost i odličan pogled.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 250.600 €, 94,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 94 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na četvrtom spratu, dvostrano je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 116.000 €, 93,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

3.0 stan 93m2 pored Aviv Parka - novogradnja iz 2011. godine , na 4 spratu od 6 , lift , cg , 2 terase , 2 kupatila , 2 spavaće sobe , dnevna soba , kuhinja i trpezarija , dvostrano orjentisan - ima pogled na ceo grad . Za preporuku. Agencijska provizija 2%. Kontakt agent : Jelena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 187.250 €, 93,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVOGRADNJA U PETROVARADINUProdajemo u Petrovaradinu Lep Četvorosoban PENTHAUS 101 m2 na POGODNOJ LOKACIJIStan se nalazi u mirnom kraju mesta na Četvrtom spratu u Podkrovlju zgrade,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,italijanske pločice,Pvc stolarija,centralno grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 232.500 €, 93,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na 4.spratu od IV u kvalitetnoj novogradnji sa liftom. Karakteristike: Podno grejanje na toplotnu pumpu, Pvc stolarija, Blind vrata, Dve klime, kompozitni parket. Mogućnost kupovine garaznog mesta na klackalici 15.000 plus PDV. Stan je useljiv za dva meseca. Cena je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 247.230 €, 92,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA ČETVOROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Četvorosoban stan 92 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu, dvostrano je orijentisan ima odvojene tri spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 145.600 €, 91,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 3. 5 stan u novoj zgradi na Vracaru u blizini Kalenic pijace. Stan se nalazi na 4 spratu u zgradi sa liftom, Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, tri spavace sobe, 2 kupatila i 1 toaleta, dve terase od ukupno 12m2, jedna je okrenuta prema ulici a jedna prema dvoristu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 150.200 €, 91,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 91,03m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, četiri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 160.220 €, 91,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 182.000 € na 166.500 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 166.500 €, 90,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 182.000 €
12.04.2026 - 166.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 3.5 stan, 90m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 4.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Jedinstven stan, sa dodatnom terasom od 50m2. Krakteristike stambenog prostora:....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 121.600 € na 130.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.12.2022 - 121.500 €
29.01.2023 - 121.400 €
15.02.2023 - 120.000 €
26.03.2023 - 119.000 €
23.06.2023 - 117.000 €
04.08.2023 - 116.990 €
05.01.2024 - 116.100 €
11.02.2024 - 115.900 €
25.02.2024 - 115.700 €
05.06.2024 - 121.500 €
12.07.2024 - 121.600 €
20.01.2025 - 121.700 €
27.04.2025 - 121.800 €
01.06.2025 - 121.600 €
22.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 547, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, mogućnost proširenja. Čukarica, Žarkovo - Leposave Vujošević4. 0, 90m2 (terasa 17m2), 4/4, TA/GAS, telefonNeposredno ispod Ibarske magistrale i crkve u Žarkovu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 183.550 €, 90,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

NOVOGRADNJA U PETROVARADINUProdajemo u Petrovaradinu Lep Petosoban PentHaus 99 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJIStan se nalazi u mirnom kraju mesta na Četvrtom Spratu zgrade,Dvostrane orijentacije,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,italijanske pločice,Pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 121.600 €, 90,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 547, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, mogućnost proširenja. Čukarica, Žarkovo - Leposave Vujošević 4. 0, 90m2 (terasa 17m2), 4/4, TA/GAS, telefon Neposredno ispod Ibarske magistrale i crkve u Žarkovu,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 16)

<< <1> >>