• GoHome Professional
do 230000 eura do 70 m2 podrum - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 230000 eura do 70 m2 podrum - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 230000 eura do 70 m2 podrum

  • Za upit "do 230000 eura do 70 m2 podrum" pronađeno 4 318 nekretnina - prosečna cena 2.681 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lođa
    • 3.sprat
    • lift
    • opremljen
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KRAGUJEVAC, 145.000 €, 65,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja trosobnog stana u centru Kragujevca, na jednoj od najatraktivnijih gradskih lokacija, u blizini fakulteta, škola, obdanista i svih neophodnih sadržaja. Stan je smešten na prvom spratu, u zgradi sa svega dva sprata, što obezbeđuje dodatnu privatnost i mir. Ovaj prostran i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.600 €, 65,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvoiposoban stan od 65 m² u Novom Sadu, u naselju Sajmište, u mirnoj ulici Dr. Đorđa Joanovića 3, u neposrednoj blizini Novosadskog sajma i Nove Detelinare. Stan se nalazi na 8. spratu u zgradi sa liftom, u starijoj gradnji, i odlikuje ga izuzetno funkcionalan i logičan....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 127.500 €, 65,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109032, I/V, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum, moze zamena(), stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, PETROVAC, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u centru Petrovca na Mlavi. Poseduje dvorište sa garažnim mestom, podrum, dve terase, jedna je sa pogledom ka centru grada, druga ka dvorištu, 1/1 legalizovan, grejanje klima, kuhinja, dnevna soba, spavaća soba, hodnik. ag provizij 2% .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvorišni stan od 65 m2 u istorijske zgrade u centru grada. Stan se sastoji od zastakljene verande od 10 m2, hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, velike spavaće sobe, kupatila sa tušem i gosteinske sobe sa sopstvenim kupatilom. Stan se prodaje....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 67.000 €, 65,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 15692 Prodaje se kuća u samom centru Čortanovaca Plac 3700m2/37ar Stambeni deo do ulice 65m2 4 pomoćne prostorije u nizu podrum 40m2 Pomoćne prostorije od čvrstog materijala Veliki voćnjak u punom rodu ( šljive, kajsije, višnje, kruške, dunje ) potok na kraju placa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 237.000 €, 65,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju veliki dvosoban stan od 65m² na odličnoj lokacijiu u ulici Maksima Gorkog, u neposrednoj blizini čuvene Kalenić pijace. Stan se nalazi na drugom spratu uredne zgrade bez lifta, dvostrano je orijentisan i odlukuje se svetlim i prostranim prostorijama. Raspored obuhvata:....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 144.200 €, 65,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan odličnog rasporeda, uknjižen i bez većih ulaganja. Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 194.200 €, 65,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji različitih struktura i spratnosti. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini centra grada i Keja. Useljivo - jun 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Povrat istog za kupce prve nekretnine. Mogućnost kupovine ostave, parking i garažnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 65,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam predivan trosoban stana na Bulevaru u Novom Sadu. Nalazi se na najboljoj lokaciji u gradu. U mirnoj ulici i okružen zelenilom, a nadomak centra grada. Stan ima idealnan raspored prostorija. Sa ukupnom površinom od 65m2, ovaj stan je perfektno isprojektovan. Stantan....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 127.500 €, 65,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 109032, I/V, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum, može zamena(), stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.770 €, 65,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodičan stan na atraktivnoj lokaciji – bez dodatnih ulaganja! Na prodaju svetao i funkcionalan porodičan stan na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Futoške pijace i ulice Braće Ribnikar. Stan se nalazi na prvom spratu uredne stambene zgrade, dvostrano je orijentisan i odlikuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 162.500 €, 65,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIŽEN.LIFT.TERASA. DRUGI SPRAT. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 144.200 €, 65,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan odličnog rasporeda, uknjižen i bez većih ulaganja. šifra 448161, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 205.390 €, 65,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepših objekata i simbola grada. Ovaj nesvakidašnji stambeni kompleks biće vidljiv iz svakog dela grada, a njegovi stanari će, zahvaljujući položaju kompleksa, imati veličanstven panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 162.000 €, 65,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114850, III/V, klima, terasa, uknjižen, podrum. Stan je delimično renoviran , bez potrebe za dodatnim trenutnim ulaganjem , parket odličan , kupatilo odlično , nova klima , sigurnosna trezor vrata. Zgrada nema lift. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 169.500 €, 65,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. - Dugogodišnji vlasnici. - 65 m2. - Svetao i sunčan. - Dobro pozicioniran. - Dvostrano orijentisan (zapad i jug). - Izuzetan pogled. - Zaštićen od buke. - Veliki dnevni boravak od 17 m2.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 132.870 €, 65,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Savršen četvorosoban dupleks smješten je na izuzetno privlačnoj lokaciji Nove Detelinare. U prizemlju stana nalazi se prostrani dnevni boravak s kuhinjom i trpezarijskim prostorom, glavna spavaća soba, kupatilo te terasa koja uključuje i dodatnu ostavu. Na gornjem katu su dvije dodatne....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kuću od 65m2 na prelepom placu od 3.700m2 u Čortanovcima. Pored kuće na placu postoje i 4 pomoćna objekta kao i podrum od 40m2. Donji deo placa je ravan, sa puno voća (šljive, kajsije, višnje, kruške, dunje). Kuća poseduje svu potrebnu infrastrukturu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 92.700 €, 65,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo renoviran dvoiposoban stan. U prelepom delu Petrovaradina. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Srećna kupovina! 064/215-02-36** Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, Pejton, 85.100 €, 65,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109835, I/I, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, podrum, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Prodaje se stan u naselju Pejton u Kruševcu. U cenu stana ulazi i garaže koja se nalazi ispod stana i koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 110.640 €, 65,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux izgradnja u Futogu, od proverenog i renomiranog investitora. Svaki stan poseduje svoj kotao za grejanje/gas, spoljna stolarija će biti izvedena kao šestokomorna PVC stolarija. Svaki stan poseduje velike portale,koji vam daju dodatnu svetlost i uživanje u vašoj budućoj nekretnini.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 99.550 €, 65,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106056, III/III, lift, telefon, terasa, u izgradnji, parking, dvorište/bašta, ostava, pogodan za pp. Prodaju se stanovi u izgradnji u Panteleju. Ono što ovu zgradu čini drugačijom od ostalih jeste specifičnost njene fasade, pokrivena parking mesta, ostava uz svaki stan....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 80.000 €, 65,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu u Vrdniku.Nalazi se na 10 minuta peske od centra i hotela Termal.Kuca ima 65 m2 , plac je 5 ari.Pored kuce je pomocni objekat 20 m2, sve uknjizeno.Kuca ima ugradjeno gas i grejanje,vodu, struju.Ima veliku prostranu terasu na gornjem spratu, ima podrum.Iza kuce je dvoriste....

 
 
 
  Kuća, Novi Ledinci, 82.000 €, 65,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se plac u Novim Ledincima sa kućom za rušenje. Front placa 16 metara. Podrum ispod kuće . Asfaltirana mirna ulica. Za više informacija pozovite agenta prodaje. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 134.000 €, 65,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119574, III/XIV, klima, lift, francuski balkon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava. Odličan dvosoban stan 65m2 na Novom Naselju! Fantastična lokacija na minut od vrtića i škole! Na mirnoj lokaciji, ulica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 198.050 €, 65,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 199.240 €, 65,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam vestitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 195.000 €, 65,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122774, I/II, terasa, uknjižen, garaza, dvorište/bašta, ostava. *** Odlično pozicioniran, svetao, trostrano orijentisan stan.*** Sastoji se od ulaznog hodnika, veoma prostrane kuhinje sa trpezarijom, komfornog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, terase i kupatila. Lokacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 153.000 €, 65,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan trosoban stan, površine 66 m², u mirnom delu Karaburme, idealan za porodično stanovanje. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade bez lifta, ušuškan u zelenilu i u neposrednoj blizini parka, što pruža osećaj privatnosti i mira, a opet ste na par minuta od svih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115997, VIII/, lift, terasa, uknjižen, stara gradnja, parking, ostava. Prodaje se 2.5 soban stan na 8. spratu (nije poslednji), u zgradi sa liftom. Zatvorena terasa + mogucnost nadogradnje francuskog balkona (zgrada ima dozvolu), ostava + ostava u ispred ulaznih vrata.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 174.070 €, 65,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je stan na odličnoj lokaciji,retko na tržištu,na Limanu 3,u Šeksirovoj ulici. Odličan kako za život tako i za izdavanje. Stan se sastoji od hodnika iz kojeg se ulazi u dnevnu sobu, kuhinja sa odvojenom trpezarijom, kupatilom kao i još jednom prostranom odvojenom....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 67.000 €, 65,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u centru Vrdnika površina stana 65m2 grejanje na struju i čvrsto gorivo 2 sobe zgrada starije gradnje agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) vlasništvo 1/1 privatna svojina ###bez tereta### šifra agencije: 1338 šifra nekretnine: 12957 Stan se nalazi u zgradi na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 200.850 €, 65,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastičan porodičan stan na Grbavici! U blizini osnovne i srednje škole, vrtića, prodavnica, mega marketa, autobuskih stajališta i svega potrebnog za svakodnevni život. Prodaje se komplet namešten i sa parking mestom u dvorištu zgrade. Za više informacija pozovite! Terasa,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 86.000 €, 65,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lep,konforan stan P=65m2+terasa 17.5m2 na prvom spratu manje stambene jedinice. Stan se nalazi u mirnom delu grada, naselje Čalije,Sastoji se od: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, veliki hodnik,2 spavaće sobe,kupatilo i terasa. PVC stolarija,podovi-parket,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 250.000 €, 65,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

STAN JE NA JEDNOJ OD NAJTRAŽENIJIH LOKACIJA U GRADU.PRVI VLASNIK 1/1,UKNJIŽEN. NA SKICI JE RASPORED. MÒŽE KOMPLETNO NAMEŠTEN NOVIM NAMESTAJEM I TEHNIKOM. NAKNADNO JE DODATNO OPREMLJEN. SVE INFORMACIJE NA TEL. 064 12 07 467. SAŠA. Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 205.000 €, 65,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi je trosoban stan na odličnoj lokaciji na Bežanijskoj kosi nedaleko od pijace, u blizini škole, vrtića, kao i Maxi-ja sa dosta parking prostora oko zgrade, gde je ulaz u zgradu sa strane ulice, ali i iz dvorišta pretvorenog u prelep park. Stan je dvostrano orijentisan - južno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 159.900 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izvorno dvosoban stan odlične strukture u zgradi iz 80-ih, sa pogledom na zelenilo. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i lođa od 6kvm. Stan ima pripadajući podrum i mesto za odlaganje bicikla u prizemlju zgrade. U stanu renovirano kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 118.600 €, 65,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan 65,40 m2, na atraktivnoj lokaciji, kod Delta Planeta. Stan je trosoban, adaptiran u četvorosoban, čime je povećana korisna površina stana. Sastoji se od prostrane i osvetljene dnevne sobe sa trpezarijom, odvojenom, renoviranom kuhinjom koja izlazi na lođu, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 199.150 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban, porodični stan,65m2 Ovo je jedan izuzetno funkcionalan, lepo osvetljen ,dvostrano orijentisan stan, na perfektnoj lokaciji, u samom srcu Voždovca, u jednoj od najtraženijih ulica. Sastoji se iz ulaznog hodnika, tri sobe, komletnorenoviranog kupatila, trpezarije , odvojene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 165.000 €, 65,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 65m2(terasa 6m2), CG, lift, PR/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 65m2. Stan u prizemlju , koji je izdignut 3m do prozora i terase. Sastoji se od hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka, kupatila, trpezarije, kuhinje i terase. Blizina javnog gradskog prevoza. Kontakt 063/155-9448....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 544)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>