• GoHome Professional
do 230000 eura 1.sprat luksuzan - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 230000 eura 1.sprat luksuzan - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 230000 eura 1.sprat luksuzan

  • Za upit "do 230000 eura 1.sprat luksuzan" pronađeno 179 nekretnina - prosečna cena 2.210 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 148.700 €, 68,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće i parka, Tvrđave Konkretan stan na 1. spratu povrsine 67,59m2, po strukturi stan je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom i trpezarijom dve prostrane....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 148.000 €, 102,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan nove zgrade (useljena 2021) površine 102m2 na prvom spratu. Sastoji se od hodnika koji vodi u manji toalet, dnevnog boravka sa trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu, odvojene kuhinje sa ostavom. Spavaći deo je odvojen i čine ga dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 147.290 €, 78,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, luksuzno opremljen savršen porodičan stan od 78m2 ! Nalazi se na prvom spratu zgrade u ulazu sa samo 4 stambene jedinice što pruža veći komfor. Nekretnina odličnog raspored sa velikim dnevnim boravkom i tri lepe svetle spavaće sobe. Prodaje se kompletno namešten opremljen novim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 147.202 €, 67,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, trosoban stan 66.91m2 u izgradnji, na 1.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, toaleta, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 147.202 €, 66,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, Kopaonik, 150.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2024.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju vila na Kopaoniku, 84m2, prizemlje i sprat. Sastoji se od prostranog hodnika, dve prostorije u prizemlju i kupatilo sa kadom, dve spavace sobe na spratu i jos jedno kupatilo. Prodaje se prazna i bez ugradjene kuhinje. Nalazi se u glavnoj ulici, pored Apartmana Mujen Lux.Kontakt:....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 145.000 €, 44,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen stan u naselju “Vidik” u ul.Stefana Prvovenčanog na 6 km od centra Kopaonika. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i etažnim grejanjem na struju, u kupatilu je podno gejanje. Uknjižena površina stana je 44 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 144.200 €, 45,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007523. U ponudi imamo moderan i luksuzno opremljen stan površine 45 m², smešten na 1. spratu (u prirodi drugi nivo zbog mezanina) prestižne zgrade vrhunskog kvaliteta, koju je gradio renomirani investitor. Stan se nalazi na izuzetnoj mikrolokaciji, u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 143.300 €, 70,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s485 Prodaje se luksuzan dupleks od 160 m², smešten na trećem spratu nove zgrade u prelepom porodičnom naselju Tozino Voće, Mladenovac. Ovaj prostrani i moderni stan pruža sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi u mirnom porodičnom naselju, idealnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep dvoiposoban stan na prvom spratu stambene zgrade, novije gradnje LUX kvaliteta.Odličan porodičan stan, svetao, funkcionalan i potpuno opremljen modernim nameštajem i belom tehnikom koja se prodaje zajedno sa stanom. Centralni deo stana je otvoreni koncept; kuhinja, trpezarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 136.900 €, 37,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1051033, CENTAR, SALONAC - JEDNOSOBAN STAN, 37m2 Ipak . samo kod nas, fantastičan SALONAC-LUX , jednosoban stan 37 m2 u uskoj pešačkoj zoni u strogom centru. Stambena zgrada pod zaštitom države, kao kulturno dobro grada. Stan je potpuno renoviran, visoki plafoni (4m), centralno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 136.800 €, 76,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, na Panteleju – Somborski bulevar. Na prvom spratu, površine 76m2. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje.U neposrednoj blizini nalazi se autobusko stajalište, Maxi supermarket, Lilly, kafići, dečiji park, šetalište… U lux stambenoj zgradi....

 
 
 
  Stan, BUBANJ, 133.000 €, 74,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nov dvosoban lux stan površine 74m² u Matis New Point kompleksu kod Palate pravde, naselje Bubanj, Kragujevac. Nalazi se na prvom spratu, od ukupno šest spratova. Ukupna površina stana je 74m² od čega je 40m² stambeni prostor, a 34m² je terasa.Grejanje u stanu je etažno....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 133.000 €, 74,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju nov dvosoban lux stan površine 74m u Matis New Point kompleksu kod Palate pravde, naselje Bubanj, Kragujevac. Nalazi se na prvom spratu, od ukupno šest spratova. Ukupna površina stana je 74m od čega je 40m stambeni prostor, a 34m je terasa.Grejanje u stanu je etažno na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.200 €, 51,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ekskluzivne stanove u moderno dizajniranoj urbanoj vili, smestenoj u srcu jedne od najpozeljnijih delova Novog Sada - Telep. Ova vila kombinuje savremenu arhitekturu, visokokvalitetnu gradnju i funkcionalne rasporede, pruzajuci udoban i sofisticiran zivotni prostor.....

 
 
 
  Stan, BANJA, 130.000 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

VIŠNJICA - LUX NOVOGRADNJA - STAN KOJI SE PRILAGOĐAVA VAŠEM ŽIVOTU U srcu mirne i uređene a na početku Višnjičke banje, na korak od PerSu marketa i pumpe, nalazi se stan koji nudi više od kvadrata — nudi stil, komfor i dugoročnu vrednost. * 59 m² savršeno iskorišćenog prostora * 1.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 130.000 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, RUMA, 130.000 €, 82,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u samom centru Rume ,komplet namešten.Zgrada poseduje lift,stan se nalazi na prvom spratu.Centralno grejanje.Stan poseduje dve spavaće sobe ,dva kupatila,veliku kuhinju,trpezarija i dnevni boravak,dva hodnika,terasa. Lux stan Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 129.954 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Extra lux stanovi u izgradnji u Brace Jerkovic, iznad kafica Rich , u blizini skole ,obdanista, marketa, prevoza , parka , trznog centra. Visok nivo gradnje : Stolarija PVC ili aluminijum u antracit sivoj boji sa roletnama , tarket prve klase siroki , ulazna sigurnosna vrata block....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 246.888 €, 53,00 m2 cca 4660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja bez provizije – dinamičan plan otplate do završetka gradnje 🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner Belgrade Waterfront-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SLOBODNI STANOVI:sa jednom, dve i tri spavaće sobe. 💰 CENA I USLOVI -NA PRVOM....

 
 
 
  Stan, VRŠAC, Centar, 132.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Cetvorosoban NOV LUX stan, od [telefon] m [telefon] u strogom centru Vršca, sa pogledom na Ruski park. Kvalitetna gradnja, visoki plafoni, hrastov parket prve klase, keramika, alarm, interfon, prozori sa roletnama, plin itd. Prvi sprat. Svetao, dvostrano orjentisan, sa dva ulaza i....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 126.882 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ID 475 BEZ agencijske provizije – direktna kupovina od investitora Dostupan i na 1. spratu. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Rok završetka izgradnje Maj 2025. Ovaj ekskluzivni projekat Airport....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 123.700 €, 56,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Stan se nalazi u Urbanoj Vili 3-ulaz A, sa lepim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 42,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan dvosoban stan na prodaju – Adice, Novi Sad (blizina Kamenjara 1) Na prodaju moderan i kompletno opremljen dvosoban stan površine 42 m², smešten na 1. spratu kvalitetne zgrade na mirnoj lokaciji u naselju Adice. Uz stan su obezbeđena i slobodna parking mesta u dvorištu za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 123.600 €, 36,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljena, prostrana garsonjera, 36m2, na 1.spratu u zgradi sa liftom, na najtraženijoj lokaciji,, u blizini pešacke zone, na Podbari. Nameštaj je kvalitetan i radjen po meri, kuhinja je opremljena kvalitetnim uredjajima kao i oprema, sanitarije i keramika u kupatilu. Ugradjen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 122.400 €, 42,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja dvosobnog lux stana površine 42m2 u Novom Sadu, naselje Adice, u blizini Kamenjara 1. Ova nekretnina predstavlja retku priliku na tržištu i idealna je kako za život tako i kao investicija u okviru prodaje stanova Novi Sad. Stan se nalazi na prvom spratu novije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 248.000 €, 124,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 88357, I/, terasa, uknjizen, nov luks. Prodaje se fenomenalan troiposoban stan u Sremskoj Kamenici. Stan je na dva nivoa 124m2 + 24m2 gratis terasa + gratis garazno mesto. Stan je lux opremljen, podno grejanje-toplotna pumpa u svakom stanu, elektricni podizaci roletna,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 120.000 €, 38,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Vlasnik prodaje jednosoban stan od 38 kvadrata na prvom spratu, u zgradi od 4 sprata bez lifta. Zgrada ima najbolju lokaciju u naselju Brace Jerkovic, a stan je najbolje pozicioniran i orijentisan u ovoj zgradi. Pogledaj fotografije pogleda sa prozora koje su u prilogu. U radijusu....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 120.000 €, 94,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Stan u centru Subotice, luksuzan, renoviran, pvc stolarija, 1. sprat, 70m od gradske kuće.Sve nekretnine zaprimljene od strane naše agencije se nalaze na www.sunekretninebonus.rs Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 119.768 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 54.44m2 u izgradnji, na 1.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 118.800 €, 80,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2022.,

www.indomio.rs

Stanovi su oglašeni prema kvadraturi, osnovi stana, 3D prikazu, orijentaciji, kao i tabeli površine stana. Stan broj 3 na prvom spratu- 1.350€ + PDV. U cenu je uključen PDV. Luksuzni stanovi u novogradnji (2022. godina) u mirnom delu Pančeva, u ulici Branka Radičevića 32, na svega....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 117.785 €, 55,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u izgradnji u LUX gradnji na 1. spratu, gas podno grejanje, mogućnost kupovine garažnog ili parking mesta, cena je 2150 e/m2 + PDV. Rok završetka je 01.09.2026. godine... .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 115.360 €, 80,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični stan u Futogu- mir, sigurnost, cena odlična! +++ Agencijska oznaka stana 1100633, Futog. Četvorosoban stan u novoj zgradi Lux kvaliteta , prvi sprat, idealnog rasporeda.Zatvoreno dvorište, video nadzor, kvalitetna gradnja. Blizu škole, vrtića i autobusa. Samo 10 min od NS.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 111.496 €, 51,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 50.68m2 u izgradnji, na 1.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 111.496 €, 50,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan u naselju 4. juli na prvom spratu grejne površine 65 m2 plus terasa. Sastoji se od hodnika, komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Stan kompletno renoviran i luksuzno opremljen nameštajem i uređajima. Po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 250.000 €, 49,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100585 CENA 250.000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen dvoiposoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA PALATA". Stan je odmah useljiv u zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Veliki stakleni portali pridonose fantastičnoj osvetljenosti, Dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 250.000 €, 100,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Retkost u ponudi – komforan dupleks sa velikim dvorištem na Karaburmi! Ušuškana u mirnoj ulici Karaburme, bez saobraćajne gužve, a opet u neposrednoj blizini škole i svih važnih sadržaja, nalazi se novogradnja vrhunskog kvaliteta sa samo 4 stana. Ovaj jedinstveni dupleks od 100m2....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 250.000 €, 140,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljena kuća, useljiva, smeštena u prirodi, idealna za miran i udoban život u predivnom okruženju, sa vrhunskim detaljima i komforom. Od centra Zlatibora, jezera i sportskih terena udaljena nekoliko minuta automobilom, kompletno i dizajnerski opremljena novim nameštajem....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Centar, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u centru kompletno renovirana. Vlasnik 1/1. Prvi sprat 30 kvadrata dnevna soba, kuhinja trpezarija kupatilo. Gornji sprat spavaća soba i ostava 30 kvadrata. Luksuzno opremljen. Parking mesto u dvorištu. U dvorištu još jedna ostava i podrumski prostor. Strogi centar. Pešačka zona....

 
 
 
  Apartman, PALIĆ, 108.792 €, 45,33 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Palić, na atraktivnoj lokaciji u blizini jezera prodaje se luksuzni apartman u izgradnji sa pogledom na jezero, površine 45.33m² na prvom spratu. Apartman se sastoji od hodnika, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i balkona. Apartman se gradi od....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 179)

<< <1 2 3 4 5> >>