• GoHome Professional
do 230000 eura što manji barem 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 230000 eura što manji barem 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 230000 eura što manji barem 70 m2

  • Za upit "do 230000 eura što manji barem 70 m2" pronađeno 57 501 nekretnina - prosečna cena 1.365 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 773 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • prizemlje
    • 2.sprat
    • novogradnja
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 39.900 €, 84,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE KONFORAN TROSOBAN STAN U NASELJU DUBOČICA, SA CENTRALNIM GREJANJEM, LIFTOM. STRUKTURA STANA: PREDSOBLJE, VELIKI DNEVNI BORAVA, KUHINJA, LOĐA, DVE SPAVAĆE SOBE, KUPATILO, TOALET. ZGRADA SA UPOTREBNOM DOZVOLOM. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 184.500 €, 63,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se komforan i potpuno namešten dvoiposoban stan površine 63 m² na Novoj Detelinari u Novom Sadu. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade od ukupno 5 spratova, u objektu sa liftom, i predstavlja odličan izbor za porodično stanovanje. Stan ima funkcionalan i dobro organizovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 88.600 €, 63,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Grbavica, Fantastičan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Uknjižen (1/1), prazan, useljiv, bez ulaganja i idealnog rasporeda. U blizini pijace, škole, fakluteta, Spens-a, Promenade, itd. Uz stan ide i parking mesto . Sadrži kupatilo i odvojen WC sa prostorom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 230000 eura što manji barem 70 m2'
80.000 €
117.000 €
220.500 €
  Kuća, BOLJEVAC, 31.000 €, 63,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U selu Lukovo prodaje se kuca 62m2, ekonomski objekat koji je namenjen cuvanju zivotinja na placu od oko 8ari.Kuca je tvrdog materijala,sa ugradjenom pvc stolarijom.Sastoji se od cetiri prostorija u prizmelju,kupatilo,hodnik,i cetiri prostorija na spratu.Na podu je uglavnom samo beton,u....

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.teofilnekretnine.com

U ponudi je kuća sa lepim dvorištem, prelepim pogledom, u mirnom delu Starih Banovaca. Delimično renovirana, po strukturi dvosoban stan sa zatvorenim antreom. Moguća je dogradnja ukoliko to želi budući vlasnik. Stari Banovci, dvadesetak kilometara od Beograda na obali Dunava, spojeni....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 105.000 €, 63,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.menadzer.biz

Prodaja jako funkcionalnog dvosobnmog stana, lako adaptibilnog u dvoiposoban, na visokom prizemlju prilicno izdignutom, Na ulazu u Sremčicu iz pravca Zeleznika unaselju planski gradenjom osamdestih godina, fasadna cigla. Naselje Gorica ima kompletnu infrastrukturu.Puno mesta za parkiranje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 220.000 €, 63,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u bloku 70 ,u blizini svih neophodnih sadržaja za kvalitetan život, kao i gradskog prevoza ka svim delovima grada, u prilici smo da vam ponudimo : Uknjižen dvosoban stan 59m2 plus 4m2 terasa, u izvornom stanju, odmah useljiv. Prostorno odličan, funkcionalan, adaptibilan....

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 18.000 €, 63,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Tordi. Nalazi se u centru sela. Kuća je pretvorena u poslovni prostor - prodavnica, kuhinja, dva sanitarna čvora i magacin. Građena od čvrstog materijala... Grejanje TA Stolarija drvena.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 248.000 €, 63,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.adventisrealestate.com

Palilula, Stanoja Glavasa 63m2, stan za zivot ili kancelarijski prostor .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 100.000 €, 63,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Odličan stan na Petlovom brdu u zgradi novijeg datuma. Sastoji se od 2 spavaće sobe, kupatila, dnevno trpezarijsko kuhinjskog dela i terase sa lepim pogledom. Stan je svetao i prostran. Grejanje je na gas tako da su računi veoma niski. Ulaz je lepo održavan, a autobuska stanica je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 210.000 €, 63,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao dvoiposoban stan 2.5 u novoj zgradi na Dušanovcu, idealan za porodičan život, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan se nalazi u mirnoj ulici, izdvojenoj od gradske buke, a opet odlično povezanoj sa svim važnim sadržajima. Stan....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 220.000 € na 210.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 210.000 €, 63,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 215.000 €
19.04.2026 - 220.000 €
22.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u okviru Rudo zgrada, opština Zvezdara. Stan je vrlo prostran i površine 63m2. Nalazi se na 10. spratu stambene zgrade od 27. spratova. Odlično pozicioniran, te se sa terase pruža prelep otvoreni pogled ka ostatku grada. Zgrade su kvalitetne gradnje....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 139.400 €, 63,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Trosoban stan 63 m2 u Izgradnji na TOP-TOP Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 187.110 €, 63,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054637, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 63m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 95.000 €, 63,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1048721…PETROVARADIN, DVOSOBAN, 63M2. Na prodaju NOV HITNA PRODAJA Oglašavamo prodaju dvosoban stana u Petrovaradinu, u poznatom, mirnom i lepom kraju punom zelenila. Stan se nalazi na petom spratu, u zgradi sa novim liftom koji ide do četvrtog sprata. Iz ove ulice ste autobuskim....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Železnik, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetnu investicionu priliku – moderan, višenamenski lokal površine 63m², smešten u prizemlju kvalitetne zgrade novije gradnje u jednoj od najperspektivnijih zona Železnika. Ono što ovaj prostor izdvaja jeste veliki izlog ka ulici koji garantuje maksimalnu vidljivost....

 
 
 
  Kuća, SIĆEVO, 20.000 €, 63,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa vikendica u Sićevu. Nalazi se u naseljenom delu, okružena prirodom. Idealna nekretnina za ljubitelje prirode i života van buke. Vikendica je uknjižene kvadrature 63m2, vrlo kvalitetne gradnje sa fasadnom ciglom. Unutrašnost vikendice je potrebno adaptirati. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 195.000 €, 63,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.feniks.rs

U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan stan, smesten u neposrednoj blizini Mirijevskog bulevara, idealna lokacija za sve koji zele da zive udobno, prakticno i na dobro povezanom mestu u gradu. Radeta Markovića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 77.710 €, 63,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, sa povratom PDV-a za kupce prve nekretnine. U novoj zgradi, sa manjim brojem stanova, na lokaciji koja pruža maksimalnu udobnost i praktičnost života, pažljivo odabranoj da zadovolji potrebe svakog kupca. Visok kvalitet gradnje i opreme, najfinija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 138.800 €, 63,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vojvode Mišića, Medijana, 138800€, 63m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Vojvode Mišića, Medijana Vojvode Mišića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 69.000 €, 63,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE DVOIPOSOBAN STAN POVRŠINE 63M2 NA STAROJ DETELINARI. SASTOJI SE OD DNEVNOG BORAVKA, DVE SPAVAĆE SOBE, ODVOJENE KUHINJE, KUPATILA, OSTAVE I TERASE. U SVE PROSTORIJE SE ULAZI IZ PREDSOBLJA. STAN JE DVOSTRANO ORJENTISAN A ULICA NA KOJU GLEDA JE VEOMA TIHA SA PUNO ZELENILA.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 187.000 €, 63,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 5, 63m2(terasa 8m2), 2/4, CG, interfon, internet, ktv, podrum Vitanovačka ulica se proteže centralnim delom opštine Voždovac i spaja ulice Vojvode Stepe i Zaplanjsku. Miran kraj grada prepoznatljiv po nižim stambenim zgradama i porodičnim kućama pri čemu je infrastrukturno kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 165.500 €, 63,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, komoforan dvosoban stan na Novom naselju, u blizini Doma zdravlja. Kuhinja je odvojena, dnevni boravak sa trpezarijom prostran. Iz hodnika se ide u lepu spavacu sobu. Prvi sprat, dve terase, IDS 62842 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 182.900 €, 63,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se dvosoban stan na Novom Naselju,lako se moze prepraviti u dvoiposoban stan.Stan se nalazi u kvalitenoj gradnji zgrade.Stan je dvostarno orjenitsan,ima dve terase,namesten se prodaje,parkinga uvek ima sto je jako bitno,posto je u gradu postao problem oko parking mesta i sami....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 140.000 €, 63,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo lep dvosoban stan površine 63m2 sa pripadajućom terasom od 20m2 u blizini okretnice linije 26, u naselju Braće Jerković, na Voždovcu. .

 
 
 
  Stan, ZAKLOPAČA, 94.392 €, 63,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u novogradnji u Boleču, na odličnoj lokaciji idealnoj za miran porodični život, uz dobru povezanost sa gradom. Stan se nalazi u modernoj zgradi novije gradnje, izgrađenoj od kvalitetnih materijala, sa akcentom na dugotrajnost, komfor i funkcionalnost. Pametno organizovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 160.000 €, 63,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Šumice - Kruševačka 2. 0, 63m2 (terasa 6m2), 4/4, CG, lift, klima, video nadzor, video interfon U jednoj od najpoželjnijih rezidencijalnih zona u blizini parka Šumice, u tihoj i urednoj Kruševačkoj ulici, nalazi se stan koji predstavlja retku kombinaciju savremene arhitekture....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 169.999 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Na prodaju lepo sređen i funkcionalan porodičan stan. Kamenogorska, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Olimp, Kamenogorska.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 57.000 €, 63,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća naselje Duvanika. Građena od čvrstog materijala (sendvič zid). Sastoji se od dnevnog boravka, dve sobe, kuhinje, ostave i kupatila. Na podovima parket, keramika Grejanje na gas plinske peći. U dvorištu postoje pomoćne prostorije koje se mogu adaptirati u jednosoban....

 
 
 
  Stan, ARANĐELOVAC, 95.000 €, 63,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Zgrada novije gradnje, deo Aranđelovca poznat kao „Otvoreno polje“, na 1 min. od parka Bukovička banja i na 3 min. od centra grada! Cvijićeva.

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 151.800 €, 63,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Kvalitetna novogradnja u Zemunu - Batajnica Prikazana cena u oglasu je sa PDV-om! Lokacija objekta: Batajnica, Bosanske Krajine 69 Rok završetka: septembar 2026! O projektu: objekat Po+P r + 1 + Ps, ukupno 6 stanova Strukture: Stanovi 43 m² do 63 m² ️ Cene: Stanovi : 2.400 EUR/m²....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja u višespratnici koja se veoma dobro održava. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.180 €, 63,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju moderanog stambeno-poslovnogi kompleksa, prvoklasnog kvaliteta. Stambeni kompleks u Novom Sadu koji se sastoji od 3 lamele uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jedno parking ili garažno mesto. Stanovi dostupni na I, II i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 205.000 €, 63,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine Vam nude dvosoban, svetao i izuzetno funkcionalan stan, korisne površine 63m², na četvrtom od šest spratova uredne i dobro održavane zgrade sa liftom, u Ustaničkoj ulici na Konjarniku. Stan je uknjižen na ime vlasnika 1/1, tako da su osim keš kupaca dobrodošli....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 190.550 € na 186.500 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 186.500 €, 63,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 190.550 €
18.03.2026 - 186.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Savršeno opremljen trosoban stan na Novoj Detelinari. Nalazi se na odličnoj lokaciji, gde su u blizini svi sadržaji za život. Stan je veoma komforan, prostran i svetao. Prilagođen je porodičnom životu i odmah useljiv. Zgrada je novija i izuzetno kvalitetno građena sa grejanjem na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 210.000 €, 63,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Maksima Gorkog, Novi Sad, 210000€, 63m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Maksima Gorkog, Novi Sad Maksima Gorkog.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 214.849 €, 63,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

U manjem stambenom objektu u izgradnji na Paliluli, u zoni Bogoslovije i Omladinskog stadiona, u ponudi je dvoiposoban stan funkcionalnog rasporeda, pogodan za porodično stanovanje, ali i kao kvalitetna investicija. .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 90.000 €, 63,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2025.,

www.gsigma.rs

Dve kuće na jednom placu, ulična i dvorišna koje su pretvorene u poslovni prostor. Naselje Bagljaš. Oba prostora se trenutno izdaju. Na parceli postoji velika montažna hala. Novom vlasniku može koristiti kao poslovni prostor. Mogućnost poslovnog prostora da se pretvori i u kuću za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 88.200 €, 63,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se kompletno renoviran, luksuzno opremljen stan, funkcionalan, dve spavaće sobe, sam centar grada. Internet Kablovska Lift Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 178.500 €, 63,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.feniks.rs

Trosoban stan po strukturi na najboljoj lokaciji kod Instituta za majku i dete, zgada ima lift koji ide do petog sprata. Stan pruža izuzetene mogućnosti. Podna kvadratura je 63m2, a knjižena 51m2, redukovana kvadratura nastala zbog kosina u delu stana. General Ždanova.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 237.656 €, 63,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je stan u savremenom stambenom objektu, smeštenom u samom centru grada, na jednoj od najtraženijih lokacija za život i investiranje. Ova izuzetna lokacija pruža neposrednu blizinu svih ključnih sadržaja – pešačke zone, škola, vrtića, prodavnica, restorana i linija javnog....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 111.355 €, 63,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo elitni stambeno poslovni objekat,koji se nalazi u samom centru Inđije na šetalištu. Savršeno mesto za život u blizini pošte,škole,vrtića,velikih marketa i Doma Zdravlja,mesto na kom ćete osetiti privilegiju savremenog života,koji podrazumeva pametnu zgradu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 445)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>