• GoHome Professional
do 2300 eura/m2 do 30 m2 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 2300 eura/m2 do 30 m2 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 2300 eura/m2 do 30 m2 4.sprat

  • Za upit "do 2300 eura/m2 do 30 m2 4.sprat" pronađeno 27 nekretnina - prosečna cena 1.916 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2 (malo manji)
    • 30 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 200000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, RAŠKA, 65.000 €, 28,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi agencije je apartman na Kopaoniku u kompleksu Vidik residence. Apartman ima 28m2, na 4 spratu i prodaje se namešten. Ceo kompleks nalazi se u blizini turističkih sadržaja Kopaonika, u zoni koja se intenzivno razvija i gradi. Investiciona vrednost i potencijal za izdavanje....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 56.000 €, 26,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

u ponudi garsonjera na snezniku na 50m od setalista. Garsonjera je pregradjena tako da ima i odvojen spavaci deo. Prodaje se kompletno opremljena. Nalazi se na 4. spratu stambene zgrade koja se nalazi u komleksu, objekti imaju svoje parkiraliste obezbedjeno rampom. Potrebna najava....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 62.000 €, 30,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Lepo organizovan 1.5 apartman na četvrtom spratu u Kopaonik – Kraljevi Cardaci! Kompletno opremljen i spreman za korišćenje ili izdavanje. Stefana Prvovencanog, Kopaonik, Srbija ; Kopaonik, Kraljevi Čardaci, Stefana Prvovenčanog.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 2300 eura/m2 do 30 m2 4.sprat'
62.000 €
62.000 €
60.000 €
  Stan, RAŠKA, 62.000 €, 30,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lepo organizovan 1.5 apartman na četvrtom spratu u Kopaonik – Kraljevi Cardaci! Kompletno opremljen i spreman za korišćenje ili izdavanje. Prostorije: dnevni boravak, kuhinja sa trpzarijom, kupatilo, terasa. Povezan je sa SPA centrom, 20% popusta za vlasnike. Recepcija i obezbeđenje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048206, NOVI SAD, CENTAR, STAN, 30m2. Oglašavamo prodaju uknjiženog jednoiposobnog stana površine 30m², smeštenog u centru grada, u neposrednoj blizini Socijalnog . Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom, odvojene spavaće....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 67.000 €, 30,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju apartman na Kopaoniku. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u vikend neselju. Odličana investicija za izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 30m2. Nalazi se na četvrtom spratu (nije poslednji) u stambenom kompleksu sa liftom. Sastoji se od ulaznog dela, višenamenske sobe i....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 67.000 €, 30,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 16.500 €, 30,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renoviran,kompletno namešten stan u Maksima Gorkog,nedaleko od Kalenić pijace.Nalazi se u zgradi na 4.spratu bez lifta.Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 67.000 €, 29,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi jednoiposoban stan na četvrtom spratu, bez ikakvih ulaganja. Prodaje se sa kompletnim nameštajem i pripadajućim parking mestom, koji su uračunati u oglasnu cenu. Nameštaj je izrađen od kvalitetnih materijala, rađen po meri. U stanu ostaje klima uređaj i kompletna bela tehnika.....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 67.000 €, 29,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Kneževca, u ulici 17. oktobra, prodaje se kompletno renoviran i moderno opremljen stan površine 29m², smešten na 4. spratu uredne stambene zgrade bez lifta.Stan je funkcionalno organizovan kao jednoiposoban: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, fizički odvojena spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 19.600 €, 28,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se studio – Beograd na vodi, zgrada Metropolitan Površina: 28m² | 4. sprat Mogucnost izdavanja garaznog mesta po ceni od 100eur. Moderan i funkcionalan studio apartman u luksuznoj zgradi Metropolitan, u okviru kompleksa Beograd na vodi. Stan se nalazi na četvrtom spratu, potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 13.500 €, 27,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten jednosoban stan u blizini Ateljea 212, u mirnom delu ulice, svetao 4. sprat, lift, klima/norveški, površina 27m2. Male režije, depozit. Kontakt tel. 0641683765 Potreban depozit, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, UMKA, 41.850 €, 27,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera od 27 m2 na četvrtom spratu zgrade bez lifta. Vlasnik 1/1. Papiri potpuni. Ispred ulaza zgrade ima šest parking mesta, obdanište i mesara. Na 50 m stanica gradskog prevoza, supermarket i Dom zdravlja. Na 100 m Banka i Pošta. Postupak knjiženja u toku, zahtev predat u RGZ....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 42.000 €, 26,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se nalazi u novoj zgradi na 4. spratu, preko puta parka Borići, naselje Miloševi konaci. Upisana kvadratura stana je 26.4 kvm, u pomenutu kvadraturu ne ulazi prostor ispod prozora namenjen za ugradne garderobere. Poseduje odličan raspored i maksimalno iskorišćenu kvadraturu,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 47.268 €, 26,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stanove u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini hotela Mone. U pitanju je novogradnja, rok za završetak radova je jun 2023. godine Stanovi su povrsine od 26m2 do 45m2. Raspored dostupnih stanova: Prizemlje - 41m2, 29m2, 37m2, 26m2 3. sprat - 30m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 62.350 €, 25,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U Novom Sadu, na Grbavici u ulici Đorđa Servickog prodaje se uknjižena garsonjera od 25 kvadratnih metara. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade (poslednji sprat, mansardni tip), bez lifta. Zgrada je izgrađena 2002. godine. Stan je delimično namešten i u originalnom stanju. Opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 60.500 €, 25,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054770, NOVI SAD, GRBAVICA, JEDNOSOBAN STAN , 22m2. Predstavljamo vam manji jednosoban stan na četvrtom spratu zgrade stare, kvalitetne gradnje na Grbavi ci, jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova nekretnina je funkcionalno struktuirana i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 62.000 €, 31,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2025.,

www.heroldo.com

Na jednoj od najlepših lokacija na Zlatiboru, u mirnom i zelenom okruženju, u toku je gradnja modernog kompleksa luksuznih apartmana. Planirani završetak gradnje je u prvoj polovini 2026. godine, što znači da ćete uskoro moći da uživate u svom novom domu na ovoj popularnoj planinskoj....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 55.000 €, 24,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman se nalazi na četvrtom spratu modernog objekta Apart hotel & Spa Zoned, u vikend naselju. 3 km od centra Kopaonika, na regionalnom putu Kopaonik - Raška. Objekat je izgrađen od najkvalitetnijih materijala na tržištu, arhitekturom i sadržajima, enterijeru, prilagođen turističkoj....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 39.700 €, 22,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman na Zlatiboru, površine 22m2, u centru, 350 m od Zlatiborskog jezera na idealnoj lokaciji za odmor i uživanje, u mirnom delu bez buke. U blizini je veliki broj radnji, kafića, restorana, butika, autobuska stanica, pijaca, apoteke, ski staza Obudojevica. . . Apartman....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.860 €, 32,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan od 32m2 sa odvojenom kuhinjom,koji se nalazi u mirnom delu novog naselja..u blizini okretnice.. iz dnevnog boravka se ide na zastakljenu terasu, kuhinja sa trpezarijom je s krovnim prozorima i pod kosinom..stan je na četvrtom spratu zgrade bez lifta,,okolo....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 49.900 €, 32,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan - garsonjera u centru grada, površine 32 kvm, na četvrtom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem, nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja, sobe ,kuhinje i kupatila. Visina plafona 1,83 metra. Uknjiženo cena: 49.900 eura .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 79.000 €, 32,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93596, VPR/, lift, telefon, podrum, ostava. Prodaje se jednosoban stan na Novom Naselju, u blizini crkve. Nalazi se na četvrtom spratu dobro održavane zgrade, sa liftom. Stan je uknjižen na 30 m², što je ujedno i grejna površina. Dvorišno je orijentisan, svetao i miran.....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 70.000 €, 32,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem potpuno opremljen apartman u hotelu Mujen lux, 32m2, četvrti sprat (lift) u okviru koga se nalazi recepcija, restoran i SPA centar sa zatvorenim i otvorenim bazenom. Moguća kupovina na kredit. Cena dogovor. Kontakt telefon 064/1100954 Igor .

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 57.600 €, 32,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam mogućnost da postanete vlasnici stambene jedinice u novogradnji na odličnoj lokaciji na Divčibarama u blizini ski staze. Moguća je kupovina apartmana različitih kvadratura i struktura. Apartman se nalazi na četvrtom spratu i koncipiran je tako da se sastoji od otvorenog....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 75.000 €, 33,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno namešten stan površine 34 m, smešten na četvrtom spratu ekskluzivnog objekta Zlatiborske terase na Zlatiboru. Ovaj moderan i funkcionalan stan predstavlja idealnu priliku kako za lično uživanje, tako i za investiciju u turistički potencijal jedne od najtraženijih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 25)

<< <1> >>