• GoHome Professional
do 2300 eura/m2 do 30 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 2300 eura/m2 do 30 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 2300 eura/m2 do 30 m2

  • Za upit "do 2300 eura/m2 do 30 m2" pronađeno 5 584 nekretnina - prosečna cena 1.887 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2 (malo manji)
    • 30 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 190000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • useljiv
    • 3.sprat
    • renovirano
    • klima
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 48.700 €, 30,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u NOVOM SADU, ADICE površine 30m2., Stan je u izgradnji. Dobro povezana sa glavnom saobračajnicom Heroja Pinkija. Jedini prostao u objektu. Pozovite da pogledate. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.050 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Adice, dvosoban, 30m2, potpuno nov! . Agencijska oznaka 1101032 Prodaje se dvosoban stan od 30m2, na Adicama, u novoj zgradi. . Dvostrano je orijentisan i obe sobe su veoma komforne, vrlo dobro iskorištena kvadratura. Grejanje je na toplotne pumpe, samim tim, troškovi života izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.540 €, 30,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u izgradnji na Adicama. Useljivo u avgustu. Grejanje je podno na toplotne pumpe. Parking mesto u ceni. Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 61.800 €, 30,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na Somborskoj rampi. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor. U pitanju je stambeni komplex od 34 urbane vile sa po dva ulaza. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Rok uselenja je određen za jul mesec 2024 god. sa rokom tolerancije od 90 dana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 48.420 €, 30,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban u izgradnji na Adicama. Useljivo u avgustu. Grejanje je podno na toplotne pumpe. Parking mesto u ceni. Pozovite za više informacija. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 72.000 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera 30m2, u mirnom delu Rakovice, u neposrednoj blizini doma zdravlja i osnovne škole. Stan odiše toplinom. Položaj blago nisko prizemlje. Dobro osvetljen. Odlično izolovan. Struktura: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom + spavaća soba. Ispred zgrade je dovoljno....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 57.000 €, 30,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman u hotelskom kompleksu Milmari resort. Apartman ima toplu vezu sa spa centrom, recepcijom i restoranom. Vlasnici kao i gosti apartmana imaju popust od 30% na korišćenje spa centra Apartman se sastoji se od kupatila, hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i terasom sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.100 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://max-nekretnine.rs/prodaja-stan/novisad-socijalno/ 521001 021/221-5500 Jovan Radovanovic .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 48.360 €, 30,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaji jednoiposoban stan u izgradnji na Petrovaradinu, sa rokom izgradnje Oktobar 2025. Za vise informacija kontaktirajte nas. Agencijska sifra: 534520 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 48.420 €, 30,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban u izgradnji na Adicama. Useljivo u avgustu. Grejanje je podno na toplotne pumpe. Parking mesto u ceni. Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.980 €, 30,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Povoljan stan u polusuterenu zgrade novije kvalitetne gradnje sa parkingom u dvorištu, lokacija idealna. Uknjižen 1/1, bez tereta. Pozovite!!! Šifra: 1007856 0652813132 0652813133 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 70.000 €, 30,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju odlične garsonjere na mirnoj lokaciji u blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se nalazi na uglu zgrade tako da kuhinja ima veliki prozor kao i kupatilo manji. Grejanje na gas. Za sve dodatne informacije i zakazivanje razgledanja nekretnine obratiti se na broj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.780 €, 30,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007233.Jednoiposoban stan u izgradnji koji se nalazi na Adicama sa rok završetka objekta sredina 2025. godine. Dokumentacija je uredna, pouzdan investitor. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Severni Telep. JEDNOIPOSOBAN SA DVORIŠTEM - NOVO, POVOLJNO NA TOP LOKACIJI!!! U izgradnji - rok do januara 2026.godine. Jednoiposoban stan površine 30m2, koji se knjiži kao garaža. Stan se nalazi u stambenoj zgradi na 0/3 spratu i sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelepa luksuzna garsonjera - STUDIO na Vračaru u predivnom delu, ulica Banjska. Garsonjera je prostrana, lepo organizovana, poseduje i krevet i garnituru sa televizorom, klima uredjajem, lepom kuhinjom, hodnikom i kupatilom. U cenu je uračunato i gorišćenje sopstvenog garažnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 43.680 €, 30,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite naše agente! Tel:0216620001 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.980 €, 30,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 64.210 €, 30,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 69.940 €, 30,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118079, I/, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Prodaje se apartman u novoj, kvalitetno građenoj zgradi na odličnoj lokaciji sa idelanim pogledom na planinu svega 400 metara od ski lifta “Sidro” i 5 minuta hoda do staze. Orijentisan je jugozapadno, što znači da....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 43.260 €, 30,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera po veoma pristupačnoj ceni. Stan se nalazi na Adicama u blizini novosadskog puta. U okolini se nalaze svi sadržaji. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 53.220 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 52.360 €, 30,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u novogradnji na Panteleju u zgradi koja ima PP+5 sprata. Stan je površine 29,92m2, na I spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, kombinovane sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po visokim standardima, u skladu sa zahtevima savremene infrastrukture. U gradnji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad-Adice-ulica Stevana Čuturila-oglašavamo na prodaju nov jednoiposoban prizeman stan od 30m2 sa pripadajućim numerisanim parking mestom ispred stana i prostorom od 20-25m2 sa mogućnošću korišćenja kao terasa(kao na slici sa cvećem).Sam stan se greje na toplotne pumpe,režije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam predstavimo izuzetno funkcionalnu garsonjeru smeštenu na Lekinom brdu. Garsonjera se prostire na 30m2 i nalazi se u niskom prizemlju zgrade sa četiri sprata, koja poseduje samo četiri stambene jedinice, osiguravajući mir i privatnost. Njena strateška lokacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 45.700 €, 30,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična garsonjera na Adicama u prizemlju. Garsonjera ima odličan raspored, veoma je komotna za život. Zgrada je na veoma dobroj poziciji, atraktivnog izgleda. Parking mesto je 4000 evra. AGENCIJSKA PROVIZIJA JE URAČUNATA U CENU! EVROPA NS NEKRETNINE,UPISAN U REG.POSREDNIKA....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban, 30m2 Sadovi KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧 king.nsgroup@gmail.com Naš tim je tu da vam pruži vrhunsku uslugu i pomogne vam pronaći savršenu nekretninu koja odgovara....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 73.640 €, 30,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na mirnoj, a popularnoj lokaciji. Petrovaradin! U pitanju je zgrada u izgradnji sa stanovima različitih struktura i kvadratura. Kvalitet gradnje je zagarantovan jer je u pitanju nadaleko poznat investitor sa višegodišnjim iskustvom. Za opremanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 24.000 €, 30,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan od 30m2 sa malom odvojenom sobom, savršen je za sve koji traže komfor u urbanom delu grada. Smešten je na odličnoj lokaciji u ulici Cara Dušana, što omogućava brz pristup svim ključnim sadržajima i prevoznoj infrastrukturi. Stan je luksuzno opremljen, rađena je izolacija,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nameštena 30m2 garsonjera grejanje podno izlazak na ograđeno dvorište koje pripada stanu parking mesto ostava u ulazu zgrade Furnished 30m2 studio apartment underfloor heating exit to the fenced yard that belongs to the apartment parking space storage room at the entrance of the building....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 43.500 €, 30,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična prilika za investiranje, novogradnja na Srebrnom jezeru, u ponudi mali stanovi, smešteni nadomak marine, predstavljaju spoj moderne arhitekture, luksuza i funkcionalnosti koja pruža jedinstveno iskustvo relaksacije i udobnosti. SPA centar za vlasnike stanova. U cenu stana....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 70.540 €, 30,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 72.890 €, 30,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118081, III/, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Prodaje se apartman u novoj, kvalitetno građenoj zgradi na odličnoj lokaciji sa idelanim pogledom na planinu svega 400 metara od ski lifta “Sidro” i 5 minuta hoda do staze. Orijentisan je jugozapadno, što znači da....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 64.730 €, 30,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju na Mišeluku sa rokom završetka krajem 2026. godine. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: aluminijumska stolarija, tarket, podno i plafonsko grejanje i hladjenje ! Pozovite kako bi se uverili u sve prednosti ovog objekta kao i lokacije! .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Karaburma, 72.000 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov lokal, neuseljavan, na odličnoj lokaciji u sklopu kompleksa "Dunavske terase", odlično pozicioniran, 30 m2 , po ceni od 2400 eur/m2. Za svaku preporuku. Agencijska provizija se plaća u skladu sa opštim uslovima poslovanja. , Vojvode Micka Krstića, Novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan u najatraktivnijem delu grada. Na samom početku Skadarlije. Stan je okrenut ka dvorištu, tako da nema buke sa glavnih ulica. Par minuta od samog centra. Stan poseduje sve potrebne elemente za udoban život. Koncept stana je open space. Savremena kuhinja sa svim....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 70.702 €, 30,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 30,74m2, u izgradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na trećem spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhnjom, spavaće sobe,hodnika, kupatila i terase. Apart hotel je postavljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 48.000 €, 30,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban u izgradnji na Adicama. Useljivo u avgustu. Grejanje je podno na toplotne pumpe. Parking mesto u ceni. Pozovite za više informacija. Kontakt: 064/120-41-93 ID: 549272 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 40.000 €, 30,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan 30m2 Joze Sćurle ( sada Mirjane Kodzic ) iza bolnice Bežanijska kosa. Kuća je prizemlje od 400m2 sa 5 stanova ( svi su odvojeni u sklopu kuće ) Vlasnik , predato za ozakonjenje - legalizaciju od 1994 , 2002 , 2010 , 2016 , više puta predato u Zemunu. Uradjen geodetski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 59.740 €, 30,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma sladak stančić u mirnoj ulici na Telepu. Svetao, odličnog rasporeda rasporeda. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 544349 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 48.800 €, 30,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118808, PR/, klima, terasa, parking. EXTRA POVOLJNO!!!Na prodaju odlična novija, odmah useljiva garsonjera u blizini Master centra Sajam. Idealna je za život kao i za izdavanje. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 70.040 €, 30,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,