• GoHome Professional
do 230 m2 parking do 1800 eura/m2 što veći najnovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 230 m2 parking do 1800 eura/m2 što veći najnovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 230 m2 parking do 1800 eura/m2 što veći najnovije porasla cena

  • Za upit "do 230 m2 parking do 1800 eura/m2 što veći najnovije porasla cena" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 1.756 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 197.000 € na 205.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEGALJICA, 205.000 €, 106,00 m2 cca 1930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 205.000 €
01.10.2025 - 200.000 €
14.12.2025 - 185.000 €
01.02.2026 - 210.000 €
10.04.2026 - 197.000 €
10.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123163, 12.45a, struja, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, cela. Oaza mira. Idealno mesto za život u miru. Malo dalje od grada, a blizu.Odlična investicija može se izdavati na dnevnom nivou, ali i za život fantastična. 1/1 sve, posao se može....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 105.600 € na 112.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, LESKOVAC, 112.000 €, 80,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 105.600 €
10.05.2026 - 112.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

TROIPOSOBAN STAN Na prodaju stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji ! Projekat se ističe visokim kvalitetom gradnje i savremenom opremom, uz pažljivo osmišljene rasporede stanova površine od 29m2 do 80m2 koji pružaju komfor i funkcionalnost. Materijali korišćeni pri izgradnji pažljivo....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 80.980 € na 82.800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 82.800 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 74.000 €
07.12.2025 - 76.350 €
11.02.2026 - 80.980 €
10.05.2026 - 82.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je kvalitetna i mopderno dizajnirana novogradnja u mirnom i porodičnom kraju u Donjoj Vrežini. Prodaje se jednoiposoban stan površine 46,27m2, koji se nalazi u zgradi spratnosti Sut+P+3 sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 230 m2 parking do 1800 eura/m2 što veći najnovije porasla cena'
123.000 €
114.000 €
 
+12%

Promena cene sa 110.000 € na 123.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 123.000 €, 68,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 110.000 €
10.05.2026 - 123.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni apartman koji je organizovan kao troiposoban stan, površinski i funkcionalno prilagođen za stanovanje. Raspored obuhvata tri odvojene prostorije, kompletno opremljenu kuhinju sa ugradnom belom tehnikom i moderno uređeno kupatilo. U cenu je uključeno i pripadajuće....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 111.400 € na 114.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 114.000 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 111.400 €
10.05.2026 - 114.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalan stan u novom naselju, u neposrednoj blizini Hrama Sv. Mateja i sportskog centra „Milan Gurović. Stambeno poslovni objekat poseduje 13 jedinica i izgrađen je po visokim standardima kvaliteta – prvoklasna italijanska keramika, Woodura parket, granitne pločice,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 2)

<< <1> >>