• GoHome Professional
do 230 m2 parking do 140000 eura zadnjih 7 dana po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 230 m2 parking do 140000 eura zadnjih 7 dana po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 230 m2 parking do 140000 eura zadnjih 7 dana porasla cena što jeftiniji prizemlje

  • Za upit "do 230 m2 parking do 140000 eura zadnjih 7 dana porasla cena što jeftiniji prizemlje" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 1.950 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+25%

Promena cene sa 82.490 € na 103.370 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, TRSTENIK, 103.370 €, 73,00 m2 cca 1420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 82.490 €
08.05.2026 - 103.370 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Trsteniku. Stan je površine 73m2, nalazi se na prizemlju novije stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i lepa terasa. Grejanje je etažno. Stan je uredan i dobro održavan,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 72.530 € na 77.930 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 77.930 €, 39,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 70.570 €
22.04.2026 - 72.530 €
10.05.2026 - 77.930 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u prizemlju novogradnje u blizini niške pivare, projektovane površine 39.20 m2 sa pripadajućim delom dvorišta. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 105.000 € na 110.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 47,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 105.000 €
08.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban delimično renoviran stan u mirnom delu Zemun polja. Stan je u visokom prizemlju, grejne površine 42m2 plus terasa 5m2. Stan poseduje i suterenski prostor ispod stana ukupne površine 41m2 koji može da se adaptira u stan što ovoj nekretnini daje izuzetan investicioni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 230 m2 parking do 140000 eura zadnjih 7 dana porasla cena što jeftiniji prizemlje'
110.000 €
110.000 €
 
+5%

Promena cene sa 105.000 € na 110.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 47,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 105.000 €
08.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 0)

<< <1> >>