• GoHome Professional
do 230 m2 klima zadnjih 7 dana do 1100 eura/m2 pal - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 230 m2 klima zadnjih 7 dana do 1100 eura/m2 pal - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 230 m2 klima zadnjih 7 dana do 1100 eura/m2 pala cena

  • Za upit "do 230 m2 klima zadnjih 7 dana do 1100 eura/m2 pala cena" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 741 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 90000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.05.2025 - 210.000 €
19.12.2025 - 199.000 €
11.03.2026 - 190.000 €
06.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118399, 1.5a, spratna, potkrovlje, struja, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum. HITNA PRODAJA!!! Kuca za SVAKU PREPORUKU,bez ulaganja,sem u potkrovlju nije zavrsena dnevna soba i kupatilo,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 190.000 €
08.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118399, 1.5a, spratna, potkrovlje, struja, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, podrum. HITNA PRODAJA!!! Kuca za SVAKU PREPORUKU,bez ulaganja,sem u potkrovlju nije zavrsena dnevna soba i kupatilo,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 165.000 € na 155.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TEMERIN, 155.000 €, 168,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2025 - 226.600 €
19.04.2025 - 211.600 €
26.04.2025 - 198.000 €
10.05.2025 - 188.000 €
17.06.2025 - 175.000 €
01.07.2025 - 206.000 €
09.08.2025 - 167.000 €
13.09.2025 - 206.000 €
15.11.2025 - 196.000 €
02.12.2025 - 206.000 €
06.12.2025 - 198.000 €
20.12.2025 - 188.000 €
07.02.2026 - 186.000 €
28.03.2026 - 175.100 €
18.04.2026 - 165.000 €
09.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Ekskluzivno zastupanje !!! Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 230 m2 klima zadnjih 7 dana do 1100 eura/m2 pala cena'
220.000 €
220.000 €
47.000 €
 
-25%

Promena cene sa 295.000 € na 220.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, 220.000 €, 193,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 295.000 €
08.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120667, 4.65a, klima, terasa, uknjizen, garaza(2), dvoriste/basta. HIT CENA ZA DVE KUCE! Dve kuce na jednom placu povrsine 465 m², u mirnom i zelenom delu Klise. Kuce imaju 96m² i 97m², u dobrom su stanju, odrzavane i funkcionalne. Svaka kuca ima po tri sobe i kuhinju,....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 54.000 € na 45.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 45.000 €, 95,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2023 - 54.000 €
07.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2023.,

www.gsigma.rs

Na prodaju porodična kuća sa lokalom u Perlezu. U prizemlju nalazi se komforan dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, dve spavaće sobe. Kuća poseduje i potkrovlje koje nije završeno. Ispod kuće se nalazi podrum celom dužinom. U dvorištu se nalazi sagrađen poslovni....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 77.000 € na 72.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LOZNICA, 72.000 €, 242,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 69.000 €
05.04.2026 - 77.000 €
10.05.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prostrana kuća u Loznici, u Klupcima – 242 m² sa placem od 9 ari. Na samo 3 km od centra Loznice, u mirnom i zelenom delu grada, nudi se na prodaju prostrana i kvalitetno građena kuća površine 242 m² sa placem od 9 ari. Lokacija omogućava mirno porodično stanovanje, a sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 3)

<< <1> >>