• GoHome Professional
do 230 m2 klima prizemlje što skuplji do 48000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 230 m2 klima prizemlje što skuplji do 48000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 230 m2 klima prizemlje što skuplji do 48000 eura

  • Za upit "do 230 m2 klima prizemlje što skuplji do 48000 eura" pronađeno 152 nekretnina - prosečna cena 837 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 45000 eura (malo jeftiniji)
    • 50000 eura (malo skuplji)
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dupleks na Bulevaru. Stan je potpuno opremljen novim nameštajem, prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom i kupatila, a na spratu se nalaze dve spavaće sobe i kupatilo. Stan je odmah useljiv. Pozovite nas za više informacija. Terasa,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 52.500 €, 75,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija Speed izdvaja iz ponude!!!! Ulični lokal,višenamenski u dve etaže idealan za polovne delatnosti jer je na veoma prometnom mestu. 75m2 sa više odvojenih i veoma svetlih prostorija ,sređen okrečen i veoma funkcionalan Cena zakupa je 700e i depozit 700e,agencijska usluga je....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prizemlju novogradnje. Ima dva ulaza. Dve zasebne prostorije, jedna prijemna, opremljena kuhinja, toalet. Centralno grejanje oko 50 eura, dve klime. Agencijska provizija 50% od ugovorene cene zakupa. Prizemlje, Nenamešten, Potreban depozit, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 230 m2 klima prizemlje što skuplji do 48000 eura'
47.310 €
36.000 €
51.550 €
  Kuća, SVRLJIG, 52.000 €, 210,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u Lalincu, 10km od Niša 210m2 stambenog prostora na placu od 4,44 ara. Kuća se sastoji prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje i sprat su završeni dok je potkrovlje u sivoj fazi, prizemlje i sprat su identicne strukture i sastoje se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.500 €, 34,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica u blizini Dunava Lep Namešten Jednoiposoban stan 34 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Stan poseduje u prizemlju 17 m2 + 17....

 
 
 
  Stan, NOVA VAROŠ, 51.500 €, 53,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Renoviran dvosoban stan 62m² u centru Čelareva – Prizemlje, uknjižen Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan od 62m² (u katastru 53,2m²), u prizemlju zgrade u centru Čelareva, idealno pozicioniran za miran porodičan život ili investiciju. Osnovne karakteristike: Prizemlje, starija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 51.500 €, 22,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garaža - garsonjera 22 m2 u prizemlju manje zgrade, okrenuta ka dvorištu, sa svojim parking mestom. Novogradnja, mirna ulica, početak Veternika, bliže Novom Sadu. Ugrađena klima. Vodi se kao garaža. Ulaz u stan iz zgrade , a može i iz dvorišta ima redovna vrata i ugrađenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.500 €, 34,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica u blizini Dunava Lep Namešten Jednoiposoban stan 34 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaStan poseduje u prizemlju 17 m2 + 17 m2....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 51.500 €, 39,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor na Panteleju. Lokal je površine 39m2 i nalazi se u prizemlju. Sastoji se iz jedne veće prostorije i kupatila. Vrlo lako se može pretvoriti u stambeni prostor. Pogodan je za obavljanje raznih delatnosti. Uknjižen, čisto vlasništvo 1 kroz 1. Ovo je samo deo....

 
 
 
  Stan, BANJA, 51.500 €, 29,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru Niške Banje. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na par minuta od pešačke zone. Odlična investicija za izdavanje za turiste. Stan je uknjižene kvadrature 29m2. Po strukturi je jednosoban. Nalazi se na visokom prizemlju u starogradnji. Sastoji se od ulaznog dela,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 51.500 €, 40,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 40m2. Nalazi se u prizemlju, u porodičnom stambenom objektu kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj lokaciji za porodično stanovanje i izdavanje. Blizu su osnovna škola Kole Rašić, ambulanta Rasadnik, razni marketi. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 51.500 €, 50,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan, od 13m2 uknjiženih + 37m2 u potkrovlju u procesu legalizacije. U prizemlju je kuhinja sa kupatilom, gore sp.soba sa velikim dn.boravkom i krovnim prozorima. Vrlo lep prostor za život, kao i izdavanje. Keš! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 51.500 €, 22,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam modernu garsonjeru od 22 kvadrata na prizemlju, u novoj zgradi koja je tek završena. Stan je spreman za useljenje i opremljen PVC stolarijom, keramičkim pločicama i sigurnosnim ulaznim vratima. Postoji mogućnost da se napravi terasica ispred samog stana. Uključeno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 51.100 €, 73,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar. Izdvajamo iz ponude lokal u pasažu koji se nalazi na odličnoj lokaciji za poslovanje u neposrednoj blizini Sinagoge i srogog centra grada (pešačke zone). Lokal čine dve etaže (prizemlje i suteren). Na donjoj etaži su dve prostorije i ostava, na gornjoj etaži jedna....

 
 
 
  Stan, APATIN, 51.000 €, 56,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je dvosoban stan u Apatinu, smešten na prizemlju stambene zgrade, ukupne površine 56 m². Stan je funkcionalnog rasporeda i idealan je za starije osobe, ali i za sve koji traže praktičan stan u mirnom okruženju, sa dobrom dostupnošću svih sadržaja. Stan se sastoji od: hodnika....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELIKI MOKRI LUG, 51.000 €, 31,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem se lokal u prizemlju novije lepo održavane zgrade u naselju Brace Jerkovic, u ul.Rajacka na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih infrastrukturnih sadržaja. Autobuska stajališta se nalaze u blizini lokala, dobro je povezan sa ostalim delovima grada. Lokal je pogodan....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 50.470 €, 33,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan na lepom mestu u Sremskoj Kamenici. Prizemlje sa posebnim ulazom. Pvc stolarija,klima. Grejanje na struju(mali računi). Cena za dogovor. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 50.470 €, 33,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Jednoiposoban stan na lepom mestu u Sremskoj Kamenici. Prizemlje sa posebnim ulazom. Pvc stolarija,klima. Grejanje na struju(jeftini računi). Cena za dogovor. Za više informacija pozovite agenta prodaje. Internet, Telefon.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Kej, 50.400 €, 72,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu, Beogradski kej, površine 72m 2 , smešten na visokom prizemlju i sastoji se od 3 kancelarije i toaleta. Prostor je potpuno renoviran. U svakoj kancelariji je klima uređaj i izvedene su instalacije za optički....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 50.400 €, 72,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115838, PR/PR, izlog, klima, telefon, terasa, renoviran, novogradnja, fasada dobra, parking, lokal. Vrlo lep lokal.Moze za Apoteku(postojeci namestaj),kliniku itd Objekat poseduje i magacinski prostor od 54m2 po ceni od 300e ako ide zasebno. Depozit visina jedne kirije.....

 
 
 
  Kuća, MALČA, 50.000 €, 116,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća koja se nalazi na 10-ak kilometara od Niša u selu Malča. Kuća je površine 116 m2 u osnovi, nalazi se na placu od 954 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Prizemlje treba da se sređuje, sprat se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Kuća....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 50.000 €, 90,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća, uknjižena na 70m2 plus pomoćni objekat. U prizemlju su dve velike prostorije i garaža sa kanalom. Na srpatu je terasa, ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trepzararijom, kupatilo i spavaća soba. Na spratu je započeta adaptacija, ima PVC stolariju, renovirano....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 50.000 €, 117,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Prokuplju strukture prizemlje, sprat i potkrovlje, površine 117m2. Kuća je u sivoj fazi gradnje, na placu površine 547m2. Nalazi se na uzvišici iznad Prokuplja, u blizini fabrike Hisar, sa koje se pruža lep pogled prema gradu. Svaka etaža je nezavisna stambena jedinica,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 50.000 €, 30,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal na odličnoj lokaciji u blizini Ekonomskog i Pravnog fakulteta, Obilićevog venca Pogodan za obavljanje različitih delatnosti (manja ordinacija, frizersko-kozmetički salon i slično). Uknjižena površina 30m2. Nalazi se u prizemlju stambeno poslovne zgrade. Lokal ima....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 50.000 €, 62,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

STAN JE 62m2 KOMPLETNO RENOVIRAN NA PRIZEMLJU CENTAR CELAREVA (ZGRADA PORED HOTELA DUNAV) 20km od Novog Sada. 8km od Backe Palanke. Na svega par koraka su: Skola, Posta, Autobuska, Pivara, Market, Kafici, Menjacnica itd. Pvc, keramika, saniterije, gas, centalno grejanje, vodovod,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 49.030 €, 28,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na Adicama. Stan se nalazi na prizemlju i veoma je funkcionalan zbog svoje strukture. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, hodnika koji vodi do spavaće sobe i kupatila. Može biti odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.600 €, 32,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI VRNJAČKA BANJA U ponudi jednosoban stan u luksuznom stambenom objektu, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji, na svega 200 metara od Pegaz resorta, Aqua parka, hotela Tonanti i centralnog šetališta. Ova nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 48.000 €, 15,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Metohijska lokal, 15m2, prizemlje, klima Prodaje se lokal na Vračaru i prizemlju stambene zgrade. Lokal ima dosta prirodne svetlosti od ulaznog dela koji je većinski u staklu, kao izlog. Sastoji se od prijemnog dela, male čajne kuhinje i toaleta. Renoviran je,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno prostran stan u Mirijevu IV, opština Zvezdara. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Uz stan se nalazi i dvorište koje samo stanar može koristiti i koje mu omogućava prijatan boravak na otvorenom. Stan je vrlo prostran sa maksimalno upotrebom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude višenameski poslovni prostor ukupne poršine 80m2 koji se sastoji od dve prostorije sa kupatilom. Postoji mogućnost i renoviranja dodatnog prostora po potrebi. Podovi su obloženi keramičkim pločicama, visina plafona je 3m, grejanje je centralno na gas.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan prostor u kući pri vrhu Južnog Bulevara. VPR porodične kuće sa velikom terasom, mogućnost parkiranja više vozila u i ispred dvorišta. Sastoji se od zajedničkog hodnika, toaleta koji se lako može opremiti i kao kupatilo, kuhinje sa trpezarijom i ostavom, dve manje kancelarije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 47.600 €, 68,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji, u ulici Vojvode Stepe blizu Super Vera. Stan je površine 68m2 i po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 47.500 €, 33,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na dobroj lokaciji, prizemlje. U blizini stana je sve što je potrebno za ugodan život. Tu su prodavnice, apoteke, ambulante, škola , obdanište, zabavište, autopraona, benzinska pumpa.Zgradu gradi investitor sa tradicijom dužom od 25 godina poznad po kvalitetnoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, DUVANIŠTE, 47.500 €, 22,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor - lokal u prizemlju stambene zgrade, u Duvaništu. Površine 22m2, sastoji se od jedne višenamenske prostorije i mokrog čvora. Spoljni portali su od aluminijuma, na podu je keramika. Poseduje klimu i CG. Pogodan je za razne uslužne delatnosti, kao što su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.380 €, 23,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je garažna garsonjera smeštena u neposrednoj blizini fudbalaskog trening centra Vujadin Boškov i Lipovog Gaja. Garsonjera se nalazi u prizemlju nove zgrade potpuno je nova moderno opremljena.Dvorišno orijentisana.Pvc stolarija,tarket parket,kuhinja po meri.U cenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.380 €, 26,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna garsonjera useljiva za 2 meseca u najboljem delu Adica! Stan se nalazi na prizemlju sa gratis terasom i dvorištem od cca 15m2 koju budući klijent može da ogradi po svojoj želji. Stan poseduje predsoblje gde je mesto za plakar,kupatilo sa tuš kabinom i svim sanitarijama,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 47.268 €, 26,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stanove u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini hotela Mone. U pitanju je novogradnja, rok za završetak radova je jun 2023. godine Stanovi su povrsine od 26m2 do 45m2. Raspored dostupnih stanova: Prizemlje - 41m2, 29m2, 37m2, 26m2 3. sprat - 30m2....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Detelinara, 46.800 €, 78,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u kući. Dupleks stan - prizemlje:dnevni boravak, kuhinja i kupatilo. Može da se koristi i deo dvorišta. Gornja etaža:dve spavaće sobe i kupatilo. Klimatizovano. Centralno grejanje. Cena 600e je sa svim plaćenim troškovima osim struje. Jedan bračni krevet + ugaona i....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 46.350 €, 33,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jendoiposoban stan na lepom mestu u Sremskoj Kamenici. Prizemlje sa posebnim ulazom. Pvc stolarija,klima. Grejanje na struju(jeftini računi). Cena za dogovor. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.100 €, 28,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIŽEN.PRIZEMLJE. Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 46.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikendica na Oblačini. Odlična investicija za miran život u prirodi, van gradske buke. Nalazi se nedaleko od Oblačinskog jezera. Plac je površine 497m2. Kuća ima tri etaže (P+1+PK), u osnovi 70m2. Prizemlje je adaptirano, dok druge etaže zahtevaju kompletnu adaptaciju prostorija.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal na veoma prometnoj Lokaciji sa velikim uličnim portalom. Lokal poseduje prodajni -prednji prostor, magacinski prostor i galeriju kao kancelariju ili sl. cena može mali dogovor Grejanje je na gas tako da su troškovi veoma povoljni. Depozit u visini dve kirije. -agencijska provizija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 149)

<< <1 2 3 4> >>