• GoHome Professional
do 230 m2 klima novogradnja do 550 eura/m2 što man - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 230 m2 klima novogradnja do 550 eura/m2 što man - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 230 m2 klima novogradnja do 550 eura/m2 što manji

  • Za upit "do 230 m2 klima novogradnja do 550 eura/m2 što manji" pronađeno 107 nekretnina - prosečna cena 541 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 522 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 577 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 55000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 13.000 €, 26,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Beograda - Zeleni venac u ulici Jug-Bogdanova, izdaje se na duži period, potpuno renovirana i nameštena garsonjera (nov, funkcionalan nameštaj i nova bela tehnika). Garsonjera adaptitana u 1,5 stan, sastoji se iz: pretsoblja, kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na sedmom spratu, u novoj stambenoj zgradi, sa tri lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima i do sada neuseljavan. Površina stana je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 17.000 €, 34,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan kod Kvantaške pijace, na svega par minuta hoda do Centra grada. Stan je potpuno nov i kompletno opremljen. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Grejanje je centralno, podno. Cena je 500€ + depozit od 250€ Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za više....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 230 m2 klima novogradnja do 550 eura/m2 što manji'
119.000 €
119.000 €
17.500 €
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banovo brdo, Vase Stajića ulica,1.5,35kvm, polunamešten -kompletna kuhinja i kompletna bela tehnika, klima, dnevna sa kuhinjom+spavaća soba, terasa, EG (info 1500din),održavanje 1000din), NOVOGRADNJA, useljiv,pogodan za PP ili stanovanje, 500+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122695, I/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova. Prvo izdavanje! U ponudi je potpuno nov, luksuzno opremljen jednosoban stan modernog enterijera u mirnom delu Vračara. Stan poseduje kuhinju sa ostrvom, ugradne elemente, veliki plakar do plafona,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Jednoiposoban lepo namešten stan na Grbavici,ugao Miše Dimitrijevića i Hopovske,novogradnja,sav nameštaj i tehnika su novi,I sprat,dvorišno orjentisan,bez buke,grejanje na kalorimetre,video nadzor . . . odmah useljiv.Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Potreban depozit, Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Nov, neuseljavan kompletno namešten, po strukturi jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace, centar grada, Bulevara oslobođenja. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Nov, neuseljavan, kompletno namešten jednoipoosban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj enterijerski lepo uređen stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran stan u samom centru Novog Sada, uz dodatnu pogodnost garažnog mesta u suterenu zgrade. Ovaj stan se nalazi u izuzetno očuvanoj zgradi koja ima oko 15 godina. Enterijer je potpuno obnovljen, a nameštaj je nov i prilagođen aktuelnim standardima. Renovirano....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Autokomanda, 20.350 €, 37,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban prazan stan u blizini Autokomande. Novogradnja prvo useljenje. Kuhinja, predsoblje, kupatilo, spavaća soba, dnevna soba, terasa. Etažno grejanje. Alu troslojna stolarija, hrastov parket,italijanska keramika, sanitarije. U stanu postavljeni kuhinjski elementi. Poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 1. 0 stan na Slaviji, kompletno namesten, novogradnja, Klima, lift, telefon, ktv, terasa, interfon, internet. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i prostane terase koja gleda na trg Slavija. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Đorđa Nikšića Johana. Predstavljamo nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu ´ Park Novi Rezidence ´. U neposrednoj blizini Bulevara Evrope, škola, vrtića, više dečijih igralištaOvaj stambeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✨ Izdaje se – Moderan jednosoban stan (37 m²) ✨ 🏠 Novogradnja – kompletno namešten – odmah useljiv 📍 Odlična lokacija, u blizini svih sadržaja i gradskog prevoza ☀️ Jugozapadna orijentacija, svetao i sunčan, 4. sprat 🔹 Ulazno predsoblje sa ugradnim plakarima 🔹 Dnevno-spavaća soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117333, I/I, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 20.900 €, 38,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno, opermljen stan na visokom prizemlju u novogradnji u ulici Braće Lučić. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa. NIski mesečni troškovi. Mogučnost zakupa garažnog parking mesta uz doplatu. Odmash useljivo, Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * - Izdajemo 38 m2 DETELINARA ul.Orlovića Pavla, jednoiposoban namešten stan, 2 sprat od 5, terasa, cg, veš mašina, mašina za pranje suđa, tv, klima, USELJIV – NOV - NEUSELJAVAN CENA mesečno 500 Evra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Hilandarska. odličan, nov, kompletno i kavalitetno namešten jednoiposoban stan nadomak strogog centra grada, Sprpskog narodnog pozorišta i Bulevara oslobođenja. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 19.500 €, 39,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 39m, 27/7, lift, EG, telefon, interfon, slobodan parking oko zgrade. Novogradnja Moderno opremljen jednoiposoban stan u novogradnji u Prvomajskoj ulici, u Zemunu. Jednostrano orijentisan stan od 39m2 poseduje: dnevnu sobu sa trpezarijom, spavaću sobu, kuhinju i kupatilo. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Blizina centra grada, TC Promenada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Nov, neuseljavan, nenamešten jednoiposoban stan sa kompletno opremljenom kuhinjom, klima uređajem, veš-mašinom i plakarom u spavaćoj sobi. Neposredna blizina škole, glavne autobuske stanice i centra grada. Pozicioniran na III spratu novoizgrađenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prazan Dvosoban neuseljavan stan na Somborskom Bulevaru u extra kvalitetnoj novogradnji Nalazi se na početku Somborskog Bulevara i odlično je povezan sa Limanima, Cara Dušana, Bulevarom Evrope kao i ostalim delovima grada Stan će biti opremljen Kuhinjom Useljiv je Poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Nov, neuseljavan, delimično namešten jednoiposoban stan sa kompletno opremljenom kuhinjom, klima uređajem, veš-mašinom i plakarom u spavaćoj sobi. Neposredna blizina centra grada. III sprat u novoizgrađenom stambenom objektu sa liftom. Obezbeđeno....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97073, VPR/, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, parking. Mokri čvor, telefon, klima, jedan ulaz, novogradnja, ulično orijentisan, dvorišno orijentisan, nova fasada, funkcionalan, mermerni ulaz. Izdaje se stan na 5 min od centra lux opremljen sa belom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, jednoiposoban stan na Podbari. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom. Poseduje parking mesto u dvorištu zgrade. Odmah useljiv! Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE ODLIČAN NOV, JEDNOIPSOOBAN STAN BLIZU CENTRA , ULICA JOVANA CVIJĆA ( POZNATA PO ČUVENOM ĐORĐU BALAŠEVIĆU )ZGRADA STARA SVEGA 2 GODINE, U STANU SVE NOVO, NALAZI SE NA VISOKOM PRIZEMLJU UZ STAN IDE I PARKING MESTO U DVORIŠTU. EVROPA NS NEKRETNINE,UPISAN U REG.POSREDNIKA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten, jednoiposoban, nov stan 40m2 u Laze Lazarevića ulici, početak Telepa, Iza LIdl-a na LImanu 4. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Cena 500eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121191, II/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja. Izdaje se potpuno nov, moderan stan od 40m² na drugom spratu novoizgrađene zgrade useljene pre samo 15 dana. Stan nikada nije korišćen – vi ćete biti prvi stanari! Raspored je izuzetno funkcionalan: dnevna soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113431, III/III, klima, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na svega 100m od Ugrinovacke ulice u slepoj ulici se nalazi stan na 3 spratu. Od stana na 50m je skola a na 100m je stanica autobuska sa vise linija. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno i luxuzno opremljen NOV neuseljavan dvosoban stan površine 40m2. Stan ima odvojenu kuhinju (u potpunosti opremljenu novom belom tehnikom) i spavaću sobu (nov ležaj) kao i dnevni boravak sa trpezarijom i terasu. Podno grejanje na gas u svim prostorijama sa kalorimetrima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

062518545 Izdajemo Jednoiposoban lux novo namešten stan u novogradnji na Salajci,blizina Centra, Ž.Stanice,odmah useljiv,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan se izdaje na duzi period, za više info pozovite agenta. Bombyx Reg 217 Potreban depozit, Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.600 €, 41,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119618, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Izdaje se luksuzan jednoiposoban stan – u blizini centra grada, Valentina Vodnika Izuzetna lokacija između Bulevara oslobođenja i Socijalnog O lokaciji i zgradi: Novoizgrađena zgrada, lift, interfon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 24.600 €, 41,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov neuseljavan veoma lepo sređen stan. Stan je potpuno opremljen sa novim uređajima. Podno grejanje na gas sa kalorimetrima, troslojna stolarija sa roletnama na elektro pogon. Inverter klima u obe prostorije. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski period. ************ Ukoliko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Bulevar patrijarha Pavla. Nov, kompletno namešten, veoma svetao jednoiposoban stan u blizini Bulevara cara Lazara i ulice Cara Dušana. Ovaj lep i moderno opremljen stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar Cara Lazara. Grbavica - Liman 4. Moguca korekcija cene za ozbiljne. Nije pet friendly. Nov namestaj. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na ulicu. Stan se sastoji od spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kao i moderno opremljenog kupatila sa najkvalitetnijim elementima za udoban život. Stan je nov, u izvanrednom stanju, i odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 23.650 €, 43,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122449, III/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking. Izdaje se stan u novoj zgradi na 10 minuta hoda od centra, mirnoj ulici, namešten, parking mesto u dvorištu zgrade. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, TV-om, odvojene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 23.650 €, 43,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo naselje - stambeno - poslovni kompleks Park novi. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan na lepoj lokaciji. Ovaj svetao stambeni prostor nalazi se na VI spratu nove zgrade sa liftom. Čine ga dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 23.650 €, 43,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Tolstojeva. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan na lepoj i atraktivnoj lokaciji. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trepazarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. V sprat u novoj stambenoj zgradi sa liftom. Plaćanje grejanja samo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 23.650 €, 43,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Jug Bogdana. Odličan, nov, svetao jednoiposoban stan na lepoj lokaciji. Nedaleko od centra grada. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo i terasa. Centralno grejanje na gas. Mogućnost....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep i potpuno nov stan koji je dizajnerski sredjen i namešten za udoban i komforan život. Stan je dvosoban, sastoji se iz spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije i kupatila. Stan se nalazi u kompleksu Knežev Park i uz stan ide jedno parking mesto u garaži! Evropa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 23.650 €, 43,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA — NOV, KOMPLETNO NAMEŠTEN STAN ZA IZDAVANJE Lokacija: Jug Bogdana | Površina: 43 m² | Sprat: 2. | Privatno parking mesto U mirnoj ulici jedne od najtraženijih gradskih četvrti, na samo 15 minuta hoda od samog centra Novog Sada, nalazi se ovaj pažljivo uređen stan u novoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119696, III/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Izdaje se stan, 43m2, kod Lidla i skretanja na Ribarac. Stan je ulično orjentisan sa pogledom na Frušku goru. Do sada je neuseljava. Stan je kompletno namešten i poseduje svu belu tehniku -....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 105)

<< <1 2 3> >>