• GoHome Professional
do 230 m2 klima namešten do 52000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 230 m2 klima namešten do 52000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 230 m2 klima namešten do 52000 eura

  • Za upit "do 230 m2 klima namešten do 52000 eura" pronađeno 422 nekretnina - prosečna cena 729 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 49000 eura (malo jeftiniji)
    • 54000 eura (malo skuplji)
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 52.000 €, 25,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična garsonjera kod parka Svetog Save i pijace Boško Buha. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji za porodično stanovanje i izdavanje. Uknjižena je na 25m2, izuzetno funkcionalna . Nalazi se na devetom spratu (nije zadnji) u kvalitetnoj zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan za izdavanje na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini Nemačke ambasade u ulici Kneza Miloša. Stan je pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor namenjen tihoj delatnosti (kozmetički salon, agencija, advokatska kancelarija i sl.). Stan gleda....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Rotkvarija, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Kisačka ulica, Novi Sad - 3.0 stan od 65m2 - 3 odvojene prostorije, 2 kupatila, terasa - nova zgrada, reprezentativnog izgleda, na samo par minuta do samog centra grada - niski mesečni troškovi - parking mesto uz stan ide - idealno za tihe delatnosti, manje kacelarije. mesečna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 230 m2 klima namešten do 52000 eura'
51.500 €
51.500 €
51.700 €
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 51.700 €, 94,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za izdavanje veoma prostran i svetao trosoban stan, dvostrano orijentisan, koji se nalazi na popularnoj lokaciji (ul. Đorđa Rajkovića/Gundulićeva - Podbara), nedaleko od centra, Riblje pijace i pešačke zone. Idealno za IT i druge kancelarijske/tihe delatnosti. - Velika open-space....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.500 €, 34,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica u blizini Dunava Lep Namešten Jednoiposoban stan 34 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Stan poseduje u prizemlju 17 m2 + 17....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 51.150 €, 93,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan za poslovne delatnosti u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Prvi sprat u zgradi sa liftom. Opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, neuseljavan, moderno dizajniran i kvalitetno namešten dvoiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu. Nadomak Novosadskog sajma, Kliničkog centra, Futoškog parka, restorana, teretane Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. Useljiv od 15.maja 2025.godine. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 51.000 €, 68,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Janka Čmelika. Predstavljamo komforan, namešten trosoban dupleks stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Osnovne škole, vrtića, više trgovinsko-ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže. Donju etaža stana čine ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 51.000 €, 85,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan na samom Bulevaru kod Đerma. Grejanje etažno na struju. Tv i internet uvodite sami. agencijska provizija 50% Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 50.930 €, 22,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu garsonjeru na odličnoj lokaciji nadomak Temerinskog puta na Klisi. Ovaj stan se prodaje kompletno namešten i nema apsolutno nikakvih ulaganja! Bela tehnika je i dalje pod garancijom. Perfektna prilika za investiciju! Stan je uknjižen na vlasnika i nema nikakvih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 50.400 €, 72,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115838, PR/PR, izlog, klima, telefon, terasa, renoviran, novogradnja, fasada dobra, parking, lokal. Vrlo lep lokal.Moze za Apoteku(postojeci namestaj),kliniku itd Objekat poseduje i magacinski prostor od 54m2 po ceni od 300e ako ide zasebno. Depozit visina jedne kirije.....

 
 
 
  Apartman, VELIKO GRADIŠTE, 50.000 €, 34,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman "Todor" – Srebrno jezero Prodaje se kompletno opremljen apartman od 35m² na jednoj od najtraženijih lokacija na Srebrnom jezeru – svega nekoliko minuta hoda od šetališta i plaže. Detalji: Površina: 34m² Apartman se prodaje potpuno namešten – sve stvari su nove....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan na Kosančićevom vencu. Useljiv odmah. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 50.000 €, 39,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: s268 Na prodaju je praktičan renoviran stan površine 39 m2, smešten na izuzetnoj lokaciji u Mladenovcu, tačno na 25. maju. Ovaj funkcionalan stan nudi sve što je potrebno za udoban život. Sastoji se od: dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje i trepezarije, kupatila, predsoblja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, Bulevar kralja Petra I. Kompletno namešten, komforan trosoban stan u neposrednoj blizini Mašinske škole, Novosadskog sajma, Medicinskog fakulteta, glavne autobuske i železničke stanice i Bulevara oslobođenja. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se trosoban namešten stan – Bulevar Kralja Petra I (okolina Sajma) 📍 Lokacija i pozicija Mirna lokacija u okolini Sajma Nalazi se na 4. spratu stambene zgrade 🛋️ Karakteristike i raspored Površina: 83 m² Prostran trosoban stan Dve terase 🌿 Stan potpuno renoviran ✨ ⚙️....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 49.700 €, 71,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija - Bulevar oslobođenja, neposredna blizina Betanije Karakteristike stana: • Trosoban stan, 71m2 • Kompletno namešten • Raspored: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, terasa, 2 spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostava • Informatika: 14.000din Dodatne pogodnosti: • Odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 49.700 €, 71,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten dvoiposoban stan . Stan je useljiv odmah. Pet Friendly. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, ostave,terase 2 spavaće sobe, kupatila i wc. Cena 700e +depozit. Agencijska provizija 50 % od prve mesečne zakupnine. Tel.0646685341 Snežana. Reg br.posr.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 49.700 €, 71,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se namešten trosoban stan – Bulevar Oslobođenja 📍 Lokacija i pozicija Zgrada se nalazi između vrtića i zgrade okrenute ka Bulevaru Stan je dvorišno orijentisan – miran i prijatan ambijent 🛋️ Struktura i raspored Prostrana dnevna soba sa trpezarijom Funkcionalna kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 49.500 €, 55,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Neuseljavan dvosoban stan, moderno namešten i vrlo svetao, u najnovijoj zgradi u poznatom novom kompleksu Voždove kapije. Prostorije: hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Plaćanje za centralno grejanje je po potrošnji. Voždove kapije je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 49.300 €, 58,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117460, I/I, klima, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Izdajem namešten, luksuzan, kompletno opremljen stan, sa novim đakuzijem i saunom. Stan je opremljen inverter klimom, norveškim radijatorima, indukcionom pločom, inverter veš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 49.030 €, 28,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na Adicama. Stan se nalazi na prizemlju i veoma je funkcionalan zbog svoje strukture. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, hodnika koji vodi do spavaće sobe i kupatila. Može biti odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Odličan, veoma komforan, kompletno namešten dvosoban stan u poznatom naselju Lipov gaj. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom i manjom ostavom, velika spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u ulici Slavka Ćuruvije. Ima dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, veliku terasu od 12 m2, kupatilo, toalet, ostavu, hodnik sa policama na spratu. Prvi sprat. Centralno grejanje na kalorimetre, klima. Namešten. Depozit u visini kirije. Useljiv odmah. Javni parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 48.900 €, 24,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična garsonjera u zgradi novogradnje. U stanu se nikad nije živelo, prodaje se kompletno namešten kao na slikama. Lokacija mirna i udaljena od buke i gradske vreve, a opet na 15 minuta od centra Novog Sada. Bez ulaganja, odmah useljivo. Za više informacija nas kontaktirajte.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 48.750 €, 75,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Hadži Ruvimova. Namešten, komforan trosoban stan u blizini Novosadskog sajma i Bulevara Evrope. Ovaj funkcionalan stambeni prostor ( u sve prostorije se ulazi iz hodnika) čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 48.600 €, 54,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Nov, kompletno namešten dvoiposoban stan u poznatom novoizgrađenom stambeno-poslovnom objetku na uglu Bulevara oslobođenja i ulice Braće Ribnikar. Ovaj svetao i lep stambeni prostor nalazi se na XI spratu zgrade sa liftom. Čine ga dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 48.500 €, 23,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PETROVARADIN, 23m2, GARSONJERA Prodajemo stan uknjižen kao garaža u novoizgradjenoj zgradi u Petrovaradinu. Stan se nalazi u dvorištu zgrade i funkcioniše normalno kao stan, a u papirima se vodi kao garaža pa su komunalije i troškovi znatno niži. Idealna povoljna investicija za dalje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 48.410 €, 22,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je garsonjera u mirnom i lepom kraju Novog Naselja u ulici Seljačkih buna u blizini škola, vrtića ,doma zdravlja, marketa i svih drugih bitnih gradskih sadržaja.Kraj je takodje veoma lepo povezan gradskim prevozom sa svim drugim krajevima grada. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje dvoiposobnog dupleksa – 81m², 4. sprat, potpuno opremljen, Izdaje se prelep, kompletno namešten troiposoban dupleks na 4. spratu. Stan se prostire na 81m² i savršeno je opremljen za udoban život. 🏠✨ Sastoji se od dve spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Episkopa Visariona. Odličan, kompletno renoviran i namešten, komforan trosoban stan nadomak šetališta keja, centra grada, Dunavskog parka, Riblje pijace Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa izlazon na terasu, trpezarija, odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten,komforan,svetao stan sa terasom u Kneza Miloša bliže Višegradskoj ulici. Funkcionalni raspored prostora obuhvata dve prostrane sobe, kupatilo, toalet, praktičnu ostavu i dve terase koje pružaju dodatni prostor za uživanje.Na raspolaganju su dve klima jedinice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan u centru grada 📍 Lokacija: Centar | Površina: 60m² | Sprat: 1. U ponudi imamo izuzetan, kompletno namešten dvoiposoban stan koji se nalazi u samom srcu grada , idealan za one koji žele da žive na prestižnoj lokaciji sa svim sadržajima....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se poslovni prostor koji je bio ginekološka ordinacija,centar,I sprat,lift,dvorište sa parkingom,trosoban stan,odvojena kuhinja,ostava,toalet,2 predsoblja,2 terase,dvostrano orijentisan,klime u svakoj prostoriji,centralno grejanje, kablovska. Pogodno za ordinacije medicine,salone....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. . Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. Stari Grad, Takovska Street.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten komforan dvosoban stan sa dve terase i ostavom, na prvom spratu, ulično orjentisan, svetao. Nalazi se u neposrednoj blizini svih značajnih institucija, više fakulteta, Kliničkog centra, gradskog prevoza i auto-puta. Za svaku preporuku! 2112 Oznaka na mapi pokazuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 47.740 €, 22,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 47.600 €, 68,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji, u ulici Vojvode Stepe blizu Super Vera. Stan je površine 68m2 i po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 47.400 €, 79,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten 3.0 stan na Novom naselju u ulici Dušana Danilovića. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stan je odličnog rasporeda, poseduje komfornu dnevnu sobu sa terasom, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, dodatan toalet kao i dve spavaće sobe od kojih je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 52.800 €, 66,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odličan 2. 5 stan u novoj zgradi na Vračaru, u Gajevoj ulici. Stan je kompletno namesten i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavace sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa liftom. Odmah useljiv. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 46.750 €, 55,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117461, I/I, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Izdajem namešten, luksuzan, kompletno opremljen stan, sa novim đakuzijem i saunom. Stan je opremljen inverter klimom, norveškim radijatorima, indukcionom pločom, inverter veš....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 420)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>