• GoHome Professional
do 230 m2 klima lift do 150000 eura što veći pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 230 m2 klima lift do 150000 eura što veći pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 230 m2 klima lift do 150000 eura što veći pala cena Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 230 m2 klima lift do 150000 eura što veći pala cena zadnjih 7 dana" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 2.442 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 165.000 € na 155.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TEMERIN, 155.000 €, 168,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2025 - 226.600 €
19.04.2025 - 211.600 €
26.04.2025 - 198.000 €
10.05.2025 - 188.000 €
17.06.2025 - 175.000 €
01.07.2025 - 206.000 €
09.08.2025 - 167.000 €
13.09.2025 - 206.000 €
15.11.2025 - 196.000 €
02.12.2025 - 206.000 €
06.12.2025 - 198.000 €
20.12.2025 - 188.000 €
07.02.2026 - 186.000 €
28.03.2026 - 175.100 €
18.04.2026 - 165.000 €
09.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Ekskluzivno zastupanje !!! Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lep dvoiposoban stan kod Doma Zdravlja i TC Delta Planet. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Površina stana je 75m2 sa terasama, dok je uknjižene površine 67m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa lođom,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Staro Groblje, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini FZNR-A i DIF-a, desetak minuta hoda do samog centra grada. U blizini su marketi, pekare, autobusko stajalište Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 62 m2. Sastoji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 230 m2 klima lift do 150000 eura što veći pala cena zadnjih 7 dana'
119.900 €
119.900 €
115.000 €
 
-9%

Promena cene sa 157.700 € na 143.300 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 143.300 €, 45,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.05.2026 - 157.700 €
07.05.2026 - 143.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Lokacija: Učiteljsko naselje (najmirniji deo, blizina BEO Shopping Centra i Cvetkove pijace) Strukture: 1.5, 2.0 i 2.5 (dostupno na više etaža) Status: Pouzdan i proveren investitor (čista dokumentacija) Kupovina stana nije samo kupovina kvadrata, već investicija u kvalitet života.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 49.900 € na 47.900 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 47.900 €, 16,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 49.900 €
07.05.2026 - 47.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlična garsonjera u lepoj zgradi koja je nekad bila samački hotel u Železniku, ulica Radnih akcija. U blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za komforan i lagodan život, prodavnice, pijaca, dom zdravlja, gradski prevoz, skola, vrtići. Stan je kompletno renoviran pre godinu-dve.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>